Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6
7
8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Kaļiņingrada, Jantarnija, Svetlogorska, Zeļenogradska, Kuršu nērija140 € no € 125 ,-

 

 datumi :  01.08., 12.09.

3 dienas,

 visas naktis - viesnīcā 


1. diena Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Krieviju. Ierašanās Kaļiņingradā un iekārtošanās viesnīcā. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – pusdienas. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – apskates ekskursija pa pilsētu. Kaļiņingrada (Калининград/Königsberg) - Krievijas Federācijas Kaļiņingradas apgabala centrs. Līdz II. Pasaules kara beigam tā bija Austrumprūsijas galvaspilsēta Kēnigsberga. Iespēja redzēt ne tikai mūsdienīgu pilsētu, bet arī ieskatīties viņa vēsturē: Zivju ciemata komplekss, katedrāle (no ārpuses) un Kanta kaps, Padomju pils, Karaļvārti, Lietuvas valnis, Rosgardenes vārti, dīķi, Uzvaras laukums, Kristus Glābēja katedrāle, vācu grezno villu rajons – Amalienau, Okeāna muzejs (no ārpuses), Marcipāna muzejs ar degustāciju. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Kaļiņingradā. 


2. diena Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu - ekskursija uz Svetlogorsku un Jantarniju. Iepazīšanās ar Jantarnijas (Янтарный/Palmnicken) ciemu: Kazaņas Dievmātes Ikonas baznīca, Schloss viesnīca, parks, piejūras promenāde, pludmale, suvenīru kioski. Jantarnijā atrodas pasaulē lielākā dzintara atradne. Ekskursija Dzintara kombināta ekspozīciju hallē - iespēja iepazīties ar dzintara izcelšanos, ieguves procesi, apstrades iespējām, apskatīt milzīgus dzintara tīrradņus un kombināta meistaru izstradājumus. Dzintara karjera skatu laukuma apmeklējums. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – pusdienas. Pārbrauciens uz Svetlogorsku. Pilnīgi saglabājusies austrumu Prūsijas kūrortpilsēta - Svetlogorska (Светлогорск/Rauschen). Ekskursija pa pilsētu. Brīvajā laikā var nokāpt līdz jūrai, kur tika ierīkota promenāde. Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Kaļiņingradā.


 3. diena Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Ekskursija uz Zeļenogradsku un Kuršu kāpām. Pastaiga Zeļenogradskā (Зеленоградск/Cranz): Kaķu muzejs Murarium (apskate no ārpuses), jugendstīla rezidences, pludmale. Iepazīšanās ar Kuršu nēriju / Kuršu kāpas (Куршская коса/Kurische Nehrung) - smilšu kāpu strēli, kas atdala Kuršu jomu no Baltijas jūras. Tā ir unikāla un gleznaina vieta, kas iekļauta pasaules mantojuma objektu sarakstā. Efas kāpas skatu laukums, “dejojošais mežs”. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – pusdienas. Mājupceļš. Vēlu vakarā/naktī ierašanās Rīgā. 


 izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā € 50 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās € 50 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)


 Cenā ietilpst:

 brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), ceļu nodekļi , naktsmītnes 3* viesnīcā, brokastis viesnīcā, ekonodevas Krievijā un Lietuvā, prāmja biļete, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 


Papildus izdevumi

Ekskursija Kaļiningradā ar vietējo gidu, ieskaitot marcipāna degustāciju - 12€ 

Ekskursija uz Jantarniju un Svetlogorsku ar vietējo gidu - 44€

 (ieskaitot Dzintara kombināta halles un skatu laukuma apmeklējumu) 


Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10%.


 Pusdienas 1. dienā, 2. dienā, 3. dienā - 20€ (pieteikšanās un apmaksa Rīgā) 


medicīniskā apdrošināšana – 3€ (personām līdz 65.g.v.). Krievijas e-vīzas noformēšana LR pilsoņiem ceļojuma biroja - 5€/cilv. vai https://evisa.kdmid.ru/ - patstavīgi
 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.