Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
Autobusu parks  |  Lietderīgi padomi 
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17
18
19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Autobusu parks

Jums laikam interesanti uzzināt par tiem autobusiem, kurus mēs piedāvājam, lai kopā ar mums apceļotu daudzas valstis un pilsētas?

 

 

 Tie ir  Neoplan , Mercedes, Volvo autobus

 

 


 

Kādus tad autobusus izmanto  firma savos tūrisma braucienos? Galvenokārt,  tos var sadalīt uz vienstāvīgiem, divstāvīgiem un pusotrstāvīgiem. Pēdējā laikā Latvijā populāri “guļamie”autobusi, kurus uzskata par viss ērtākiem ceļojumiem.

 

Ar ko tad atšķiras šie autobusi viens no otra?

 

Pusotrstāvīgā autobusā stāvs ar pasažieriem atrodas uz paaugstināta līmeņa, salīdzinot ar vadītāja vietām un ir vienīgais stāvs, bet divstāvīgā autobusā ir arī pirmais stāvs, kur var sēdēt tūristi.

Saloni ir standarta, kaut gan ir dažas atšķirības.

 

Sēdekļu izvietojums vienmēr ir vienāds, var būt tikai dažāds attālums starp tiem. Tas ir atkarīgs no autobusa klases – jo vairāk zvaigžņu, jo lielāk attālums starp sēdekļiem. Bet jebkurā gadījumā, vietas pietiks un Jūs vienmēr varēsiet novietot sēdekļus, kā Jums būs ērtāk, piemēram, izmainīt attālumu starp tiem. Guļamautobusos sēdekļus var novietot vēl vairāk atpakaļ, nekā citus, attālums starp tiem lielāks. Vietu skaits autobusā ir atkarīgs no firmas – izgatavotāja, bet, apmēram, pusotrstāvīgam autobusam būs 42 vietas, divstāvīgam – 62 vietas. Autobusā ir arī vietas ar galdiņu.

 

Vēl, neskaitot ārējo izskatu un vietu skaitu, autobusi atšķiras ar savu komplektāciju:akustikas sistēma (mūzika), video – sistēma (komplekts: krāsaini monitori, parasti 2, 3 vai 4 un videomagnitofons), kondicionieris, bio – tualete (kaut vai tualete ir vienmēr).

 

Un nobeigumā jāpiebilst, ka katrā autobusā ir bagāžas nodaļa, kuras tilpums ir pietiekami liels lai ielikt tajā visas tūristu mantas.

 

Tā mēs Jums izstāstījām visu, ko būtu labi zināt par tūrisma klases autobusiem.


 

« Atpakaļ
Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parksForums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.