Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8
9
10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Ziemassvētki Ungārijā un Rumānijā.Cena : € 230 170,- €

 

 

 Ungārija - Rumānija. Miškolctapolca, Egera, Sentendre, Budapešta, Debrecena, Oradja


datums : 22/12 - 26/12/2020

5 dienas, 

visas naktis - viesnīcās 


 1. diena “Rīga – Miskolcas apkaime” Agri no rīta izbraukšana ar autobusu no Rīgas. Ceļš līdz Ungārijai. Nakts - viesnīcā Ungārijā. 


2. diena “Miskolcas apkaime – Miškoļctapoļca – Egera – Miskolcas apkaime” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz termāliem baseiniem un Egeru. Iepazīšanās ar viduslaiku pilsētu Egeru (Eger), vīna reģiona centru. Ziemassvētku tirdziņš. Viduslaiku un baroka stila ēkas, minarets, vīna degustācija vienā no Skaistās sievietes ielejas krogiem. Unikālā Barlangfürdő termālā kompleksa apmeklējums Miškoļctapoļcā (Miskolctapolca). Iespēja relaksēties termālos ūdeņos klinšu alu labirintos ar ūdens temperatūru ap 30°C. Atgriešanās viesnīcā. Nakts - viesnīcā Ungārijā. 


3. diena “Miskolcas apkaime – Sentendre – Budapešta – Miskolcas apkaime” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Budapeštu un Sentendre. Ungārijas galvaspilsēta Budapešta (Budapest). Ekskursija ar vietējo gidu: Donavas krasti un tilti, Parlamenta ēka, Varoņu laukums, Matiaša baznīca, Gelerta kalns, Vaci iela. Ziemassvētku tirdziņš. Brīvais laiks. Šarmantā Sentendre (Szentendre) pilsēta, kas atrodas Donavas upes ielokā netālu no Budapeštas. Iespēja izbaudīt Sentendres neatkārtojamo atmosfēru. Nakts - viesnīcā Ungārijā. 


4. diena “Miskolcas apkaime – Debrecena – Oradja – Beile Fēliksa - Miskolcas apkaime” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Debrecenu, Oradju, Beili Fēliksu. Rumānija. Oradja (Oradea). Iepazīšanās ar barokālo pilsētas centru. Ziemassvētku tirdziņš. Brīvais laiks atpūtai Beile Fēliksas (Băile Felix) termālkūrortpilsētā. Otrā lielākā pilsēta Ungārijā Debrecena (Debrecen). Pauze pilsētas vēsturiskajā centrā. Nakts - viesnīcā Ungārijā. 


5. diena “Miskolcas apkaime – Rīga” Brokastis. Ceļš pa Slovākiju, Poliju. Lietuva, Latvija. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī no 5. uz 6. dienu. Cenā ietilpst:

 brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, 

 brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.


 Papildus izdevumi

brauciens uz Egeru ar vīna degustāciju, 

Miškolctapolcu – 45€, 

brauciens uz Budapeštu un Sentendre – 45€,

brauciens uz Debrecenu un Oradju – 40€ 


termālās peldvietas ieejas biļete - no 1900 HUF, 


Felikss termālais komplekss – no 40 lei, 


medicīniskā apdrošināšana – no € 0.95 dienā. Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise AAS BAN Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 


Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.