Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21
22
23 24
25 26 27 28 29 30 1

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

ZIEDU PARĀDE PASAKAINAJĀ HOLANDĒCena : 425 € 360 €

 

 

 HERRENHAUZENES PARKI - AMSTERDAMA – KEUKENHOFAS ZIEDU DĀRZS – DELFTA – ZIEDU PARĀDE 


datums : 19.04. – 23.04.2023. 

5 dienas / Visas naktis viesnīcās 


1.diena. 19.04. „Un ceļojums sākās...” Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


2.diena. 20.04. „Pretī jauniem iespaidiem...” Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Herrenhauzenes parki pavasara ziedos – ir apskatāmi astoņi dārzi ar visdažādāko ainavu dizainu:renesanses, baroka, rokoko, puķu dārzs, dārzs-sala, ūdens strūklu dārzs, zāles dārzs un rožu dārzs. Ar buksusu aptītās klumbas vasarā ir pilnas ar vairāk nekā 30 000 ziedu, bet uz vairāku sniegbalto smilšakmens skulptūru fona atrodas ar vāli apbruņotais Herkuless, kurš aizstāv Venēru ar eņģeli. Parkā atrodas augstākā strūklaka Eiropā, tā ir 82 metrus augsta un Lielā kaskāde. Dārza teātra skatuve ir izrotāta ar zeltītām skulptūrām. Kalnu dārzā viens otru nomaina prērijas un purvi, džungļi un tropiskie paviljoni, orhidejas un kaktusi, un pat retā magnolija ir šeit. Cits Karalisko dārzu pikantums ir senā grota kompleksa ziemeļrietumu daļā. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 2* Nīderlandes teritorijā. Ierašanās viesnīcā. 


3.diena. 21.04. „Ziedu dārza pārsteigums...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Ziedu dārza pārsteigums un Amsterdamas ritmi” (par papildus samaksu 50 €). Vispirms dodamies uz Keunkenhofas ziedu dārzu. Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī. Iespēja iegādāties puķu sīpolus. Apmeklēsim saimniecību Rembrandt Hoeve, kurā jau vairākus gadu desmitus grebj koka tupelītes un darina sieru. Apmeklējuma laikā Jums būs iespēja dzirdēt interesantu stāstījumu par siera vārīšanas procesu, varēsiet arī to nobaudīt un iegādāties. Dienas otrā pusē ierašanās Amsterdamā. Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem. Tā ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām. Pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta - šī nav pilsēta, kur pieņemts izrādīt savu situētību. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā:Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet arīšīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Briljantu apstrādes fabrikas apmeklējums. Dārgakmeņu cienītājiem ir iespēja iepazīties ar briljantu apstrādi un iespēja iegādāties izstrādājumus bez tirdzniecības uzcenojuma. Atgriešanās un nakts 2* viesnīcā Nīderlandes teritorijā.


 4.diena. 22.04. „Ziedu parāde un elegantā Delfta.” Brokastis*. Ekskursija „Ziedu parāde un elegantā Delfta” (par papildus samaksu 45 €). 22.aprīlī Nīderlandē notiks ikgadējā ziedu parāde – gājiens. Ziedu gājienu atklās Nordvijkas pilsētā un tas notiks 40 km garumā līdz pat Hārlemas pilsētai. Parādē piedalīsies 20 milzīgas ziedu platformas, aptuveni 30 dažādu luksusa auto, kuri būs dekorēti ar simtiem tūkstošiem dažādu ziedu, kā arī mūzikas grupas. Neaizmirstams piedzīvojums un iespaidi! Laiks ceļā. Pastaiga Delftā - vienā no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Kopš 17. gadsimta Delfta ir izslavēta keramikas preču dēļ, jo tur ražo slaveno zilibalto Delftas porcelānu. Laiks ceļā. Vācija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


5. dienas. 23.04. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...” Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā. 


Samaksas kārtība 

• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 

• Atlikusīsumma jāsamaksā: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.


 Ceļojuma cenā ietilpst: 

• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris), 

• transporta un ceļa izdevumi, 

• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 

• grupas vadītāja pakalpojumi. 


Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 190, • piemaksa par papildvietu autobusā € 170,

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos, 

 • pilsētas sabiedriskais transports, 

 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 7.25€ (65 - 69 gadu vecumā 14.50 €; 70 – 75 gadu vecumā 21.75 € ). 

 • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 21.75 € (65 - 69 gadu vecumā 43.50 €; 70 – 75 gadu vecumā 65.25 € ).


 Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles

Izbraukuma ekskursija uz Keukenkofu un Amsterdamu 50 €,

Ekskursija „Ziedu parāde un elegantā Delfta” 45 €. 


Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 95 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 85 €, bērniem līdz 14 g. 75 €.


Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. 


Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

 Herrenhauzenes parki 8 €; 

„Keukenhof” parka ieejas biļete 19 €; 

Kuģītis Amsterdamā 16 €; 

Pilsētu nodokļi. 


2022. gada izmaksas

                                                              Tūrisma firma “INDI”


 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2022 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.