Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6
7
8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Azūra Krasts - Korsika - SardīnijaCena : € 595 ,- 465,- €

 

 

 Azūra Krasts - Korsika - Sardīnija - Toskāna. Vičenca, Kannas, Monako, Montekarlo, Senpoldevanse, Nica, Vilfranša, Korte, Bonifačo, Porto,Ažaksjo, Algēro, Sassari, Kastelsardo, Portotoresa, Paduja 


datums :28/09 - 08/10/2019

11 dienas

visas naktis – viesnīcās 


 1. diena “Rīga - Dienvidpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā. 


2. diena “Dienvidpolija – Milānas apkaime” Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju, Itāliju. Vakarpusē – īsā pauze Vičencā (Vicenza), vēlās Renesanses arhitekta Andrea Palladio pilsētā. Ceļš pa Itāliju. Nakts - viesnīcā Itālijā, Milānas apkaimē. 


3. diena “Milānas apkaime – Kannas” Brokastis. Ceļš pa Itāliju, Franciju. Pēcpusdienā - ierašanās Francijas Rivjērā – Azūra krastā (Сôte d’Azur). Vakarā - iepazīšanās ar Kannām (Cannes): greznā 2 km garā promenāde – Kruazetas (Croisette) bulvāris, Festivālu pils, “Zvaigžņu aleja”, Vecā osta, segtais Forviles tirgus, vecpilsēta Le Suquet, skatu laukums, no kura paveras brīnumskaists skats uz Kannām un piekrasti. Nakts – viesnīcā Azūra Krastā. 


4. diena “Kannas – Monako – Montekarlo – Senpoldevanse – Kannas” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Senpoldevanse un Monako. Parfimērijas fabrikas apmeklējums ar iespēju iegādāties smaržas. Monako (Monaco) – viena no vismazākajām valstīm pasaulē. Iepazīšanās ar Monako (Monaco-Ville) un Montekarlo (Monte Carlo): Prinču pils, Okeanogrāfijas muzejs, Vecpilsētas šaurās ieliņas, katedrāle, osta ar jahtām, Montekarlo kazino, dārzi, pludmales. Brīvais laiks. Senpoldevanse (Saint-Paul-de-Vence) – lieliskā viduslaiku Provansas pilsēta ar XVI gs. aizsargvalni, kur 20. gadsimtā dzīvoja daži mākslinieki un rakstnieki: Marks Šagals, Pols Sinjaks, Pjērs Bonnārs, Modiljāni, Anrī Matiss, Īvs Montāns. Nakts – viesnīcā Azūra Krastā.


 5. diena “Kannas – Nica – Vilfranša” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Nicu, Vilfranšu. Nica (Nice) – pasaules elites iecienīta atpūtas vieta, galvenā Francijas Rivjēras pilsēta, kas pievelk atpūtniekus gan vasarā, gan ziemā. Iepazīšanās ar pilsētu: viesnīca Negresco, Masenā laukums, Opera, vecpilsēta, Angļu promenāde. Brīvais laiks. Spoža un elegantā Vilfranšapie-Jūras (Villefranch-sur-Mer) ielīča krastā. Pārbraukšana uz Korsiku. Nakts – uz prāmja. 


6. diena “Bastijas apkaime – Porto – Ajačo – Bastijas apkaime” Ierašanās Korsikas (Corse/Corsica) salā. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Porto, Ajačo. Pārbrauciens uz Korsikas Rietumu piekrasti. Scala di Santa Regina – iespaidīgs ceļš kalnos. Aitonas mežs (Forêt d'Aïtone) – 50 metrus augstas priedes, brīvdabā dzīvojošas cūkas. Ceļš gar Spelunkas aizas (Gorges de Spelunca) sarkanajām klintīm. Vakarā - Porto (Porto) pilsētiņas pludmales un brīnumskati, cietokšņa drupas. Atpūta. Ažaksjo/Ajaču (Ajaccio/Aiacciu) - Napoleona Bonaparta dzimtā pilsēta, Korsikas reģiona administratīvais centrs. Nakts – viesnīcā Korsikā Bastijas apkaimē.


 7. diena “Bastijas apkaime – Korte – Bonifačo – Ziemeļu Sardīnija” Brokastis. Korte (Corte/Corti) – bijusī Korsikas galvaspilsēta, Napoleona Bonaparta brāļa Žozefa Bonaparta dzimtā pilsēta. Uz baltām klintīm celtā šarmantā viduslaiku pilsēta Bonifačo (Bonifacio/Bunifaziu) – viena no skaistākajām pilsētām Korsikā. Bonifačo šaurums. Pārbrauciens ar prāmi uz Sardīnijas (Sardegna) salu (Itālijā). Nakts – viesnīcā Sardīnijā, Sassaru apkaimē.


 8. diena “Ziemeļu Sardīnija – Algēro – Sassari – Ziemeļu Sardīnija” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Algēro un Sassari. Algēro (Alghero/L’Alguer/S’Alighéra) – Sardīnijas “Mazā Barselona”, kur līdz mūsdienām jūtama kataloņu atmosfēra. Kataloņu arhitektūra, pilsētas nocietinājumi, pludmales. Atpūta pie jūras Koraļļu Rivjērā. Sassari (Sassari) – otrā lielākā pilsēta Sardīnijā. Pauze vesturiskajā centrā. Nakts – viesnīcā Sardīnijā Sassaru apkaimē. 


9. diena “Ziemeļu Sardīnija – Kastelsardo – Portotoresa” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Kastelsardo un Portotoresu. Kastelsardo (Castelsardo), kuru uzskata par skaistāko pilsētiņu Sardīnijā. Kastelsardo viduslaiku arhitektūra. Atpūta pie jūras. Pauza Portotoresā (Porto Torres) – romiešu laikos dibinātā pilsētā. XI gs. Sangavino bazilika. Vakarā - pārbrauciens ar prāmi uz kontinentu. Nakts – uz prāmja. 10. diena “Paduja – Dienvidpolija” Ceļš pa Itāliju. Pauze Padujā (Padova) Veneto regionā. Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijā vai Polijā.


 11. diena “Dienvidpolija – Rīga” Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu naktī - atgriešanās Rīgā. 
 Cenā ietilpst:

 brauciens ar autobusu un ceļa izdevumi, naktsmītnes viesnīcās pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”, medicīniska apdrošināšana. 


Papildus izdevumi:


 brauciens uz Monako-Senpoldevansi - 65 €, 

 brauciens uz Nicu un Vilfranšu – 45€,,

 brauciens uz Porto-Ažaksjo – 50€, 

 brauciens uz Sassari-Algēro – 40 €,

 brauciens uz Kastelsardo-Portotoresu – 40€ 


Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. 


Okeanogrāfijas muzejs - 15 €, 

Monako firsta pils – 8.50 €, 


papildmaksa par izvietošanu divvietīgajā kabīnē uz prāmja kontinents – Korsika un Sardīnija – kontinents - 80 € par personu.

papildmaksa par izvietošanu četrvietīgajā kabīnē uz prāmja kontinents – Korsika un Sardīnija – kontinents - 60 € par personu. Minimālais tūristu skaits grupā - 33 personas. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise Nr. 63.01.500126 (AAS BAN) Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.