Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Milāna un Alpu kalniCena : € 245 215,- €

 

 

Minhene, Vaduca, Bellincona, Lugano, Milāna, Bergamo, Sirmione 

datums : 03.06.
6 dienas
visas naktis - viesnīcās 


1. diena “Rīga – Rietumpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 

2. diena “Rietumpolija – Minhene – Minhenes apkaime” Brokastis. Ceļš pa Vāciju. Vācija. Iekārtošanās viesnīcā Minhenes apkaimē. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Minhene (München). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru: Maksimiliāna iela, Rezidence, Hofbräuhaus, Vecais Rātsnams, Sv. Pētera baznīca, Marijas laukums, Jaunais Rātsnams, Frauenkirche, Sv. Miķeļa baznīca. Nakts - viesnīcā Vācijā Minhenes apkaimē. 

3. diena “Minhenes apkaime – Vaduca – Bellincona – Lugano – Milānas apkaime” Ceļš pa Vāciju, Šveici, Lihtenšteinu. Pauze Vaducā (Vaduz) – Lihtenšteinas firstistes – vienas no mazākajām valstīm pasaulē – galvaspilsētā. Ceļš uz dienvidiem pāri Alpu kalniem. Šveice, itāliski runājošais Tičīno kantons. Bellincona (Bellinzona) – cietokšņu pilsēta. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Lugāno. Lugāno (Lugano). Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru: Lugano ezera krasti, rātsnams, Sv. Antonija un Sv. Roka baznīcas, Kazino, villas, dārzi, Sansalvatores un Brē kalni. Itālija. Nakts - viesnīcā Milānas apkaimē. 

4. diena “Milānas apkaime – Milāna – Bergamo – Milānas apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Milānu un Bergamo. Milāna (Milano) – Lombardijas reģiona centrs, viens no pasaules modes centriem. Milānas Doms, La Scala operteātris, Vittorio Emmanuele galerija. Bergamo (Bergamo), Lombardijā. Pastaiga viduslaiku augšpilsētā (380 m v.j.l.): Doma baznīca, Santa Maria Maggiore bazilika, kondotjēra Bartolomeo Kolleoni mauzolejs, pils. Nakts - viesnīcā Milānas apkaimē. 

5. diena “Milānas apkaime – Sirmione – Austrumčehija” Brokastis. Itālija. Pauze Sirmiones (Sirmione) pilsētā pie Gardas ezera. Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijā Olomoucas reģionā vai Polijā Silēzijas vojevodistē. 

6. diena “Polijas dienvidi – Rīga” Brokastis. Polija. Lietuva. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī.


Cenā ietilpst: 
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, 
brokastis viesnīcās pēc programmas, 
ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 

Papildus izdevumi:
brauciens uz Minhene - 15 €
brauciens uz Milānu un Bergamo - 55 €,
brauciens uz Lugāno - 25 €, 

Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. 

AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no € 0.90 dienā
 Minimālais skaits grupā - 33 personas. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums AAS Balta Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.