Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17
18
19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga
Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

KLASISKĀ ITĀLIJACena : € 539 469 ,- €

 

 

GRĀCA – VENĒCIJA – SAN MARINO – ROMA – FLORENCE – PYRAMIDENKOGEL 


 datumi : 20.10. , 17.11.2024.

 8 dienas / Visas naktis viesnīcās 


1.diena.  „Pretī jauniem iespaidiem…” Izbraukšana no Rīgas. Ceļš caur Latviju, Lietuvu, Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


2.diena.  „Alpu kalnu panorāma. Grāca...” Brokastis*. Ceļš caur Čehiju, Austriju. Neliela pietura Štīrijas galvaspilsētā Grācā. Pilsēta, kas izvietojusies Muras upes abos krastos un piesaista tūristus ar savu seno un moderno arhitektūru, kas organiski iekļaujas apkārtējā vidē. „Iekarosim” ar liftu vai kājā pilskalnu, no kura paveras brīnišķīga panorāma uz vecpilsētu. Ceļa turpinājums pa Austriju, Itāliju. Nakts 3* viesnīcā Itālijas teritorijā, Veneto reģionā. Ierašanās viesnīcā. 


3.diena. , „Venēcija - Adrijas jūras pērle...” Brokastis*. Laiks ceļā. Brauciens ar kuģīti uz Venēciju. Piedāvājam kopā ar vietējo gidu (par papildus samaksu 20 €) izstaigāt pilsētas labirintu mazās, šaurās ieliņas, apskatīt laukumus, senās pilis, baznīcas un neskaitāmos tiltiņus. Brīvs laiks, lai ieturētu maltīti un iepirktos Rialto tirdziņā, vai izbrauktu ar gondolu pa Venēcijas kanāliem. Pēcpusdienā pārbrauciens līdz Adrijas jūras kūrortam. Nakts 3* viesnīcā Rimini apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


4.diena.  „Pundurvalstiņa San Marīno...” Brokastis*. Turpinām ceļu uz senāko neatkarīgo valsti - San Marīno. No visām pusēm Itālijas ieskauta, tā atrodas Titāno kalnā un tā pakājē. Apskatīsim valdības pili, arbaletistu ieleju un vienu no trim cietokšņiem, kas lepni paceļas Titāno kalna gala. Vīnu un liķieru degustācija. San Marīno ir beznodokļu zona, kas dod iespēju izdevīgi iegādāties dažādas preces. Pēcpusdienā pārbrauciens pāri Apenīniem, kur mūsu acis priecēs galvu reibinoši kalni, ielejas, mazākās un lielākās kalnu ieskautas pilsētiņas. Nakts 3* viesnīcā pie Romas. Ierašanās viesnīcā. 


5.diena. „Roma –mūžības pilsēta...” Brokastis*. Ekskursija uz Romu (par papildus samaksu 40 €). Roma - Caput Mundi - Pasaules Galva. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Majestātiskais senās Romas centrs - Romas forums, Venēcijas laukums, visu dievu templis - Panteons, Trevi strūklaka un Navona laukums, Sv. Pētera laukums un Sv.Pētera bazilika. Brīvs brīdis kārtīgai, stiprai itāļu kafijai un gardai picai. Pārbrauciens līdz viesnīcai 3* Toskānas reģionā. Ierašanās viesnīcā. 


6.diena.  „Florence - renesanses pilsēta...” Brokastis*. Ekskursija uz Florenci (par papildus samaksu 40 €). Ekskursija vietējā gida pavadībā. Pilsēta, kuru par vienu no pasaules izcilākajiem centriem padarījuši mākslinieki, tādi kā, Džoto, Botičelli, Mikelandželo, Donatello, Leonardo un citi. Bet pasaules literatūrā un zinātnē neizdzēšamas pēdas atstājuši Galileo, Dante, Makjavelli, Petrarka, Bokačio un citi. Kopā ar vietējo gidu izstaigāsim kompakto pilsētas vēsturisko centru, vērojot senās pilsētas celtnes un klausoties vēstures liecībās. Brīvais laiks pirkumiem izslavētajā Florences tirgū, pusdienu pauze. Pēcpusdienā ceļa turpinājums uz Itālijas ziemeļiem. Nakts 3* viesnīcā Veneto reģionā. Ierašanās viesnīcā. 


7.diena.  „Kalnu valdzinājums...” Brokastis*. Laiks ceļā, vērojot brīnišķīgo Alpu ainavu. Apstāšanās uz fotopauzi. Pyramidenkogel - 851 m v.j.l., tas ir augstākais koka tornis pasaulē, no tā paveras brīnišķīgs skats uz gleznainajiem Kārintijas ezeriem. Ceļa turpinājums. Austrija. Čehija. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā, Ostravas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.


 8.diena.  „Un atkal mājās!..” Brokastis*. Ceļš caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā. Samaksas kārtība • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. • Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. Ceļojuma cenā ietilpst: 

• brauciens ar tūrisma klases autobusu,

• transporta un ceļa izdevumi, 

• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 

• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 

• grupas vadītāja pakalpojumi. 


Piemaksas un papildus izdevumi: 

• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 175 €, 

• piemaksa par papildvietu autobusā 160 €, 

• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65 - 69 gadu vecumā 14.40 €; 70– 75 gadu vecumā 22.80 € ) 

• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 19.60 € (65 - 69 gadu vecumā 33.60 €; 70 – 75 gadu vecumā 52.00 € ). 

• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 24.00 €

 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,

 • pilsētas sabiedriskais transports. 


Papildus izdevumi ekskursijām pēc izvēles

Ekskursija Venēcijā 20 €, 

Ekskursija uz Romu 40 €, 

Ekskursija uz Florenci 40 €. 


Pilna ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 100 €. 


IZDEVĪGI: iegādājoties pilno ekskursiju paketi pirms ceļojuma, cena 80 €, bērniem līdz 14g. 70 €. 


Ieejas biļetes nav iekļautas ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. 

*Ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: 

Grācas pilskalna lifts 4,50 €, 

Kuģītis Venēcijā 25 €, 

Dienas metro biļete Romā 7 €, 

Sabiedriskais transports Florencē 5 €,

 Austiņas ekskursijās 15 €, 

Pilsētu nodokļi, Pyramidenkogel 14 €.


 2023. gada izmaksas

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Latvija, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2024 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.