Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22
23
24
25 26 27 28 29 30 1

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

AUGSTO TATRU KALNU NOSLĒPUMS AUGSTIE TATRICena : € 304 279 ,- €

 

 

 AUGSTO TATRU KALNU NOSLĒPUMS AUGSTIE TATRI - BRAUCIENS AR PLOSTU PA ROBEŽUPI DUNAJEC – POPRADA – ZEMIE TATRI - ALAS DEMĀNOVAS IELEJĀ - BEŠENOVAS TERMĀLO BASEINU KOMPLEKSS – KOŠICE – SPIŠKAS CIETOKSNIS 


datums :21.06. , 19.08.2023. 

5 dienas 

Visas naktis viesnīcās  1. diena.  „Pretī jauniem iespaidiem…” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija, Slovākija. Nakts viesnīcā Popradas apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


2. diena.  „Augstie Tatri un brauciens plostiem pa Dunajec upi!...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par paildus samaksu 25 €) uz Augstajiem Tatriem. Augstie un Zemie Tatri ir mazākais augstkalnu rajons pasaulē, augstākā ir Gerlaha smaile 2654m. Labos laika apstākļos iespējams ar funikuleri pacelties līdz panorāmas skata laukumam, no kura (labos laika apstākļos) paveras elpu aizraujošs skats uz Augsto un Zemo Tatru kalnu burvību. Aizraujošs brauciens ar plostu pa robežupi Dunajec, kura vijās caur Pieninski nacionālajam dabas parkam. Brauciena laikā varēsiet vērot upes kanjonu, redzēsiet dabas fenomenu – neskarto floru un faunu, iespaidīgus kalnus un to virsotnes. Plostus vada nacionālos tērpos ģērbušies slovāki. Pēc brauciena piedāvājam vakariņas baudot nacionālos ēdienus, dzērienus un klausoties slovāku dziesmās, tradicionāla kalnu krodziņā. Atgriešanās Popradā. Nakts viesnīcā Popradas apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


3. diena.  „Pa kalniem un pa lejām Zemo Tatru kalnu valstībā…” Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par paildus samaksu 25 €). Brauciens uz vienu no skaistākajām Zemo Tatru ielejām - Demanovas ieleju. Pazemes alu skaistums katru gadu piesaista tūkstošiem cilvēku. Slovākijā ir vairāk kā 4000 zināmu alu, bet tikai 12 no tām ir publiski pieejamas apmeklētājiem. Vispopulārākās alas ir Brīvības alas Demānovas ielejā. Zemo Tatru ziemeļu daļā. Demanovas stalaktītu alu apmeklējums - pastaiga pa alu gaiteņiem un zālēm, kas izvietojušās piecos stāvos. Jūs apburs smaragda un koraļļu pazemes ezers, sastingušais ūdenskritums un aizvēsturiskie stalaktītu veidojumi. Bešenovas termālo baseinu kompleksam, kas atrodas zem klajas debess. Jums noteikti pazudīs nogurums! Bešenovas atklātie termālie baseini darbojas visu gadu. Ūdens tiem tiek ņemts no 1987 m dziļuma un zemes virspusē nonāk 70 C temperatūrā. Tas tiek atdzesēts, lai būtu vairāk piemērots cilvēka organismam. Zinātniski pierādīta šī minerālūdens labvēlīgā ietekme uz gremošanas sistēmu, tam piemīt arī kosmētisks efekts. Pēc baseiniem dodamies uz gardām vakariņām uz slovāku nacionālo krodziņu Koliba ar lielisku čigānu mūziku. Nakts viesnīcā Popradas apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


4. diena.  „Košices pērle un Spiškas cietoksnis…” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par paildus samaksu 25 €) uz Košici un Spiškas cietoksni. Košice – ir otra lielākā Slovākijas pilsēta, vēstures saknes iesniedzās 12. gadsimtā. Pastaigā pa Hlavni ielu redzēsiet, Košices arhitektūras pērles Sv. Elizabetes katedrāle, Sv. Miķeļa kapela, Urbāna tornis, Valsts teātra ēka, Arhibīskapa pils. Centrālā laukuma vidū atrodās Dziedošās strūklaka, kura met ūdens šalkas mūzikas pavadībā. Spiškas cietoksnis – 12.gs. celtie nocietinājumi vēl joprojām liecina par pils kādreizējo varenību, savukārt no skatu torņa iespējams vērot apkārtnes gleznaino ainavu. Spiškas cietoksnis, kas aizņem 4 ha platību, ir viens no Centrāleiropas liellākajiem nocietinājumu kompleksiem. Atgriešanās Popradā. Poprada tiek saukta par Augsto Tatru galvaspilsētu, kura izvietojusies Tatru kalnu pakājē. Iesakām doties relaksēties termālā ūdens atrakciju parkā “Aquacity”. Nakts viesnīcā Popradas apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


5. diena.  „Laiks posties uz mājām...” Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā. 


Samaksas kārtība: 

• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas, 

• Atlikusīsumma jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 


Ceļojuma cenā ietilpst: 

• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 

• transporta un ceļa izdevumi, 

• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 

• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 

• grupas vadītāja pakalpojumi 


Piemaksas un papildus izdevumi

• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 90 €,

• piemaksa par papildvietu autobusā 120 €, 

• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos, 

• pilsētas sabiedriskais transports,

• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65 - 69 gadu vecumā 9.00 €; 70 – 75 gadu vecumā 14.25 €, 75+ 15€ ) 

• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 12.25 € (65 - 69 gadu vecumā 21.00 €; 70 – 75 gadu vecumā 32.50 € )


 Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles

Izbraukuma ekskursija uz Augstajiem Tatriem 25 €;

Izbraukuma ekskursija uz Demānovas ieleju 25 €;

Izbraukuma ekskursija uz Košici 25 €; 


Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 75 €.


 IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 65 €, bērniem līdz 14g. 55 €.


 Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.


 *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. 


Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

 Pacēlājs kalnos no 29 €; Plosti 20 €; 

 Pikniks no 21 €; 

 Aquacity baseins 23 €;

 Demānovas alas 12 €; 

 Bešenovas termālais baseins 30 €; 

 Vakars Koliba no 25 €; 

 Spiškas cietoksnis 8 €; 


pilsētu nodoklis. 2022. gada izmaksas 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2022 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.