FRANCIJA – VĀCIJA – ŠVEICE – AUSTRIJA

 

Cena : € 285 ,- 255,- €

FRANCIJA – VĀCIJA – ŠVEICE – AUSTRIJA

            Vīne, Strasbūra, Bādenbādene, Cīrihe, Lucerna, Kolmāra, Minhene

               6 dienas, visas naktis - viesnīcās

 

  Izbraukšanas datumi:  27/07/2020, 09/08/2020

 

  Cena:    € 285   vienai personai, izvietojoties  viesnīcās  divatā vai trijatā

             € 110   papildus  maksa par izvietošanu  vienviet. Istabās  viesnīcās

  € 100   papildus  maksa  par dubultvietu autobusā  (pēc vēlēšanās)

 

1. diena

“Rīga – Čehijas austrumi”

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos.

2. diena

“Čehijas austrumi – Vīne – Austrumfrancija”

Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju. Austrijas galvaspilsēta Vīne (Wien). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās  par papildmaksu - iepazīšanās ar pilsētu: rātsnams, parlamenta ēka, Ringstraße, valsts Opera, Sv. Stefana katedrāle, Hofburgas pils, Marijas Terēzes laukums. Nakts - viesnīcā Francijā Strasbūras apkaimē.

3. diena

“Strasbūra – Bādenbādene - Strasbūra ”

Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās  par papildmaksu - brauciens uz Bādenbādeni un Strasbūras centru. Francija. Strasbūra (Strasbourg), Elzasas reģiona vēsturiskā galvaspilsēta: kvartāls “Mazā Francija”, segtie tilti, 142 m augstā Notre-Dame katedrāle, Kammerzell māja, Gutenberga laukums. Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Vācija. Bādenbādene (Baden-Baden) – pasaules slavenā termālā kurortpilsēta: vecpilsēta, kazino, trinkhalle. Iespēja atpūsties termālos ūdeņos Karakalas termās. Nakts - viesnīcā Francijā Strasbūras apkaimē.

4. diena

“Austrumfrancija – Lucerna – Kolmāra – Austrumfrancija”

Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās par papildmaksu - brauciens uz Lucernu un Kolmāru. Šveice. Centrālšveices krāšņākā pilsēta Lucerna (Luzern). Fīrvaldštetera ezera (Vierwaldstättersee) krasti, Alpu kalnu skati, Kapellas tilts (Kapellbrücke), “visskumjākais akmens gabals pasaulē” - piemineklis „Mirušais Lauva”. Francija. Pastaiga gleznainajā Kolmāras (Colmar) pilsētas centrā: katedrāle, Augļu Tirgus laukums, Vecās Muitas laukums, kvartāls “Mazā Venēcija”.  Nakts - viesnīcā Francijā Strasbūras apkaimē.

5. diena

“Austrumfrancija – Minhene – Dienvidpolija”

Brokastis. Ceļš pa Vāciju. Bavārijas galvaspilsēta Minhene (München). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanas ar Minheni. Pilsētas vēsturiskais centrs: Maksimiliāna iela, Rezidence, Hofbräuhaus, Vecais Rātsnams, Sv. Pētera baznīca, Marijas laukums, Jaunais Rātsnams, Frauenkirche, Sv. Miķeļa baznīca. Nakts - viesnīcā Čehijā vai Polijā.

6. diena

“Dienvidpolija – Rīga”

Polija. Lietuva. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī no 6. uz 7. dienu.

 

Cenā ietilpst: brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

 

Papildus izdevumi: brauciens uz Lucernu un Kolmāru - 45€, brauciens uz Bādenbādeni un Strasbūras centru - 45€, Karakalas termas – 16€ par 2 stundām, iepazīšanās ar Minheni - 15€, iepazīšanās ar Vīni - 15€,  medicīniskā apdrošināšana – no 0.95€ dienā.

 

Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20.

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem. Paraksts ________________________