Ziemassvētki Baltkrievijā : Minska-Dudutki


Cena : 265 € 205 €UZMANIBU ! Baltkrievijā ir atcelti Covid-19 ceļošanas ierobežojumi. Ceļotājiem nav jāsniedz pierādījumi par vakcināciju, pārslimošanu no Covid-19 vai negatīviem testa rezultātiem.


Datumi : 23.12.-26.12.22.2023. -   0  brīvas vietas


                                                   

4 dienas

visas naktis viesnīcā


Ziemassvētki ir lielisks laiks, lai dotos ceļojumā uz Baltkrieviju. Jūs redzēsiet valsts galvenās ievērības cienīgās apskates vietas tik neparedzamajā, taču burvīgajā ziemas sezonā, sajutīsiet svētku atmosfēru īsti baltkrieviskā garā, varēsiet pievienoties jautrām svinībām un iepazīt pašas kolorītākās paražas un tradīcijas.


1.diena 23.12. Izbraukšana no Rīgas pl. 6.00 . Ierašanās Minskā. Izvietošana viesnīcā. Ekskursija pa Minskas pilsētu : pa vēsturisko centru , apmeklējot  Augšējo pilsētu, Trīsvienību priekšpilsētu , Svētā gara katedrāli. Vakariņas( pēc vēlēšanās )  kādā  tradicionālā baltkrievu krogā, vietējā kulinārā mantojuma baudīšana, pagaršojiet neatkārtojamos baltkrievu draņikus  (kartupeļu pankūkas).

Brīvais laiks. Naktsdzīves mīļotājiem ir iespēja apmeklēt kādu no Minskas diskotēkām. Viesnīca  Minskā  centrā.


2. diena. 24.12. Brokastis. Miras pils, kas iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Pils kompleksu ieskauj iespaidīgi aizsardzības vaļņi un angļu parks.Pēcpusdienā  brīvais laiks Minskā.  Brīvajā laikā Jūs varēsiet apmeklēt Ziemassvētku tirdziņus vai lielākos tirdzniecības centrus, kur iespējams iegādāties dāvanas un suvenīrus.Vakarā Jūs sagaidīs svinīgas Ziemassvētku vakariņas omulīgā restorānā .(apmaksu jāveic līdz 01.12.23.)

 – cena : 30  € -pieaug./  15 € - bērniem līdz 12.g.v. 

 sk.ēdienkarte - pieugušajem, bērniem .


  Vakarpusē iesakām Jums aplūkot pavisam citādu Minsku! Jums tiks piedāvāta romantiska un noslēpumaina vakara ekskursija, kas ievērojami papildinās Minskas apskates ekskursiju. Stāvot Baltkrievijas Nacionālās bibliotēkas skatu laukumā, Jūs varēsiet vērot naksnīgās Minskas ugunis un klausīties pilsētas mītus un leģendas.

  Viesnīca   Minskā centrā.


3. diena. 25.12. Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz vienu no Baltkrievijas visvairāk apmeklētajiem muzejiem – etnogrāfisko muzeju Dudutki (40 km no Minskas). Jūs varēsiet apskatīt vienīgās darbojošās vējdzirnavas Baltkrievijā un nobaudīt dzirnavnieka cienastu, Jūs paviesosieties podnieka darbnīcā, apmeklēsiet senatnīgu 19.gadsimta smēdi, kurā varēsiet izkalt sev veiksmes pakavu… Kā arī pabūsiet galdniecības daiļamatnieka darbnīcā un krāšņā maizes ceptuvē. Turklāt muzeja teritorijā ir arī stallis ar Orlova rikšotājiem, strausi, mežacūkas un citi zvēri. Ekskursijas laikā Jūs sagaidīs 3 dažādas degustācijas: pie samogona aparāta (samogons, maize, sālīts gurķis, medus), maizes ceptuvē (svaigi cepta maize, 3 veidu sieri, sviests, tēja) un dzirnavās (zemnieku maize ar speķi). Uz vietas varēsiet iegādāties jaukus suvenīrus. Būs iespēja arī nobaudīt pusdienas ar baltkrievu tradicionālajiem ēdieniem(pēc izvēles,papildu maksa 9 € )Pēcpusdienā  brīvais laiks Minskā.  Viesnīca  Minskā centrā.

 

 

4. diena 26.12. Brokastis.

 Ceļš mājup . Pauze  lielveikalā  ar mājās vedamo gardumu iegādi.Vakarā atgriešanās Rīgā.

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizde­vumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta°


Brauciena cenā ietilpst:

• brauciens ar komfortablu autobusu (WC, video, kondicio­nieris )

• ceļu nodokli

• nakšņošana  3 naktis viesnīcā Юбилейная  ***   Minskā  centrā ,     2 vietīgi numuri ar  ērtībām;                                

• 3 brokastis viesnīcās;

•  grupas vadītājas pakalpojumi

 

    - izbraukuma ekskursija uz Dudutkiem

   - apskates ekskursija  Minska     

   - apskates vakara ekskursija  Minska                                        

   - izbraukuma eksk. uz pili Mir        


Papildus izdevumi :

• veselības apdrošināšana  - 5 €(līdz 65.g.v.), 10 €( vairāk 65.g.v.)

    

              


 Ieiejas biļetes  papildus :


• Dudutki             11.0 €

Ekskursija ar degustācijām: maize, sīpols, speķis, kāposts,samagons ar tradicionālajām uzkodām, siers, sviests, zālu tēja,  apmeklēsiet dažādas darbnīcas, kur redzēsiet demonstrējumus,varēsiet pavizināties ar zirgiem.


• Pusdienas    Dudutkos -  9 €

• Mira pilis     biļete   -    7.5 €

• Skatu laukums               2.5  €


Delfinarijs  25 b.rub, 

Karu  Muzejs   8 b.rub.

 

Ziemassvētku vakariņas restorānā  30 €

 

• vienvietīgs numurs viesnīcās: piemaksa 35 €. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu;

• papildus vieta autobusā: 70 € ;

Valūta Baltkrievijā – baltkr.rublis  1 € = ~3.0  BYR

ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos; 

• pilsētas sabiedriskais transports.  *ieejas biļešu cenas var mainīties!

 

Iesakām ņemt līdzi ~150 €

 

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma. Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.

                                              Vēlam Jums patīkamu atpūtu !


                                                      


                                                           Tūrisma firma “INDI”

      Rīgā, Pērses,9/11

t. 67226627, 67210822, 67220210

indi@indi.lv

 http://www.indi.lv/

                                                                2023.g.