Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17
18
19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

BAVĀRIJAS ROMANTISKĀS PILIS, KALNI UN EZERICena : 509 ,€ 399 €

 

 

 BAVĀRIJAS ROMANTISKĀS PILIS, KALNI UN EZERI MINHENE – NOIŠVĀNŠTEINAS UN LINDERHOFAS PILIS – ETTALES KLOSTERIS - KĪMEZERS - HERRENSALA - HERRENCIEMSEE PILS AR PARKU – BERHTESGĀDENES ZEME - BAVĀRIJAS ALPI - HITLERA “ĒRGĻA LIGZDA” – ĶĒNIŅA EZERS – SALZBERGWERK SĀLS RAKTUVES 


 datumi :22.06., 20.07., 24.08.2024.

 6 dienas / Visas naktis viesnīcās 


 1. diena. „Pretim jauniem iespaidiem…” Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Vroclavas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā. 


2. diena.  „Minhene – Vācijas mākslas krātuve...” Brokastis*. Ierašanās Minhenē. Bavārijas galvaspilsēta – Minhene, kas atrodas Izāras upes krastos. Ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Apskatīsim Minhenes ievērojamākās vietas – Karaļa laukums, vieni no vecākajiem pilsētas vārtiem – Īzāras vārti, vecais rātsnams, bijušā Bavārijas karaļa rezidence, tagad muzejs, Ludviga iela. Iesakām apmeklēt kādu no Minhenes krogiem, lai nobaudītu Bavārijas desiņas un alu. Viens no lielākajiem un populārākajiem krogiem ir „Hofbräuhaus”. Nakts viesnīcā 3* Minhenes apkārtnē. Ierašanās viesnīcā. 


3. diena.  „Bavārijas pērles...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Bavārijas pērles” (par papildus samaksu 40 €) uz Bavārijas Alpiem uz Karaļa Ludviga II sapņu pilīm. Noišvānšteina: Noišvānšteinas mīts, Bavārijas karaļa Ludviga II pasaku pils, atrodas augstā klintī ar skatu uz lielisko Bavārijas, Lehtāleres un Dienvidbavārijas Alpu panorāmu un Linderhofu – Versaļa miniatūrā, kur katru stundu pils priekšā izšļācas 10 m augsta strūklaka. Tālāk dodamies Ettali - benedektīņu klosteris Alpu kalnu piekāje. Greznais baroks, kas liek aizrauties elpai. Klosterim pieder sava unikāla alus darītava, liķieru un siera ražotnes. Iespēja izstaigāt klostera teritoriju un iepirkties suvenīru veikalā. Atgriešanās viesnīcā 3* Minhenes apkārtnē. Ierašanās viesnīcā. 


4. diena.  „Bavārijas Alpu ielokā...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Bavārijas Alpu ielokā” (par papildus samaksu 40 €). Berhtesgādene - kalnu kūrortpilsēta Vācijas Alpu pakājē. Šis rajons ir viens no skaistākajiem rajoniem ne tikai Vācijā, bet arī Eiropā. Dosimies pa gleznainu kalnu ceļu līdz īstam inženiertehnikas meistardarbam Hitlera “Ērgļa ligzdai”, no kura paveras elpu aizraujoša Alpu kalnu ainava! Kēniņezera pilsēta pie Ķēniņa ezera - rāma pastaiga, pusdienu pauze. Berhtesgādenes labklājības avots bija vietējās sāls raktuves. Ekskursijas turpinājumā apmeklēsim Salzbergwerk sāls raktuves. Atgriešanās 3* viesnīcā Minhenes apkārtnē. Ierašanās viesnīcā. 


5. diena.  „Vēstures romantiskajās skavās...” Brokastis*. Dodamies virzienā uz lielāko Bavārijas un Vācijas ezeru - Kīmezeru. Brauciens ar kuģi līdz Herrensalai, kuru savā laikā nopirka Ludvigs II, karalis vēlējās uzbūvēt šeit pili, kura līdzinātos Versaļai. Uz salas atrodas Herrenciemsee pils ar parku, gan vienu, gan otru ir vērts redzēt. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Polijā vai Čehijā. Ierašanās viesnīcā.


 6. diena.  „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...” Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā. 


Samaksas kārtība 

• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 

• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 


Ceļojuma cenā ietilpst: 

• brauciens ar tūrisma klases autobusu, 

• transporta un ceļa izdevumi, 

• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 

• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 

• grupas vadītāja pakalpojumi. 


Piemaksas un papildus izdevumi : 

• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 150 € 

• piemaksa par papildvietu autobusā 140 € 

• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos 

• pilsētas sabiedriskais transports 

• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65- 69 gadu vecumā 10.80 €; 70–75 gadu vecumā 17.10 € ) 

• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 14.70 € (65 - 69 gadu vecumā 25.20 €; 70 – 75 gadu vecumā 39.00 € ). 

• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 18.00 € 


Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: 

Izbraukuma ekskursija “Bavārijas pērles” 40 €;

Ekskursija Minhenē ar vietējo gidu 15 €;

izbraukuma ekskursija “Bavārijas Alpu ielokā.” 40 €. 


Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 95 €.


 IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 80 €, bērniem līdz 14g. 70 €.


 Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. 


Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: 

 Ieejas biļete Noišvānšteinas pilī 15 €,

 Linderhofas pilīs 10 €;

 Herrenchiemsee pils 11 € (visās trīs pilīs papildus, pie ieejas biļetēm, jāmaksā rezervācijas   maksa, no 1,50 € – 2,50 € personai - katram) , bērni līdz 18 gadiem par velti + rezervācijas   maksa; kuģītis uz Herrensalu 12,40 €; 

 Hitlera ērgļa ligzda 28 €; 

 ieejas biļete Salzbergwerk sāls raktuvēs 21 €; 


pilsētu nodoklis. 


2023. gada


 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Latvija, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2024 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.