Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

LIELDIENU CEĻOJUMS ar koncertu Dzintarā - EŠENVALDS un Minhenes zēnu korisCena: 115 EUR

 

 

 datums : 2022.gada 15.- 16.aprīlī, piektdien - sestdien

Lieldienu brīvdienas Kurzemē!
Ar koncertu Dzintarā - Ešenvalds un Minhenes zēnu koris!
Izšūpojies vēju šūpolēs Bernātos! Pasmel spēku Lielbātas avotā, iekodies prieka kumosā Priekulē un ieelpo jūru Jūrmalciemā!  

Pl. 7:20 pulcējamies, pl. 7:30 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5, Rīgā.


1.diena, piektdiena, 15.04.

Kafijas pauze pa ceļam.

KERAMIKAS un MĀKSLAS studija “RA”

Studijā top izsmalcinātās Gaija porcelāna rotas, kuras rada keramikas māksliniece Agnese Sunepa. Katrs komplekts ir veidots ar rokām, no augstas kvalitātes porcelāna, dedzināts profesionālā keramikas krāsnī un glazēts. Šeit tiek radīti arī “Del Ruden” mākslas darbi.

Maksa - 1 EUR/pers. Studijā iespējams iegādāties gatavos darbus, kā arī veikt pasūtījumus.

LIELBĀTAS AVOTS ir dabīgais dzidravots - lielākais Latvijā un viens no retajiem Ziemeļeiropā, kas zemes virspusē no dzīlēm iznes bioloģiski aktīvu un pareizi strukturētu ūdeni. Lielbātas dzidravots tek no rietumiem uz austrumiem pretī saulei, tāpēc jau izsenis tiek uzskatīts par maģisku, pat svētu, kam piemīt dziednieciskas spējas.

Avots 1x pieminēts 1253.g. un līdz šim brīdim turpina savu plūdumu...

Ņemiet līdzi pudelītes, ja vēlaties paņemt ūdeni līdzi uz mājām!

PRIEKULE – mazpilsētiņa Kurzemes leišmalītē.

Senāko Priekules muižas saimniecības pagalmu sargāja vareni, nocietināti caurbraucamie vārti, kas tautā ieguvuši nosaukumu - Zviedru vārti. Tie attēloti pilsētas ģerbonī.

Ar nelielo baznīciņu saistās sena teika par Priekules Ikaru, kurš ar paša izgatavotiem spārniem no šī baznīcas torņa izdarījis Latvijā pirmo lidojuma mēģinājumu. Toreiz lidojumu pasludināja par nepiedodamu Dieva zaimošanu.
Pie Priekules notikušas lielas II pas. kara kaujas. Eksursija pa Priekuli un Virgu 2.50 EUR/pers.    

Pusdienas, pieteiktas grupai ~7 EUR/pers.

 

BĀRTA – skanīgs un košs pagasts! Nelielajā muzejā iepazīsim „Bārtas tautas tērpa darināšanas un valkāšanas tradīcijas 19.- 21.gs.” Ne tikai teorija - ņiprās sievas lepni demonstrēs kā pareizi „sēž” viens no krāšņākajiem un pazīstamākajiem tautastērpiem Latvijā.

Bārtas sievām skaņas balsis, sadziedāsimies! Maksa – 4 EUR/pers.

 

Pārbrauciens līdz Liepājai, iekārtošanās jaukajā Hotel LIVA 3* pašā pilsētas sirdī!


Uz Pl. 19.00  - dosimies Uz Lieldienu koncertu Lielajā Dzintarā!
Mūsu ģeniālais komponists EŠENVALDS un Minhenes zēnu koris..

“Svētīgi tie, kas nav redzējuši, un tomēr tic” – skan vārsmas no Eiropā un pasaulē plaši atzītā kurzemnieka Ērika Ešenvalda jaundarba,

kas mūsdienu trauksmainajā laikā klausītājus aicinās gūt spēcinājumu un garīgu mierinājumu. Īpašā Lieldienu laikam veltītā koncertprogrammā,
kas tapusi sadarbībā ar fondu “Uniting History”, koncertzālē “Lielais dzintars” izskanēs kristāldzidrās Minhenes zēnu kora balsis.
Minhenes zēnu koris apvieno augstākās klases dziedātājus, kuru spožās balsis izskanējušas uz lielākajām skatuvēm Vācijā un pasaulē.

Koncerta biļete iekļauta ceļojuma cenā!

 

2.diena, sestdiena, 16.04.  Brokastis viesnīcā, izbraucam ~ 9.00

JŪRMALCIEMA TĪKLU MĀJA "Piestātne" un MOLS

Tīklu mājai ir sena vēsture. Tā stāsta par zveju - skaudro piekrastes zvejnieku darbu un tradīcījām.

Molu, no 450 pāļiem, būvēja no 1937.-1938.g. par valsts līdzekļiem prozaiskam nolūkam – jūras mēslu ķeršanai. Pārējos molus – Jūrmaļa, Klampju un Bernātu valgumos - uzbūvēja nedaudz vēlāk. Laika gaitā Jūrmalciema zvejnieki molu izmanto laivu piesiešanai, padomju laikā tas iegūstvietējo nosaukumu „Pričals”. Jūrmalciema mols ir vienīgais no Latvijas laikā Kurzemes piekrastē būvētajiem moliem, kas vēl tiek izmantots.

Ziedojums ~1 EUR/pers.

ZVEJNIEKA  MĀJA "OSKARS"    
Kas būtu jūras mala bez kūpinātām zivīm?! Būšot! Tikko kūpinātas zivtiņas! Kas var būt labāks par šo?! 2 veidu zivju degustācija – 5 EUR/pers.

Produkciju varēs iegādāties.

 

PŪSĒNU KALNS - visaugstākā Baltijas jūras piekrastes kāpa Latvijā - 37 m vjl.

Pūsēnu kalns ir veidojies pirms pāris gadsimtiem - pēc lielā ugunsgrēka, kad tika nopostīta zemsedze, tādējādi paverot ceļu smilšu staigāšanai. Šobrīd Pūsēnu kalna kustība ir apturēta, jo lielāko kalna daļu klāj priežu mežs. Pēc šī lielā ugunsgrēka esot izveidojušās vairākas Liepājas apkārtnē esošajām piekrastes kāpām. Pūsēnu kalns, savos klejojumos, apracis ~80 mājas, tai skaitā arī "Pūsēnu" mājas.

Dabas taka uzvedīs līdz pašai kāpas virsotnei no kuras paveras fantastisks skats pār koku galotnēm uz Baltijas jūru.

 

Pusdienas, pieteiktas grupai ~10 EUR/pers.

 

BERNĀTU DABAS PARKA  IZZIŅAS TAKAS

Projekta "Dienvidkurzemes piekrastes mantojums cauri gadsimtiem" ietvaros izveidotas 7 izziņas dabas takas, kurās atrodas 151 jaunizveidots dabas objekts. Tie saistīti ar senlatviešu kultūru, mitoloģiju, zīmēm un tradīcijām. Tos veidojuši  tēlnieki Ģirts un Gaits Burvji.

Katra no 7 takām ir veltīta kādai dievībai: Saules takas var sastapt daudz smilšainu kāpu un skatu torni laivas formā. Pa Mēness taku jādodas, ja gribas izšūpoties; pa Jumīša taku, ja gribas šķērsot tiltu, izejot cauri divām, iespaidīga skata koka skulptūrām/tēliem. Pērkona takas ir 2, katra savā parka galā, asociatīvi atgādinot divus zibeņus. Un visbeidzot, Dieva taka – īsākā, bet varenākā, jo atrodas ielejā starp divām augstām kāpām.

Teiku par krāšņajiem Nīcas, Bārtas un Rucavas tautas tērpiem stāsta vēl kāda taka..

Kad takas būs izstaigātas, vērts iegriezties kafejnīcā BERNĀTU DZINTARIŅŠ uz smaržīgu pēcpusdienas tēju/ kafiju/ varbūt kūku…

Mājupceļš.  Rīgā atgriezīsimies līdz pl. 20:00.


Cena: 115 €

Cenā iekļauts: tūristu klases autobusa (atbilstoša grupas lielumam) nomas izmaksas, pavadošā gida pakalpojumi, nakts viesnīcā ar brokastīm, 1 biļete uz koncertu!

Cenā nav iekļauts: citas apmeklējumu maksas, citi ēdināšanas uc izdevumi.

Piemaksa par garantētu singl-izmitināšanu viesnīcā 20 €.

 

Spilgtus iespaidus!
Gide Daiga Dūniņa

 3.04. | ZASAS Rūme un gleznainais parks. Grieķu dievietes Nyx & Iris un zirgi. Taborkalna skatu tornis, milzu kritenis un SĒLIJAS maizīte


 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2022 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.