Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Ziemas pasaka LapzēmēBrauciena cena : no € 299.-

 

 


 

Datumi: 20.12; 23.12., 26.12., 30.12.2022.

(4 dienas / visas naktis viesnīcās)

 

Fazer Experience - Tropiskais Akvaparks EDEN - Santa Klausa rezedence - Husky parks - ziemeļbriežu ferma - Santa parks - Arktikas zooloģiskais dārzs  - Sea World akvārijs

 

VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

 

1. diena

Agrā izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Igauniju. Iekāpšana uz prāmja Tallina-Helsinki. Šodien  Somijā mūs gaida KARL FAZER šokolādes stāsti. 2016.gada septembrī pagāja 125 gadi kopš tā laika, kad Karls Fazers Helsinkos atvēra savu pirmo krievu-franču kafejnīcu un nodibināja "Fazer" grupu. Šodien "Fazer" ir veiksmīgs starptautisks ģimenes uzņēmums, kurš piedāvā augstvērtīgus maizes un konditorejas izstrādājumus. Jubilejas gadā "Fazer" atvēra jaunu apmeklētāju centru - "Fazer Experience", kas apvienoja satriecošas ekspozīcijas, "Fazer" kafejnīcu, veikalu un tikšanās telpas. Apmeklētāju centrā tiks organizēta ekskursija, kuras laikā iepazīsieties ar "Fazer" plašo produktu klāstu, ilgo vēsturi un darbu.

 Un protams būs degustācija.  Turpināsim ceļojumu pa gleznaino ceļu caur ezeru zemi, caur Somijas pilsētām un ciematiem, garām priedēm, granīta akmeņiem un sasalušā ūdens spoguļvirsmām.

Brauciens uz Oulu. Nakšņošana viesnīcā Oulū.

Papildus izmaksas: Fazer Experience 15€ / 13€

2. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rovaniemi - Lapzēmes galvaspilsētu, mūžīgo Ziemassvētku valstību. Slavenākā Somijas pilsēta un Santa Klausa dzimtene! Sniegota Lapzēme un Arktiskie ziemeļi sākas šeit! Uz ziemeļiem no Rovaniemi atrodas Santa Klausa karaliste, kas ietver Santa Klausa ciematu, Santa Klausa darbnīcu, Santa Klausa pastu un Santa Parku. Atbraucot uz šejieni, Jūs nokļūsiet pasakā. Mūs gaida SANTA KLAUSA CIEMATS, kur varēs satikt un aprunāties ar Santa Klausu viņa birojā - rezidencē, nofotografēties piemiņai, nosūtīt no Santa Klausa pasta biroja apsveikumus saviem draugiem un tuviniekiem, kā arī nopirkt suvenīrus. Neaizmirstiet iegādāties diplomu par ziemeļu polārā loka šķērsošanu! Apmeklējiet Husky Park, lai dotos izbraucienā suņu pajūgā: skaļu suņu reju pavadījumā dosieties aizraujošajā ceļojumā ragavās pa sniegotu mežu, bet pirms tam, jums pastāstīs par haskijiem, par šķirnes vēsturi un suņu dzīvi bargajos ziemeļu dabas apstākļos. Suņi ir labsirdīgi un ļoti draudzīgi, par ko varēsiet pārliecināties pirms vai pēc vizināšanās. Šis neticamais ceļojums neatstās bez emocijām! Tālāk dosimies uz pasaku pasauli, kur mīt rūķi un elfi - Santa Park: Ziemassvētku melodiju pavadījumā Jūs nonāksiet pazemes valstībā - īstā elfu alā! Santas Parka viesi var doties izzināt neskaitāmas noslēpumainās vietas un piedzīvot dažādas izklaides: Elfu skola, Misis Klauss Piparkūku virtuve, Santas birojs, Vilciens «Gadalaiki», Ledus galerija ar apgaismotām ledus skulptūrām, Milzīga Sniega Bumba, Pasts utt. Atgriešanās viesnīcā.

 

Papildus izmaksas: Haski parks - ieejas biļetes parkā - 10 €,  brauciens suņu pajūgā - pieaug.30 € / bērniem 15 €; Briežu ferma - 18 € / 14 €; Polārā loka šķērsošanas sertifikāts - 5 €; Santa Parks - 42 € / 36 €

3. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Ranuā, kur varēsiet apmeklēt arktiskās savvaļas dabas pasauli -  galējo ziemeļu zoodārzu! Dzīvnieki dzīvo plašajos voljēros mežā, pateicoties apstākļiem, kas maksimāli pietuvināti dabiskajiem, dzīvnieki uzvedas atbilstoši saviem dabiskajiem instinktiem.  Pastaigā pa 2,5 km garu zoodārza aleju, Jūs redzēsiet vairāk nekā 200 tā iemītniekus.  Ceļā vidū atrodas milzīgie voljēri ar savvaļas dzīvniekiem  - brūnajiem un baltajiem lāčiem, vilkiem, lūšiem un tiņiem. Pie zoodārza varēsiet iegādāties dažādus Karl Fazer gardumus.

Lai atpūstos, dosimies uz ūdens atpūtas parku. SPA centra «Eden» apmeklējums - ūdens slidkalniņi, ūdens masāža, jūras vilnis, dažādas saunas - īsta paradīze, vasara ar palmām un tropiskajiem zaļumiem ziemās vidū. Ceļš uz viesnīcu.Ceļš uz viesnīcu.

 

Papildus izmaksas: Zoodārzs Ranua - 23.5 € / 19 €

Tropiskais akvaparks EDEN - 20€ / 15 €

 

4. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Helsinkiem uz ostu. Pa ceļam apmeklesīm Somijas lielāko Jūras centru «Sea Life», kur ir ūdens tunelis, mīt haizivis, dzeloņrajas un citi Ziemeļeiropas ūdeņu jūras iemītnieki! Vakarā prāmis Helsinki-Tallina. Tranzīts caur Igauniju un Latviju. Ierašanās Rīgā.

 

 

Papildus izmaksas: Papildus izmaksas: Sea Life - 18.50 € / 15 €

 

 

 

 

 


 

Ceļojuma cena:

€ 299.00 (1 vieta autobusā)

€ 339.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

€    70.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Ceļojuma cenā ietilpst:

- Visas izbraukuma ekskursijas;

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 10 € (līdz 65 gadiem) / 15 € (65+);

- Tropiskais akvaparks EDEN - 20 € / 15 €;

- Haski parks - ieejas biļetes parkā - 10 €, brauciens suņu pajūgā - pieaug.30 € / bērniem 15 €;

- Briežu ferma - 20 € / 15 €;

- Polārā loka šķērsošanas sertifikāts - 5 €;

- Santa Parks - 42 € / 36 €;

- Zoodārzs Ranua - 23.5 €/19 €;

- Sea Life - 18.50 € / 15 €

-Fazer Experience - 15€ / 13€

 

SVARĪGI !!!

– Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā. 

– Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.

– Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.

– Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.

– Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.

– Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

 

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.

-         Derīgs Covid-19 sertifikāts.

– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.

– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.

– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.


                                      Vēlam Jums patīkamu atpūtu !                                                  Tūrisma firma “INDI”

Rīgā, Pērses,9/11

t. 67226627, 67210822, 67220210

indi@indi.lv

http://www.indi.lv/

                                                              2022.g.


 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2022 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.