Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21
22
23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

KLASISKĀ PARĪZECena : € 449,- 369,- €

 

 


PARĪZE, VERSAĻA UN DISNEJLENDA 

BERLĪNE – PARĪZE - KRUĪZS AR KUĢĪTI - LUVRA – VERSAĻA – FONTENBLO - DISNEJLENDA –LUKSEMBURGA


datumi :   20.08.,15.10.2023.  

7 dienas / Visas naktis viesnīcās 
 1. diena.  „Un ceļojums sākās...” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


2. diena. „Jaunu piedzīvojumu gaidās...” Brokastis*. Apskates ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 €). Mūsdienu Berlīne - viena no visspilgtākajām, daudzpusīgākajām un enerģiskākajām Eiropas pilsētām. Vēsturiskie pieminekļi, lielās tirdzniecības pasāžas, ekstravagantie veikaliņi, daudzās suvenīru bodītes, slavenais Berlīnes zoodārzs, Brandenburgas vārti, 368 metrus augstais televīzijas tornis ar skatu laukumu un rotējošo restorānu - tā ir Berlīne! Nakts viesnīcā 3* Vācijas teritorijā, Āhenes apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


3. diena.  „Mīlestības pilsēta - Parīze...” Brokastis*. Dienas otrajā pusē ierašanās Parīzē. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprotama… Cilvēki no visām pasaules malām brauc uz šejieni, lai pastaigātos pa Elizejas laukiem. Monmartras un Latīņu kvartāla seno ieliņu neatkārtojamā atmosfēra, Sēnas krastmalas ar bukinistiem, omulīgas kafejnīcas, grezno piļu, parku un seno ēku burvība. Šeit katrs atrod to, par ko bija sapņojis. Piedāvājam doties apskates ekskursija ar autobusu vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Ekskursijas laikā redzēsim lieliskus prospektus, laukumus, parkus un celtnes. Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Nakts 2* viesnīcā Parīzes apkaimē. 


4. diena. „Turpinām iepazīt eleganto un grezno Parīzi!..” Brokastis*. Monmartra - gleznainajs mākslinieku rajons. Svētās Sirds Bazilikas apskate. Par labāko suvenīru no Parīzes Jums var kļūt Jūsu portrets, kuru ir zīmējis mākslinieks Tertra laukumā. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu un būs iespējams iegādāties slavenās franču smaržas ar atlaidēm. Brīvs laiks pilsētā. Pēc vēlēšanās ar iepriekšēju rezervāciju iespējams apmeklēt Luvru. Luvra - lielākais muzejs pasaulē, kura šedevri ir zināmi katram – Mona Liza, Venus de Milo, Napoleona apartamenti u.c. Vakarā iesakām pacelties Monparnasa tornī no kura Jums pavērsies elpu aizraujošs skats uz tumsas un gaismas rotaļu pārņemto Parīzi un uz tās simbolu - Eifeļa torni. Atrakciju cienītājiem iesakām šo dienu pavadīt atrakciju parkā Parīzes Disnejlenda (individuāls apmeklējums) - tā ir vesela brīnumu un izklaižu pasaule. Tas ir milzīgs komplekss, kurā ietilpst Disneyland Park un Walt Disney Studios Park. Nakts 2* viesnīcā Parīzes apkaimē.


 5.diena.  „Karaliskās pils un parks...” Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaku 35 €) uz Versaļu. Versaļa – viena no pašām skaistākajām karaļu rezidencēm Francijā. Versaļas pils:spoguļgalerijas, lielo karaļa un karalienes apartamentu, kroņprinču un princešu apartamentu apskate. Versaļas pils parks ir īsts mākslas darbs. Ļotispilgti tiek atainots 17.gadsimta stils: pils ar gleznu kolekcijām, parks ar siltumnīcām, strūklakām, baseiniem un daudzām statujām. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Francijas teritorijā. 


6. diena.  “Pasaku hercogiste – Luksemburga...” Brokastis*. Pārbrauciens uz Luksemburgu. Ekskursija „Pasaku hercogiste – Luksemburga” (par papildus samaksu 15 €). Piedāvājam doties pastaigā gar krāšņām mājām, elegantām vitrīnām un baudīt mierīgo, nesteidzīgo ikdienas ritmu. Pilsētas apskate: Konstitūcijas laukums, Notr-Dame katedrāle, Gijoma laukums. Laiks ceļā. Vācija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. 


7. diena. „Un atpakaļ uz mājām…” Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā 


Samaksas kārtība 

• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 


Ceļojuma cenā ietilpst: 

• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris),

• transporta un ceļa izdevumi, 

• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 

• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 

• grupas vadītāja pakalpojumi. 


Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 195 € 

 • piemaksa par papildvietu autobusā 180 € 

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos

 • pilsētas sabiedriskais transports 

 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 10.15 € (65 - 69 gadu vecumā 20.30 €; 70 – 75 gadu vecumā 30.45 €). 

AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 30.45€ (65 - 69 gadu vecumā 60.90 €; 70 – 75 gadu vecumā 91.35 € ). 


Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: 

Izbraukuma ekskursija uz Versaļu 35 €, 

Parīzes apskates ekskursija 15 €. 


Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 50 €.


 IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 45 €, bērniem līdz 14g. 40 €.


 Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.


 *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi.


 Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

 Berlīnes Zooloģiskais dārzs 15.50 - 21 €;

 Brauciens ar kuģīti pa Sēnu 18 €; 

 Versļas pils – ieejas biļete 18 €;

 Luvra 17 €; 

 Disnejlenda 88/94 €;

 Moulin Rouge 115 € (iepriekš rezervējot birojā); 

 Metro Parīzē 1.90 €;


 Ekskursija Berlīnē /ar autobusu un kājām vietējā gida pavadībā/ 15 €;

 Pastaigas ekskursija Luksemburgā vietējā gida pavadībā 15 €;

 bieejas biļete Fontenblo pilī 13 €;

  audiogids 4 €; 

 Monparnasa tornis 20 €; 

 pilsētu nodoklis. 


2022. gada izmaksasAtcerieties, ka... 

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi). 

• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC). 

• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 

• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā. 

• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 

• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. 

• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros. 

• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

 Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.

 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā. 

• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes. 

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 667906091, AAS "BALTA"                                                   Vēlam Jums patīkamu atpūtu!

 

                                                                Tūrisma firma “INDI”

                                                               Rīgā, Pērses ielā 9/11

                                                     t. 67226627, 67210822, 67220210

                                                                      indi@indi.lv                             

                                                                 http://www.indi.lv/

                                                                            2023.


 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2022 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.