Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

LIELDIENAS LATGALĒCena : 116 €

 

 

Kolorītā PIEDRUJA. OLU krāsošanas meistarklase. Šūpošanās un sadziedāšanās. KAZANOVA?! LIELBORNES MUIŽA un dabas taka gar Bornes krastiem …un - Priecīgas Lieldienas!

Jauns, skaists un interesants Lieldienu maršruts! Ar rozīnīti un ne bez oliņām !

 

Klausījos, brīnījos,
Kas aiz kalna gavilēja:
Lieldieniņa braukšus brauca,
Asnus veda vezumā!

 

 datums : 2022. gada 17.- 18.aprīlī, svētdien - pirmdien

 

LIELDIENAS LATGALĒ!
Kolorītā PIEDRUJA. OLU krāsošanas meistarklase. Šūpošanās un sadziedāšanās. KAZANOVA?!  LIELBORNES MUIŽA un dabas taka gar Bornes krastiem  …un - Priecīgas Lieldienas!

 

Pl. 7:20 pulcējamies, pl. 7:30 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5, Rīgā.

 

1.diena, svētdiena, 17.04. Kafijas pauze pa ceļam 

 

Lieldienu dienu iesāksim darbīgi! Viesosimies Radošajā mājā, kur mūs sagaida OLU KRĀSOŠANAS MEISTARKLASE, SAULĪŠU tīšanas DARBNĪCA un RAUSĪŠU cepšana!  Darbosimies, sadziedāsimies, ŠŪPOSIMIES lielajās šūpolēs un nobaudīsim izceptos rausīšus ar zāļu tēju. Maksa 8 EUR/pers.

 

Kas atnes LIELDIENU OLAS? To mēģināsim noskaidrot burvīgā mini(?) zoo “JuRita”. Klusā vietā, meža vidū sastopamas alpakas, lamas, ķenguri, kamielis, dambrieži, punduraitas, pundurkazas, poniji, ēzeļi, zirgi, truši un citi dzīvnieki. Saimnieki tik interesanti stāsta par dzīvniekiem, bet dzīvnieki demonstrē savu grāciju visā krāšņumā. Maksa  - 4 EUR/pers.; 3 EUR/ bērni (3-18g.), pensionāri, personas ar invaliditāti.

 

Pusdienas (pieteiktas grupai) ~ no 7 EUR/pers.

 

KAZANOVA MOONSHINE… sensenais stāsts par dzērieniem un Kazanovu :)

„… ja to iedzer vīrietis, viņš kļūst par Kazanovu, bet, ja iedzer sieviete, tad viņa iepazīstas ar Kazanovu…” 

Jauns, izskatīgs, uzņēmīgs, apsviedīgs un radošs ir saimnieks Iļja. Viņam ir savs stāsts par savu uzņēmumu. Iepazīsim, apskatīsim, nogaršosim. Ražoti tiek 5-6 garšu stiprie dzērieni un viens, bet jau iecienīts vīns – ekoloģiskais upeņu vīns. Eksursija ar degustāciju (5-6 dzērieni) ar augļu uzkodām  - 5 EUR/pers.

 

PIEDRUJA – lielākā apdzīvotā vieta Latvijas DA, ko apskalo Daugavas ūdeņi, kas vienlaikus ir Latvijas – Baltkrievijas robeža, kas iet pa upes vidu.
Piedruja sastāv no divām daļām – Piedrujas un Aleksandrovas, kuras atdala centrālā iela, bet Daugava atdala to no Drujas Baltkrievijā…

Iekārtošanās viesnīcā, vakariņas un večerinka.

 

Baudīsim gardas vakariņas - galdā kūpēs gan latgaliešu un gan pierobežai raksturīgie ēdieni.

Laba kompānija un mīlīga „večerinka” ar muzikantu :). Izmaksas 16 € iekļautas ceļojuma cenā!

 

Nakts Piedrujas viesnīcā. Izmitināšana dažādvietīgās istabās, WC/duša nav katrā numurā. Rezervējot ceļojumu - precizējiet!

Svarīgi! Viesnīcā praktiski nav iespējama izmitināšana vienvietīgos (SGL) numuros.

 

2.diena, pirmdiena, 18.04.    
Brokastis viesnīcā.

 

Kopā ar vietējo gidu iepazīsim PIEDRUJU - mazstāvu koka apbūve vietām atgādina skatus no etnogrāfiskajos brīvdabas muzejos redzamajiem.
Piedruja ir sakopta, starp abām baznīcām ir izveidots ainavisks dārzs. Nokāpsim līdz Daugavas akmenim, kur upes vārds iekalts 7 valodās, pieskarsimies robežstabam, uzzināsim, cik augstu kāpj Daugavas pali utt. Pāri Daugavai ir Baltkrievijas Druja. Robeža ir tieši pa vidu upei… Maksa ~1,50 EUR/pers.

 

Uz INDRU pēc LAIMES! Kas ir laime? Kā tā smaržo, garšo, izskatās? Unikālā Laimes muzeja interaktīvā ekspozīcija aicina ikvienu darboties,

sajust un domāt, skatīties nākotnē, nevis pagātnē.

 

LAIMES MUZEJS izkārtotas vairākos Laimes ceļos: “Sporta un darba ceļš”, “Vīriešu ceļš”, “Sieviešu ceļš”, “Gaišais ceļš”, “Muzikālais ceļš”, “Radošais ceļš”, “Patriotiskais ceļš”, “Augstais ceļš”, “Garšīgais ceļš vai laime ēst!”, “Māņticības ceļš”, “Jūsu laimīgais foto”.

Laimes muzejs ir neierasta vieta, te mīt aktīva iesaiste, līdzdarbošanās un dzirkstošs prieks!

Muzeja uzdevums nav sniegt pilnīgu atbildi uz jautājumu “Kas ir laime?”, bet rosināt cilvēkos pozitīvas emocijas, ļauties iespaidiem, radīt, iedvesmot un meklēt katram savu atbildi uz šo jautājumu. Laime ir tik dažāda! Maksa – 3 EUR/pieaug.; 2 €/senioriem, skolēniem, studentiem, invalīdiem.

 

Kas vēl interesants ir Indrā? Indra ir ciems pie Daugavpils - Indras dzelzceļa ~ 6 km attālumā no Baltkrievijas robežas. Stacijai nozīmīga loma Latvijas vēsturē. Indrā aktīvi darbojas audējas, tekstildarbnīca, uz tiek rūpīgi koptas ROZES, kas ir ciema simbols.

 

LIELBORNES MUIŽA  ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka Daugavas loki teritorijā. Muižai ir jauni un enerģiski saimnieki, kuri liek atdzimt tās senajai spozmei…. Kungu māja ir raksturīgs vasarnīcas stila piemineklis Augšzemē, var lepoties ar savām dekoratīvi izstrādātajām konstrukcijām un apdares detaļām, kas rada savdabīgu māksliniecisku iespaidu.

Muižas parkā, kas plešas abpus Bornes upei, apskatāmi dižkoki: ozols un vīksna, acis priecēs arī lapegles un neparasti skaista priede. Pastaigu takas ved gar straujo Bornes upi, gan pa tās stāvajām nogāzēm, paverot romantisku skatu uz Daugavas lokiem, dzirnavu drupām un ūdenskritumu…   Ekskursija muižā – 3 EUR/pers.

 

Pusdienas - lauku muižas gardā maltīte  ~ 10 EUR/pers.

 

Mājupceļš. Rīgā atgriezīsimies līdz pl. 20.15

Cena: 116.-

Cenā iekļauts: tūristu klases autobusa (atbilstoša grupas lielumam) nomas izmaksas, pavadošā gida pakalpojumi, viesnīca ar brokastīm, vakariņām un večerinku!!!

Cenā nav iekļauts: citas apmeklējumu maksas, citas maltītes.

 

Priecīgas Lieldienas!

un spilgtus iespaidus! Gide Daiga Dūniņa

 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2022 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.