Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17
18
19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

ARISTOKRĀTISKĀ VĪNE, PILIS, TERMĀLIE BASEINI UN VĪNSCena : 470 € 349 €

 

 

  VĪNE – GRINCIGA - GRĀCA – TERMĀLIE BASEINI – HINTERBĪLE – ŠENBRŪNAS PILS 10.03. – 

datumi 10.03., 07.07., 20.10.2024. 
5 dienas / Visas naktis viesnīcās

  1.diena.  „Pretī jauniem iespaidiem…” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 2* Čehijas teritorijā, Olomoucas apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

 2.diena.  „Valša galvaspilsēta – Vīne un Grinciga...” Brokastis*. Agri no rīta viesnīcas numuru atbrīvošana. Dodamies uz aristokrātisko Vīni - Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €):- Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz vīna darītāju ciematu Grincigu. Grincigā Jums būs iespēja nogaršot slavenos Austrijas vīnus, izbaudīt austriešu nacionālos ēdienus un klausīties Vīnes mūziku. Nakts viesnīcā 3* Austrijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā. 

3.diena. „Štīrijas iepazīšana ar atpūtu un relaksāciju termālajos baseinos...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Štīrijas galvaspilsētu Grācu, ģimenes saimniecību, Bad Blumau termālajiem baseiniem. Štīrijas galvaspilsēta - Grāca. Grācas skaistā vecpilsēta ir viena no labāk saglabātajām vecpilsētām Viduseiropā. Pilsēta atrodas pilskalna pakājē abpus Mūras upei. Iepazīšanās ar pilsētu, Jūs priecēs Šlosberga kalns, no kura paveras skats uz visu pilsētu. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz ģimenes saimniecību, kuras galvenā nozare ir eļļas ķirbju audzēšana un eļļas iegūšana. Apskatīsim eļļas presi, nogaršosim svaigi spiestu ķirbju eļļu, bez tam pagaršosim dažādus labumus, ko mums vēl var piedāvāt ķirbis un t.i. liķieri,alu, sulu, un vēl..... bet to visu uzzināsim apmeklējot saimniecību. Dienas noslēgumu pavadīsim relaksējoties Bad Blumau termālajos baseinos. Tā būs lieliska atpūta, kur katrs varēs atrast sev atbilstošu baseinu peldei, pasildīties kādā no pirtīm. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Austrijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā. 

4.diena.„Austrijas krāšņumi...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz pazemes ezeru Hinterbīlē un Šenbrūnas pili. Atbrīvojam viesnīcas numurus. Dodamies uz lielāko Eiropas pazemes ezeru Hinterbīlē. Mūs sagaida romantiska vizināšanās ar laivu pa pazemes ezeru. Brauciens līdz Austrijas populārākajai pilij - Šēnbrunnas pils. Pils interjera apskate. Barokālā pils celta Marijas Terēzes valdīšanas laikā, kā Habsburgu vasaras rezidence. Čehija. Nakts viesnīcā 2* Čehijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā. 

5.diena. „Un atpakaļ uz mājām...” Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā. 

Samaksas kārtība: 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 
• Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 

Ceļojuma cenā ietilpst: 
• brauciens ar tūrisma klases autobusu, 
• transporta un ceļa izdevumi, 
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
• grupas vadītāja pakalpojumi 

Piemaksas un papildus izdevumi: 
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 140 €
• piemaksa par papildvietu autobusā 120 € 
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos 
• pilsētas sabiedriskais transports 
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65 - 69 gadu vecumā 9.00 €; 70 – 75 gadu vecumā 14.25 € ) 
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 12.25 € (65 - 69 gadu vecumā 21.00 €; 70 – 75 gadu vecumā 32.50 € ). 
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 15.00 € 

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: 

Izbraukuma ekskursija „Štīrijas iepazīšana” 40 €; 
izbraukuma ekskursija “Austrijas krāšņumi” 30 €; 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 70 €. 

IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 60 €, bērniem līdz 14g. 50 €. 

Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. 

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām
Ekskursija Vīnē ar vietējo gidu 15 €; 
saimniecības apmeklējums un degustācija 20 €;
Bad Blumau termālie baseini 54 €; 
pazemes ezers Hinterbīlē 18 €;
Šēnbrunnas pils 34 €;
krodziņa apmeklējums Grincigā 25 €;
Audio austiņas ekskursijās; 
pilsētu nodoklis. 

2023.gada izmaksas

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Latvija, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2024 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.