Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26
27
28 29
30 1 2 3 4 5 6

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Daugavpils. Rainis un Rotko.cena : € 99,-

 

 

JAUNUMS!

2020.gada 7.-8.novembrī, sestdien svētdien

2 dienas


Daugavpils. Rainis un Rotko.

Vienības nams un košie Jašas podi. Ķiploku un ābolu gardumi & degustācijas.

Ģitārista G.Smukā koncerts Lūznavas muižā (iekļauts cenā) !


 1.diena, 7.11., sestdiena Pl. 7:20 pulcējamies, 7:30 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5, Rīgā. Kafijas pauze Liepkalnos.

LĪVĀNU ĶIPLOKS. „Ar mīlestību no Līvāniem...” savu zemi Līvānu novadā kopj un lolo Reinholdu ģimene, kas nodarbojas ar ziemas ķiploku audzēšanu un pārstrādi. Ģimenē ķiploku audzēšana mantota no vecvecākiem. Ķiplokam  veselīgs ir viss - gan sakne, gan ziedi, gan lapas. Tāpēc top visdažādākie produkti –ķiploku ziedu pastas ar dažādām piedevām(~6 veidi), ķiploku ziedu cepumi, ķiploku sāls, ķiploku pārslas, konfektes, sīrups Dubnas viznis” utt.

Viesošanās saimniecībā un degustācija  – 2,50  EUR/pers. *** produkciju varēs iegādāties!

Majestātiskā LĪKSNAS BAZNĪCA. Līksnas Romas katoļu draudzes Vissvētākās Jēzus sirds baznīcas celtniecība tika pabeigta 1913.g. Tā celta neogotikas stilā. Baznīcas siluets ir nozīmīgākā Daugavas ielejas ainavas dominante Koša ezera apkārtnē. Unikāli, ka nekvalitatīvos ķieģeļus - vismaz 60 000 ķieģeļu, kas bija izmantoti celtniecības gaitā, apmainīja, baznīcu nenojaucot. Ieeja par ziedojumiem.

Kafejnīca – maiznīca Rudzupuķe piedāvā savu firmas  ēdienu – ķirbju biezzupu maizes podiņā, saldajā - maizes zupu ar putukrējumu un kompots  = 6 EUR/pers.

Maiznīcā cep maizīti pēc senajām receptēm, ar iejavu. Cep arī garšīgus cepumus.

*** Produkciju varēs iegādāties!

BERĶENELES  PUSMUIŽĀ pagājusi Latvijas izcilā dzejnieka, tulkotāja, drāmas meistara, politiskā un sabiedriskā darbinieka Raiņa (1865 – 1929) bērnība, kuras iespaidi atspoguļoti dzejoļu krājumā “Dagdas piecas skiču burtnīcas”. Berķenelē veidojas nākamā dzejnieka personība, pasaules uzskats, top pirmie dzejoļi. Muižas dzīvi un Raiņa bērnības pasauli iepazīsim interesantā veidā – piedalīsimies „muižas” dzīvē – apskatīsim ekspozīciju, veiksim dažādus uzdevumus, izstaigāsim ābeļdārzu, gatavosim ziepes, cepsim ābolus un cienāsimies ar tēju, ābolu pīrāgu un pašu ceptajiem āboliem!

Maksa – 5 EUR/pers.

ROTKO MĀKSLAS CENTRS.

7.11.2020. tiek atklāta jaunā izstāžu sezona!

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs – daudzfunkcionāls laikmetīgās mākslas un kultūras centrs Daugavpils cietoksnī. Vienīgā vieta Austrumeiropā, kur tiek piedāvāta iespēja iepazīties ar Marka Rotko oriģināldarbiem, Latvijas un ārvalstu mākslinieku pastāvīgām un mainīgām ekspozīcijām vairāk nekā 2000 m2 platībā. 

Visu sektoru  mākslas centra ekspozīcijas apmeklējums  ar gidu – 7,50 EUR/pers.; 3,50 EUR/pensionāri, skolēni, studenti.

Nakts Daugavpilī viesnīcā Hotel Latgale 3*.

*** šai vakarā Vienības nama koncertzālē notiek folkloras kopu sadancis, kas vakarā noslēgsies ar atklāto Danču vakaru jebkuram interesentam.

2.diena. 8.11. svētdiena

Brokastis viesnīcā. Ceļā dodamies ~8.30.

DAUGAVPILS – daudznacionāla, daudzkonfesionāla

Ekskursija pilsētā - Vienības nams, gājēju iela, Dubrovina parks, Baznīcu kalns…

VIENĪBAS NAMĀ tikai pirms pāris mēnešiem  atklāta jauna kultūras telpa – «Tradīciju māja», kas izveidota tradicionālo kultūras vērtību saglabāšanai un nodošanai nākamām paaudzēm. Ielūkosimies Vienības nama Tradīciju mājā, apskatīsim mauču- pulsa sildītāju izstādi un, ja, paveiksies, arī Vienības nama Lielajā zālē….

JAŠAS PODI. Ciemos pie atraktīvās un dzirksteļojošās podnieces Kristīnes!

Viņas darbi atšķiras ar unikālu, Latgales pusei neraksturīgu vizuālo tēlu. Kristīne savus darbus veido dažādos stilos un materiālos, izmanto košas krāsas… Meistarei pavisam cits skats uz podnieka darbu un dzīvi.  Citi podi, citi stāsti – tā ir mūsdienu Latgale! Maksa - 3 EUR/pers.

*** Košos un skaistos  traukus varēs iegādāties.

Pusdienas Preiļos. Pamatēdiens, deserts, dzēriens  – no 4 EUR/pers.

LŪZNAVAS  MUIŽA

15.00 koncerts VĒLS ATKUSNIS. Ģitārists Gints Smukais

"Atkusnis ir tad, kad daba aizskalo visu lieko, lai atdzimtu jaunās krāsās. Atkusnis ir arī tad, kad pārplūst mūsu iekšējais trauks ar ikdienas raizēm, lai ievilktu spēcinošu elpu jaunā kvalitātē,” aicinot uz jauno koncertprogrammu, saka ģitārists Gints Smukais.

Pasaulē atzītais un godalgotais latviešu ģitārists Gints Smukais aicina uz koncertu siltā gaisotnē, ieskandinot jaunas kompozīcijas no sava otrā albuma “Atkusnis”, kā arī aranžijas no pazīstamām Latviešu un ārzemju komponistu melodijām. Koncertā skanēs Zigmara Liepiņa “Ķiršu lietus”, Imanta Kalniņa “Apvij rokas”, Andeja Jurjāna “Pūt, vējiņi” Ginta Smukā apdarēs. Tāpat programmu caurvīs atpazīstamas un ļoti mīlētas citzemju autoru melodijas – Andy McKee “For My Father”, Harold Arlen “Somewhere over The Rainbow” u. c. Koncerta apmeklētājiem mākslinieks savu īpašo stāstu stāstīs arī caur oriģināldarbiem, tādiem kā “Turning Pages”, “Thaw”, “Dot”, “Blue Secrets”, “My Shadow Work” u. c. Iekļauts cenā!

Mājupceļš, atgriešanās Rīgā ~20.30-21.00

Cena: 99 €

Piemaksa par vienvietīgu numurs viesnīcā (SGL) 20 €.

Cenā ietilpst: tūristu klases autobusa nomas un degvielas izmaksas, pavadošā gida pakalpojumi, viena vieta viesnīcā (divvietīgā numurā) un brokastis viesnīcā, biļete uz koncertu.

Cenā neietilpst: ieejas maksas, citi ēdināšanas izdevumi.


 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.