Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23
24
25 26 27 28 29 30 31

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Brīnišķīgā SanktpēterburgaCena : 240 € 185 €

 

 


Ermitāža, Petropavlovskas cietoksnisPuškina –  Dzintara istaba un  Katrīnas pils, Jusupovas   pils, Pēterhofa   strūklaka, Monplezīras pils, tiltu pacelšana,  kuģitis, Baltās naktis Datums: 20.06. – 24.06.2019. 

4 + dienas

 

 

 

Pleskava – Sanktpēterburga – Ermitāža – «Ziemeļu Venēcija...» - Puškina – Katrīnas pils un parks – tiltu pacelšana - Pēterhofa – Lejas parks un Monplezīras pils

20.06.    1. Diena.6:00 izbraukšana no Jelgavas , 7:00 izbr. no Rīgas . 

Pārbrauciens caur Igaunijas teritorijai. Krievijas robeža.Ekskursija Pleskavas-Pečoras klosterī. Klosterim ir vairāk nekā 500 gadi. Tas ir viens no  lielākajiem un pazīstamākajiem vīriešu klosteriem Krievijā ar daudzu gadsimtu ilgu vēsturi. Dzirdēsim interesantus stāstus par mūku dzīvi.

Pusdienas  pause  (pusdiena 5 € ) .

Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.


21.06.     2. Diena.  Brokastis. Pilsētas apskates ekskursija: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes Kurfürstendamm un Ņujorkas Brodveju, un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas. Krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle –Biržas ēka, Rostrālās kolonnas. Ermitāžas apmeklējums.  Brauciens uz Petropavlovskas cietoksni. Pusdienas pause. Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem.Vakara brīvais laiks. Piedāvājam apmeklēt Vasaras dārzu   vai  pastaigāt gar Nevas prospektu . Nevas prospektā Jūs  varat baudīt  kafiju neskaitāmās kafejnīcās un pastaigāt pa veikaliem. Jūs redzēsiet Kristus Augšāmcelšanās baznīca ar deviņiem kupoliem, ko mēdz dēvēt arī par «Spas na krovi» vai Pestītāja asiņu baznīcu. Nevas prospektu rotā iespaidīgais Grāmatu nams, kas iekārtojies vienā no pilsētas skaistākajām ēkām, dēvētā par Zingera namu. Pastaigas laikā redzēsiet daudzus tiltiņus, Bankas tiltiņš, kuru pakāji rotā grifiņi – Tilts ar Grifiniem. 

Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

22.06.   3. Diena. Brokastis. Ekskursija uz Puškinu, jeb Carskoje Selo. Majestātiskās Katrīnas pils  apmeklējums – grezns baroka stila piemērs. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, glezniecība, unikālās porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņu zāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, Zelta anfilāde un pasaulslavenā  Dzintara istaba  . Pils ir bijusi vairākus gadsimtus imperatoru vasaras rezidence, iemīļota Katrīnas I vieta, kurā Katrīna pavadīja laiku ar baudu. Pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi. Šis burvīgais dārzs atgādina par vareno impēriju laiku un mīlistību pret dabu.
Atgriešanās Sanktpēterburgā. Vakarā brīvs laiks pilsētā.

Pēc vēlēšanās       papildus   nakts ekskursijā  «Ņevas tiltu pacelšana»-  brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem par papildus maksu - 15 € (garantēta, ja pieteiksies vismaz 30 cilvēki);  

Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.


23.06.    4. Diena. Brokastis.  Jusupovas pili «Pils noslēpumi»* - apskates ekskursija pilī. Jūs redzēsiet ne tikai greznos apartamentus un pils gleznu galeriju, bet arī uzzināsiet Jusupovas ģimenes vēsturi un tās noslēpumus. Redzēsiet ģimenes arhīvus un fotogrāfijas, kas atklās nezināmas lietas par Grigoriju Rasputinu un viņa lomu Jusupovu ģimenē.   Ekskursija  ( 29 km attālumā no SanktPēterburgas )  slavenajā Pēterhofā     - vienā no skaistākajiem un iespaidīgākajiem parkiem pasaulē! Pēterhofas pērles – Lejas parka apskate. Nekur Jūs neredzēsiet tādas strūklakas un kaskādes ! Ja Pēterhofas dvēsele skaitās tās krāšņās strūklakas, tad par tās sirdi var uzskatīt Monplezīras pili. Pēterim I ļoti patika šī pils, jo tā atbilda viņa uzskatiem par izglītota cilvēka ideālu mitekli. Īpaši tika izcelts tas, ka pils atrodas jūras tuvumā. Brīvajā laikā Jūs varēsiet apmeklēt Marli pili,vai Jekaterinas korpusu, vannu korpusu, apskatīt Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu, pastaigāt Augšējā Dārzā – šī dārza plānojumā piedalījās Pēteris I, un kopš tā laika parks ir saglabājis savu vēsturisko izskatu.

Izbraukšana no Sanktpēterburgas vakarā uz māju. Nakts ceļā.


24.06.   5. diena . Atgriešanās Jelgavā agri no rīta.

 

Piezīme: Ieiejas biļetes cenas un kurss var mainīties. Izbraukšanas un ierašanās laiks – saskaņā ar aprēķināto. Iespējamas izmaiņas ekskursiju vadīšanas secībā.

 


Ceļojuma cenā ietilpst:

- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;

 - Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris,), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

 - Nakšņošana viesnīcā 3*** Orbita  Sanktpēterburgā ar brokastīm zviedru galds divvietīgos  numuriņos ar visām ērtībām (WC, vanna vai duša numurā);

 - Grupas vadītāja pakalpojumi;


Papildus izmaksas  :

- Medicīniskā apdrošināšana – 3 € (personām līdz 65 gadiem) / 

6 € - (vecākiem par 65 gadiem);

- Latvijas Pilsoniem vajag noformēt vīzu uz Krieviju (noformēsanas laiks -9 darba dienas ) –  cena :  72 €    (steidzama noformēšana 4 darba dienas  – 114 €  )ekskursijas ar vietējiem gidiem krievu valodā :


- apskates ekskursija S.Peterburga     - 15 €                                                                     

- izbraukuma eksk. uz   Puškinu , jeb Carskoje Selo  -  25 €                                             

- izbraukuma eksk. uz  Peterhofu     -  25  €        

                                

•IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10%.

 

  Ieiejas biļetes :


Ekskursija Pleskavas-Pečoras klosterī -  2 €

ERMITĀŽA * -700 rubļi  / 9 €

Carskoe Selo* (Puškina) - dārzā , pils, Dzintara istaba - kopā~1600 rubļi / 21 €

Pēterhofas *parka un Monplezira pils ~1550 rubļi / 20.3 €

Petropavlovskas cietoksni *–750 rubļi / 10 €         

Jusupova   pils *–750 rubļi / 10 €


 *Grupa ies ārpus rindas vietēja gida pavadījumā 

           

Izaka katedrāle ~250 RUB ( pēc vēlēšanas )


Naksnīgā ekskursijā «Ņevas tiltu pacelšana».  -brauciens ar kuģīti  - 15 €

(garantēta ja ir ne mazāk kā 30 cilvēku);

        

** Pusdienas Sanktpēterburgā / kompleksa / - no ~~700 RUB /   ~~ 9 €

** Reģistrācija iebraucot Krievija - obligāta samaksa viesnīcā  – 200 RUB ( 3 € )


Piemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 75 €
Papildvieta autobusā – 80 €


Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 € dienā ēšanai un suvenīriem.

1e ~~77 rubli


Svarīga informācija:


Krievijas Federācijas vīzas noformēšanai ir nepieciešama pase un 1 fotogrāfija (3,5x4,5cm, krāsaina uz balta fona). Vīza aizņem 11 darba dienas. Pases derīguma termiņām ir jābūt lielākam par 6 mēnešiem no tā datuma, kurā atgriežamies no Krievijas. Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

     

                                                   min.cilveku skaits grupā – 42

           

  

 

                                                 Vēlam Jums patīkamu atpūtu !


 


                                                     Tūrisma firma “INDI”

Rīgā, Pērses,9/11

t. 67226627, 67210822, 67220210

indi@indi.lv

 http://www.indi.lv/

2019.g.

 

 

 

 

 


 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.