Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17
18
19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

ZIEDOŠĀ HOLANDECena : 465 € 350 €

 

 

  HILDESHEIMA - AMSTERDAMA – KEUKENHOFAS ZIEDU DĀRZS – VOLENDAMA 


datums : 01.05. – 05.05.2024. 

5 dienas / Visas naktis viesnīcās 


1.diena. 01.05. „Un ceļojums sākas...” Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.


 2.diena. 02.05. „Pretī jauniem iespaidiem...” Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Pastaiga pa Hildesheimas pilsētu, vietu, kam piemīt vēsturiska maģija, kas uzkrājusies kopš 9.gs. bīskapijas laikiem. Jūs priecēs vēsturiskā centra unikālie viduslaiku pieminekļi ar neatkārtojamo auru. Divas galvenās pilsētas pērles ir unikālie agrā romānikas stila paraugi – Hildesheimas Sv.Marijas katedrāle ar tūkstošgadīgu rozes krūmu un Sv.Mihaila baznīca, kas ierakstītas pasaules kultūras mantojuma sarakstā UNESCO. Pēc pastaigas iesakām izdzert tasi kafijas pilsētas centrālajā laukumā, ko Vilhelms fon Humbolts ir nosaucis par skaistāko laukumu pasaulē. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 2* Nīderlandes teritorijā. Ierašanās viesnīcā. 


3.diena. 03.05.„Nīderlandes kontrasti...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Nīderlandes kontrasti” (par papildus samaksu 50 €). Vispirms dodamies uz Volendamu. Volendama – visīstākais zvejnieku ciematiņš, kurš ir saglabājis savu viduslaiku atmosfēru. Šī laucinieciskā pasteļtoņu ainavu idille piesaistīja māksliniekus jau kopš 19.gs. beigām. Tagad šīs tradīcijas ir pārņēmuši tūristi un Volendama kļuvusi par ceļotāju iecienītu atpūtas vietu – suvenīru veikaliņi, kuteri, krastmala. Unikāla, sakopta, glīta pilsēta ar sarkanbrūnas nokrāsas ķieģeļu mājām, dakstiņu jumtiem, nomaļiem soliņiem atelpai, ziedu mākoņos peldošām palodzēm – īsumā sakot, neaprakstāms skaistums. Viss tik miniatūrīgs un ģeometriski pareizs – kā lieliska teicamnieka piezīmju klade. Siera darītavas apmeklējums. Laiks ceļā. Ierašanās Amsterdamā. Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem(Apmakas pirms ceļojuma). Tā ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta - šī nav pilsēta, kur pieņemts izrādīt savu situētību. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā: Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet arī šīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Atgriešanās un nakts 2* viesnīcā Nīderlandes teritorijā. 


4.diena. 04.05. „Ziedu dārza pārsteigums...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Ziedu dārza pārsteigums” (par papildus samaksu 25 €). Dodamies uz Keunkenhofas ziedu dārzu(Apmaksa pirms ceļojuma). Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē. Iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī. Ja ir vēlme redzēt īstu pavasara augu paradīzi, tad viennozīmīgi jādodas uz Keukenhofas dārzu Nīderlandē. Tur gar kokiem ir izvijušās košu ziedu upes un milzīgas puķu jūras, kas liek aizturēt elpu. Katru gadu tiek iestādīti vairāk nekā septiņi miljoni sīpolpuķu. Vislielākais gods dārzā tiek atvēlēts krāsainajām tulpēm, taču arī citi ziedi te celti godā - hiacintes, narcises, orhidejas, rozes, īrisi, lilijas un citas puķes. Iespēja iegādāties puķu sīpolus. Laiks ceļā. Vācija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


5. dienas. 05.05. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...” Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā. 

Samaksas kārtība 

• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 

• Atlikusī summa jāsamaksā: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 


Ceļojuma cenā ietilpst: 

• brauciens ar tūrisma klases autobusu, 

• transporta un ceļa izdevumi,

• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 

• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 

• grupas vadītāja pakalpojumi. 

Piemaksas un papildus izdevumi

• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 170, 

• piemaksa par papildvietu autobusā € 175, 

• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos, 

• pilsētas sabiedriskais transports, 

•AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65 - 69 gadu vecumā 9.00 €; 70 – 75 gadu vecumā 14.25 € ) 

•AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 12.25 € (65 - 69 gadu vecumā 21.00 €; 70 – 75 gadu vecumā 32.50 € ).

•AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 15.00 € 

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

Izbraukuma ekskursija”Nīderlandes kontrasti” 50 €,

 ekskursija ”Ziedu dārza pārsteigums” 25 €. 


Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 75 €.


 IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma, cena 70 €, bērniem līdz 14g. 60 €. 


Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. 

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

 „Keukenhof” parka ieejas biļete 21,50 € (Apmaksa pirms ceļojuma); 

Kuģītis Amsterdamā 20 € (Apmaksa pirms ceļojuma); 

Uzmanību!!! Pilsētu nodokļi (city tax) no 1,50 līdz 12,- € par nakti no personas.

 2023. gada izmaksas

                                          

         

                                                         Tūrisma firma “INDI”

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Latvija, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2024 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.