Ciemos pie Salatēta Belovežas gāršā ( Ziemassvētki)-bez vīzas


cena: 190 € 145 €


UZMANĪBU !   BEZ VĪZAS !


Datums : 23.12 - 25.12.2023.
3  dienas
visas naktis viesnīcā

                                                         

                                                                        30.12.-01.01.2023.-Jaunais Gads 

Ziemassvētki ir lielisks laiks, lai dotos ceļojumā uz Baltkrieviju. Jūs redzēsiet valsts galvenās ievērības cienīgās apskates vietas tik neparedzamajā, taču burvīgajā ziemas sezonā, sajutīsiet svētku atmosfēru īsti baltkrieviskā garā, varēsiet pievienoties jautrām svinībām un iepazīt pašas kolorītākās paražas un tradīcijas.

 

1.diena .  6.00 no Rigas. Apstāšanās pusdienu ieturēšanai. Agrotūrisma komplekss “Korobčici” (pēc izvēles,papildu maksa 10 € )

 -  tas ir ne tikai izklaides komplekss, bet arī skaists un spilgts baltkrievu arhitektūras stila paraugs. Šeit var sajust tautas sadzīves garu, pieskarties neskartas dabas burvībai. 16 hektāru lielā teritorijā ar gleznainām ainavām, lieliem un maziem dīķiem izvietotas meža ganības ar savvaļas dzīvniekiem. Pa kompleksa teritoriju iespējams pavizināties senatnīgā karietē, kuru velk trīs rikšotāji, vai doties izjādē ar tīrasiņu šķirnes zirgiem.  Brauciens uz Brestu.

Izvietošana  3* viesnīcā centrā . Brīvais laiks.


2. diena. Brokastis. Apskates ekskursija Bresta.Izbraukuma ekskursija uz  Belovežas gāršu. Bagātīgas augu valsts un apbrīnojami skaistu ainavu apvienojums. Eiropas garākā egle, masīvie sumbri, pārsteidzoša dzīvnieku pasaules daudzveidība. Iespēja aplūkot voljērus ar Belovežas gāršas iemītniekiem. Dabas muzeja apmeklējums. Baltkrievu Salatēva rezidences apmeklējums, kurā viesi tiek uzņemti visu gadu (pēc izvēles, par papildu samaksu). Pasakaina viensēta ar neskaitāmām celtnēm un pārsteigumiem… Salatēva un Sniegbaltītes savrupmājas, Salatēva dāvanu glabātuve “Skarbņica”, dzirnavas un burvju aka.

Vakarā atgriešanās Brestā. Brīvais laiks. Brīvajā laikā Jūs varēsiet apmeklēt Ziemassvētku tirdziņus vai lielākos tirdzniecības centrus, kur iespējams iegādāties dāvanas un suvenīrus.

Vakarā Jūs gaida Ziemassvētku vakariņas svinības mājīgā viesnīcas restorānā (pēc izvēles pasūtīt un apmaksāt līdz 01.12.2022. , cena 20 € 

Nakts viesnīcā  Bresta.

 

 

3. diena.Brokastis. Grodņa – Baltkrievijas visvecākā un pati skaistākā pilsēta. Apskates ekskursija “Karaliskā pilsēta – Grodņa”. Tās ir omulīgas gājēju ieliņas, elpu aizraujoša arhitektūra, senlaicīgi dievnami, viduslaiku celtnes, kuru galvenais simbols ir Vecā pils, interesanti muzeji, senatnīgās vecpilsētas kolorīts un vēl daudz, daudz kas cits!

Pastaiga pa gājēju ielu, kurā saglabājusies XVIII-XIX gadsimtu apbūve ar neskaitāmām kafejnīcām, restorāniem, mākslas galerijām, suvenīru veikaliņiem un modes preču veikaliem.

Ceļš mājup . Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

 

 

 


Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizde­vumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainītaBrauciena cenā ietilpst:

• brauciens ar komfortablu autobusu;

•   Ceļu nodokli

• nakšņošana  2 naktis viesnīcā 3* Bresta centrā ,     2 vietīgi numuri ar visam  ērtībām;

•2 brokastis viesnīcās;

•  grupas vadītājas pakalpojumi  

       

    Papildus izdevumi:

• veselības apdrošināšana      -    € (līdz 65 g.v) , 6 € ( jā vairak , ka 65.g.v.)  ekskursijas ar vietējiem gidiem krievu valodā :

 

-   izbraukuma ekskursija uz Belovežas gāršu - 30  €

-   apskates ekskursija  Bresta          -     10  €

 

 

• Bērniem līdz 12 g.  atlaide par eksk .             - 30 %   


•IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā –          atlaide 10%.•Atlaides nesummējas.


•Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas.


Ieiejas biļetes  papildus:


*Belovežas gārša - ekskursija uz Salatēva rezidenci     4.5  €

*voljēri – 1.5   €

*dabas muzejs – 2.0   €

Ieieja  Karobčici  -4.0  €


Pusdienas    Karobčici - 10    €

Pusdienas  gāršā – 8 €  (pēc vēlēšanas)Valūta Baltkrievijā – baltkr.rublis  1 eur = ~2.53  BYN

 

• vienvietīgs numurs viesnīcās: piemaksa 15 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu;

• papildus vieta autobusā: 50 EUR;

Iesakām ņemt līdzi ~100 EUR ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos; • pilsētas sabiedriskais transports.  *ieejas biļešu cenas var mainīties!

 

 

Ceļošan Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma.

Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja ar tūlkojumu krievu vai angļu valoda .      min.cilveku skaits grupā –40  

 

 

 

                                             Vēlam Jums patīkamu atpūtu !


                                                      


                                                           Tūrisma firma “INDI”

      Rīgā, Pērses,9/11

t. 67226627, 67210822, 67220210

indi@indi.lv

 http://www.indi.lv/

                                                                2022.g.