Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

BAVĀRIJAS ROMANTISKĀS PILIS, KALNI UN EZERICena : € 360 299,- €

 

 

 MINHENE – NOIŠVĀNŠTEINAS UN LINDERHOFAS PILIS - PARTNACHKLAMM AIZA - KĪMEZERS - HERRENSALA - HERRENCIEMSEE PILS AR PARKU – BERHTESGĀDENES ZEME - BAVĀRIJAS ALPI - HITLERA “ĒRGĻA LIGZDA” – ĶĒNIŅA EZERS – SALZBERGWERK SĀLS RAKTUVES


datumi :   13.07., 21.08.2022

 6 dienas / Visas naktis viesnīcās 


1. diena. „Pretim jauniem iespaidiem…” Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Vroclavas apkartnē. Ierašanās viesnīcā. 


2. diena. „Minhene – Vācijas mākslas krātuve...” Brokastis*. Ierašanās Minhenē. Bavārijas galvaspilsēta – Minhene, kas atrodas Izāras upes krastos. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Apskatīsim Minhenes ievērojamākās vietas – Karaļa laukums, vieni no vecākajiem pilsētas vārtiem – Īzāras vārti, vecais rātsnams, bijušā Bavārijas karaļa rezidence, tagad muzejs, Ludviga iela. Iesakām apmeklēt kādu no Minhenes krogiem, lai nobaudītu Bavārijas desiņas un alu. Viens no lielākajiem un populārākajiem krogiem ir „Hofbräuhaus”. Nakts viesnīcā 3* Minhenes apkārtnē. Ierašanās viesnīcā. 


3. diena. „Bavārijas pērles...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Bavārijas pērles” (par papildus samaksu 40 €) uz Bavārijas Alpiem uz Karaļa Ludviga II sapņu pilīm. Noišvānšteina: Noišvānšteinas mīts, Bavārijas karaļa Ludviga II pasaku pils, atrodas augstā klintī ar skatu uz lielisko Bavārijas, Lehtāleres un Dienvidbavārijas Alpu panorāmu un Linderhofu – Versaļa miniatūrā, kur katru stundu pils priekšā izšļācas 10 m augsta strūklaka. Tālāk dodamies uz Partnachklamm aizu – iespaidīga klinšu aiza ar tuneļiem un galerijām. Atgriešanās viesnīcā 3* Minhenes apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.


 4. diena. „Bavārijas Alpu ielokā...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Bavārijas Alpu ielokā” (par papildus samaksu 40 €). Berhtesgādene - kalnu kūrortpilsēta Vācijas Alpu pakājē. Šis rajons ir viens no skaistākajiem rajoniem ne tikai Vācijā, bet arī Eiropā. Dosimies pa gleznainu kalnu ceļu līdz īstam inženiertehnikas meistardarbam Hitlera “Ērgļa ligzdai”, no kura paveras elpu aizraujoša Alpu kalnu ainava! Romantisks izbrauciens ar kuģīti pa Ķēniņa ezeru – augstāko kalnu ezeru Vācijā, Bavārijas Alpu ielokā. Berhtesgādenes labklājības avots bija vietējās sālsraktuves. Ekskursijas turpinājumā apmeklēsim Salzbergwerk sālsraktuves. Atgriešanās 3* viesnīcā Minhenes apkārtnē. Ierašanās viesnīcā. 


5. diena. „Vēstures romantiskajās skavās...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Vēstures romantiskajās skavās” (par papildus samaksu 30 €). Kīmezers – lielākais Bavārijā. Brauciens ar laivu līdz Herrensalai, kuru savā laikā nopirka Ludvigs II, karalis vēlējās uzbūvēt šeit pili, kura līdzinātos Versaļai. Uz salas atrodas Herrenciemsee pils ar parku, gan vienu, gan otru ir vērts redzēt. Atgriešanās Minhenē. Laiks ceļā. Nakts3* viesnīcā Vroclavas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā. 


6. diena. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...” Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā. 


Samaksas kārtība 

• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 

• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 


Ceļojuma cenā ietilpst: 

• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 

• transporta un ceļa izdevumi, 

• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 

• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),

• grupas vadītāja pakalpojumi. 


Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 115 €

 • piemaksa par papildvietu autobusā 100 € 

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos 

 • pilsētas sabiedriskais transports 

 • AAS"BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 8.70 € (65-69 gadu vecumā 17.40 €; 70–75 gadu vecumā 26.10 € ). 


Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

 Izbraukuma ekskursija “Bavārijas pērles” 40 €; 

 izbraukuma ekskursija “Vēstures romantiskajās skavās” 30 €;

 izbraukuma ekskursija “Bavārijas Alpu ielokā.” 40 €. 


Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 110 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 95 €, bērniem līdz 14g. 80 €.


 Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. 


Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: 

Ieejas biļete Noišvānšteinas pilī 13 €,

Linderhofas pilīs 8.50 €;

Partnachklamm aiza 4 €;

Herrenciemsee pils 11 €;

kuģītis uz Herrensalu ~ 8.20 €;

Hitlera ērgļa ligzda 25.50 €;

kuģītis pa Ķēniņa ezeru 16 €;

ieejas biļete Salzbergwerk sālsraktuvēs 17 €;

pilsētu nodoklis. 


2021. gada izmaksa                                                         Tūrisma firma “INDI”

Rīgā, Pērses,9/11

t. 67226627, 67210822, 67220210

indi@indi.lv

 http://www.indi.lv/

2022.g.


 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2022 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.