Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Lietuvas brīvdienas !cena : 290 € 225 €

 

 

   pasūtījuma ekskursija  grupām, skolām, kolektīviem- no 40 cilv.


 ja grupa būs lielāk-cena tiks pārskaitīta

                                     

                                           

  3  dienas         

 

1.diena .Izbraukšana no Rigas 6:00  . Ierašanās Kauņā, Lietuvas studentu galvaspilsētai un otrai lielākai Lietuvas pilsētai. Tā izveidojusies Nemunas un Neries satekā. Ekskursija pa Vecpilsētu - Kauņas pils, Rātslaukums, Rātsnams - Kauņas simbols; Sv. Pētera un Pāvela Katedrāle - vislielākā gotikas baznīca Kauņā, Vitautasa dievnams, Perkunasa māja, Laisves aleja.     Pārbrauciens līdz Druskininkiem. Izvietošana viesnīcā. Pēc vēlēšanās akvaparka “DRUSKININKAI AQUAPARK” apmeklējums: 18 pirtis, visdažādākie baseini, strauja upe, džakuzi vannas, masāžas ūdenskritumi, iespaidīgie slidkalniņi, bāri un kafejnīcas.          Nakts viesnīcā Druskininkos. 


2.diena Brokastis. Pastaiga pa pilsētu. Vizināšanās ar Gaisa vilcieniņu pār Nemunas ieleju, lai vērotu skaistas ainavas no putnu lidojuma augstuma.     Siera degustācija saimniecībā “Augu Ukis” .Lauku saimniecības apmeklējuma laikā  redzēsim kā top siers un kā tas tiek glabāts. Iepazīsim arī mocarellas siera pagatavošanas procesu. Pēc tam to siltu kopā ar tomātiem baudīsim degustācijā. Kopumā saimniecībā būs iespēja nogaršot 12 veida sierus. Degustācijā iepazīsim arī Lietuvā ražotu vīnu, zāļu tēju (dārza piparmētras, melisas), speķi, maizi, pašdarinātu stipro alkoholu. Apmeklēsim govju kūti.    Lietuviešu nacionālā garduma ‘’Šakotis’’ veidošana un degustācija ar kafiju/tēju Šakotis ir lietuviešu un poļu virtuves nacionālais gardums. Grūti pateikt kas šakotis īsti ir – torte, keks vai cepums. Bet pēc izskata šakotis atgādina zarotu koku vai egli ar dobu vidu. Interesanta ir ne tikai tā forma, bet arī pagatavošana. Piedāvājam iepazīties ar šakota vēsturi, paskatīties interesantu video par tā pagatavošanu, kas, iespējams, Jūs iedvesmos pagatavot šakoti mājas apstākļos.    Šīs ekskursijas laikā Jums tiek piedāvāta arī cepelīnu degustācija .

Pēc vēlēšanās akvaparka “DRUSKININKAI AQUAPARK” apmeklējums.

Nakts viesnīcā Druskininkos. 


3. diena. Brokastis. Pārbrauciens līdz Viļņai – Lietuvas galvaspilsētai..

Viļņa -  pastaiga pa vecpilsētu gida pavadībā. Par Viļņas pilsētas noslēpumus  stāsta šaurās ieliņas un  viduslaiku pagalmiņi.   Užupis - „neatkarīgā Viļņas republika" - mākslinieku kvartāls, kurā tiek veidota sava īpašā vide - apgleznoti nami, mazās mākslas galerijas un darbnīcas, nepiespiestā gaisotne, tas piesaista viesu uzmanību. Brīvais laiks :   iepirkšanās  „Akropolis" vai “Ozas” tirdzniecības centrā

 Ceļš uz mājām, vēlu vakarā ierašanās Rigā. 


Ceļojuma cenā    ietilpst :

 Transporta pakalpojumi  komfortablā autobusā  ceļojuma laikā.
 Ceļa nodokļi ,     med. apdrošināšana
 divi nakti viesnīcā divvietīgā numurā  ar brokastīm    3* viesnīcā Druskininkos  “……” /vai….. SPA Vilnius - divvietīgā numura; .
 Grupas vadītāja-gida pakalpojumi


Info par papildus izdevumiem: 

 Siera degustācija saimniecībā “Augu Ukis” (pieaugušajiem - 15 eur, bērniem – 6 eur)

cepelīnu degustācija (3 EUR)

 -  Lietuviešu nacionālā garduma ‘’Šakotis’’ veidošana un degustācija ar kafiju/tēju (3,60 Eur no personas).

- „DRUSKININKAI AQUAPARK” – no 13.00 EUR/10.00 EUR (bērniem 7-17 gadi);

Gaisa vilciens Druskininkos: 5.00 EUR/4.50 EUR (skolēni, studenti, pensionāri)/bērniem līdz 4 g.v. bezmaksa Piemaksa par papildvietu autobusā- 30 e                             

 Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā 15 e.

Uzmanību, svarīga informācija !!!
 Bērniem ceļojumā līdzi jāņem TIKAI pase. Bērns var doties ceļojumā bez pavadošās personas sasniedzot 16.g.v.,  līdz 16.g.v. bērnam, līdzi jābūt pavadošai personai.
 INDI  patur tiesības mainīt apskates objektu secību. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

 

 cena:  225  €     (pie min.40 apmaks.)

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2022 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.