Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27
28
29
30 31 1 2 3 4 5

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Korsika – skaistuma sala. Ligūrija- Korsika - SardīnijaCena : € 595 ,- 520,- €

 

 

Vaduca, Monterosso, Vernaca, Dženova, Korte, Kalvī, Porto, Ažaksjo, Bonifačo, Algēro, Kastelsardo 11 dienas, visas naktis – viesnīcās 


Izbraukšanas datums: 20.06., 26.09.

11 dienas, visas naktis – viesnīcās 


1. diena “Rīga – Čehijas rietumi” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijas rietumos vai Polijas rietumos.


 2. diena “Čehijas rietumi – Vaduca – Itālijas rietumi” Brokastis. Ceļš pa Vāciju, Šveici. Pauze Vaducā (Vaduz) – Lihtenšteinas firstistes – vienas no mazākajām valstīm pasaulē – galvaspilsētā. Ceļš uz dienvidiem pāri Alpu kalniem. Itālija. Nakts - viesnīcā Itālijas rietumos. 


3. diena “Itālijas rietumi – Monterosso – Vernāca – Itālijas rietumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Piecām Zemēm, Spēciju. Piecas Zemes (Cinque Terre) - Itālijas nacionālais parks, kas iekļauj klinšainās Ligūrijas piekarstes piecas skaistākās zvējnieku pilsētiņas. Apmeklēsim divas no tām - Monterosso (Monterosso) un Vernāca (Vernazza). Atpūta pie Ligūrijas jūras. Nakts - viesnīcā Itālijas rietumos. 


4. diena “Itālijas rietumi – Dženova – Itālijas rietumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Dženovu. Dženova (Genova) - Ligūrijas reģiona galvaspilsēta, Kristofora Kolumba dzimtā pilsēta. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru: osta, Sv. Georga pils, vecpilsēta, Garibaldi iela un Dženovas aristokrātu greznas pilis, Ferrari laukums, Sv. Loreno baznīca, XX Septembra iela. Brīvais laiks. Pārbraukšana uz Korsiku. Nakts – uz prāmja. 


5. diena “Korsikas austrumi – Porto – Korsikas austrumi” Ierašanās Korsikas (Corse/Corsica) salā. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Porto, Ajačo. Pārbrauciens uz Korsikas Rietumu piekrasti. Scala di Santa Regina – iespaidīgs ceļš kalnos. Aitonas mežs (Forêt d'Aïtone) – 50 metrus augstas priedes, brīvdabā dzīvojošas cūkas. Ceļš gar Spelunkas aizas (Gorges de Spelunca) sarkanajām klintīm. Porto (Porto) pilsētiņas pludmales un brīnumskati, cietokšņa drupas. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Korsikas austrumos.


 6. diena “Korsikas austrumi – Kalvi – Korsikas austrumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Kalvī. Kalvi (Calvi) - pēc leģendas - Kristofora Kolumba dzimtene. Mūsdienās tā ir vienā no skaistākajām piejūras pilsētām Korsikā. Vecpilsēta, citadele, 6km gara pludmale. Atpūta pie jūras. Notre-Dame de la Serra kapella 216m augstā pakalnā. Skati uz Kalvi līci. Nakts – viesnīcā Korsikas austrumos. 


7. diena “Korsikas austrumi – Korte – Ažaksjo – Korsikas austrumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Korti un Ažaksjo. Korte (Corte/Corti) – bijusī Korsikas galvaspilsēta, Napoleona Bonaparta brāļa Žozefa Bonaparta dzimtā pilsēta. Ažaksjo/Ajaču (Ajaccio/Aiacciu) - Napoleona Bonaparta dzimtā pilsēta, Korsikas reģiona administratīvais centrs. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā Korsikas austrumos. 


8. diena “Korsikas austrumi – Bonifačo – Ziemeļu Sardīnija” Brokastis. Pārbrauciens uz Korsikas dienvidiem. Uz baltām klintīm celtā šarmantā viduslaiku pilsēta Bonifačo Brokastis. Pārbrauciens uz Korsikas dienvidiem. Uz baltām klintīm celtā šarmantā viduslaiku pilsēta Bonifačo (Bonifacio/Bunifaziu) – viena no skaistākajām pilsētām Korsikā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Bonifačo. Pārbrauciens ar prāmi uz Sardīnijas (Sardegna) salu (Itālijā). Nakts – viesnīcā Sardīnijā, Sassaru apkaimē. 


9. diena “Ziemeļu Sardīnija – Algēro – Kastelsardo – Ziemeļu Sardīnija” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Algēro un Kastelsardo. Algēro (Alghero/L’Alguer/S’Alighéra) – Sardīnijas “Mazā Barselona”, kur līdz mūsdienām jūtama kataloņu atmosfēra. Kataloņu arhitektūra, pilsētas nocietinājumi, pludmales. Atpūta pie jūras Koraļļu Rivjērā. Kastelsardo (Castelsardo), kuru uzskata par skaistāko pilsētiņu Sardīnijā. Kastelsardo viduslaiku arhitektūra. Vakarā - pārbrauciens ar prāmi uz kontinentu. Nakts – uz prāmja. 


10. diena “Itālijas rietumi – Dienvidpolija” No rīta - ierašanās kontinentā. Tranzīts. Nakts - viesnīcā Čehijā vai Polijā. 


11. diena “Dienvidpolija – Rīga” Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu naktī no 11. uz 12. dienu - atgriešanās Rīgā. 


Cenā ietilpst: 

brauciens ar autobusu un ceļa izdevumi, naktsmītnes viesnīcās pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”, medicīniska apdrošināšana.


 Papildus izdevumi:

 brauciens uz Piecām Zemēm - 55€,

 brauciens uz Dženovu – 45€, 

 brauciens uz Porto – 45€,

 brauciens uz Kalvī – 40 €, 

 brauciens uz Korti un Ažaksjo - 45€,

 iepazīšanās ar Bonifačo – 10€, papildmaksa par izvietošanu div(četr)vietīgajā kabīnē uz prāmja kontinents – Korsika un Sardīnija – kontinents - 80(60)€ par personu, medicīniskā apdrošināšana – no 0.95€ dienā. Minimālais tūristu skaits grupā - 33.

 Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 

Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.