Jaunais gads Baltkrievijā: Ciemos Salatēta Belovežas gāršā


cena: 190 € 145 €
Datums : 30.12 - 01.01.2023.
3  dienas
visas naktis viesnīcā

    Visas Baltkrievijas teritorijas bezvīzu apciemojums noslēdzas 2022.gada 31.decembrī, bet uz Grodņa un Brestu teritorijām darbojas cits likums, kurš ļauj atrasties uz Grodņa un Brestu teritorijām bez vīzas pa tūristu vaučeru pēc 2023.gada 1.janvāra.

(Безвизовую территорию "Брест - Гродно" составляют территории г. Бреста, Брестского, Жабинковского, Каменецкого, Пружанского районов Брестской области, г. Гродно, Берестовицкого, Волковысского, Вороновского, Гродненского, Лидского, Свислочского, Щучинского районов Гродненской области.
Указ Президента Республики Беларусь № 300 от 7 августа 2019 г.;
Источник: https://mfa.gov.by/visa/freemove/brest_hrodna/ )

 

 l

                                                    datums : 23.12.-25.12.2022 - ZiemassvetkiLielisks laiks, lai dotos ceļojumā uz Baltkrieviju ! Jūs redzēsiet valsts galvenās ievērības cienīgās apskates vietas tik neparedzamajā, taču burvīgajā ziemas sezonā, sajutīsiet svētku atmosfēru īsti baltkrieviskā garā, varēsiet pievienoties jautrām svinībām un iepazīt pašas kolorītākās paražas un tradīcijas.


1.diena .  6.00 no Rigas. Apstāšanās pusdienu ieturēšanai : agrotūrisma komplekss “Korobčici”(pēc izvēles,papildu maksa 10.0 € )   

 -  tas ir ne tikai izklaides komplekss, bet arī skaists un spilgts baltkrievu arhitektūras stila paraugs. Šeit var sajust tautas sadzīves garu, pieskarties neskartas dabas burvībai. 16 hektāru lielā teritorijā ar gleznainām ainavām, lieliem un maziem dīķiem izvietotas meža ganības ar savvaļas dzīvniekiem. Pa kompleksa teritoriju iespējams pavizināties senatnīgā karietē, kuru velk trīs rikšotāji, vai doties izjādē ar tīrasiņu šķirnes zirgiem.  Brauciens uz Brestu.

Izvietošana  Inturists viesnīcā Bresta centra  . Brīvais laiks.


2. diena. Brokastis. Apskates ekskursija Bresta.Izbraukuma ekskursija uz  Belovežas gāršu. Bagātīgas augu valsts un apbrīnojami skaistu ainavu apvienojums. Eiropas garākā egle, masīvie sumbri, pārsteidzoša dzīvnieku pasaules daudzveidība. Iespēja aplūkot voljērus ar Belovežas gāršas iemītniekiem. Dabas muzeja apmeklējums. Baltkrievu Salatēva rezidences apmeklējums, kurā viesi tiek uzņemti visu gadu (pēc izvēles, par papildu samaksu). Pasakaina viensēta ar neskaitāmām celtnēm un pārsteigumiem… Salatēva un Sniegbaltītes savrupmājas, Salatēva dāvanu glabātuve “Skarbņica”, dzirnavas un burvju aka.

Vakarā atgriešanās Brestā.Brīvajā laikā Jūs varēsiet apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu  vai  tirdzniecības centru, kur iespējams iegādāties dāvanas un suvenīrus. 

Vakarā Jūs gaida Jaunā gada svinības mājīgā viesnīcas restorāna (pēc izvēles pasūtīt un apmaksāt līdz ceļojumā - cena 65 € / bērniem līdz 12.g.v. - 35 €. 

 no 22.00 - 5.00, varēsiet sagaidīt Jauno gadu ar izklaides programmu, kur piedalīsies aktieri, vakara vadītāji būs bagātīga ēdienkarte ( var apskatīt šeit )   Salatētis, mūzika dažādām gaumēm  .

Nakts viesnīcā   Bresta centrā.

 

3. diena.Brokastis. Grodņa – Baltkrievijas visvecākā un pati skaistākā pilsēta. Apskates ekskursija “Karaliskā pilsēta – Grodņa”. Tās ir omulīgas gājēju ieliņas, elpu aizraujoša arhitektūra, senlaicīgi dievnami, viduslaiku celtnes, kuru galvenais simbols ir Vecā pils,  senatnīgās vecpilsētas kolorīts un vēl daudz, daudz kas cits!

Pastaiga pa gājēju ielu, kurā saglabājusies XVIII-XIX gadsimtu apbūve ar neskaitāmām kafejnīcām, restorāniem un suvenīru veikaliņiem.


Ceļš mājup . Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.


Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizde­vumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta


Brauciena cenā ietilpst:

• brauciens ar komfortablu autobusu;

• Ceļu nodokli

• nakšņošana  2 naktis viesnīcā Bresta centrā  ,    2 vietīgi numuri ar visam  ērtībām;

• 2 brokastis viesnīcās;

•  grupas vadītājas pakalpojumi  

       

    Papildus izdevumi:

 ekskursijas ar vietējiem gidiem krievu valodā :

 

-izbraukuma ekskursija uz Belovežas gāršu - 30  €

apskates ekskursija  Bresta          -     10  €


• veselības apdrošināšana   -    3  € - (līdz 65 g.v.)  ,  6  € - (jā vairak  65 g.v.)


• Bērniem līdz 12 g.  atlaide par eksk .             - 30 %   


•IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā –    atlaide 10%.•Atlaides nesummējas.


 •Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas.Ieiejas biļetes  papildus :


*Belovežas gārša -  Salatēva rezidenci   -     6.0   €

*voljēri – 2.0    €

*dabas muzejs – 2.5   €

Pusdienas    Karobčici -  10.0    €

Ieieja  Karobčici  -4.0  €

Pusdienas  gāršā – 8 €  (pēc vēlēšanas)


Jaunā  gada  vakariņas   - 65 € / bērniem līdz 12.g.v. - 35 € 

Valūta Baltkrievijā – baltkr.rublis  1 eur = ~2.53  BYN

 

• vienvietīgs numurs viesnīcās: piemaksa 15 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu;

• papildus vieta autobusā: 50 EUR;

Iesakām ņemt līdzi ~100 EUR ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos; • pilsētas sabiedriskais transports.  *ieejas biļešu cenas var mainīties!

 

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma. Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja at tūkojumu krievu vai angļu valodā .

   

   min.cilveku skaits grupā –40  

                                              


                                                Vēlam Jums patīkamu atpūtu !


                                                      


                                                           Tūrisma firma “INDI”

      Rīgā, Pērses,9/11

t. 67226627, 67210822, 67220210

indi@indi.lv

 http://www.indi.lv/

                                                                2022.g.