Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18
19
20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Itālija ar atpūtu Rimini RivjērāCena : € 385 285,- €

 

 

Feldena pie Vērterezera, Venēcija, Rimini Rivjēra, Florence, Roma, Vatikans, Sanmarino

Datumi :  22.09. 
8 dienas
visas naktis - viesnīcās

 1. diena “Rīga – Čehija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijā. 

2. diena “Čehija – Feldena pie Vērterezera – Venēcijas Rivjēra” Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju. Pauze Feldenā pie Vērterezera (Velden am Wörthersee). Ceļš pa Austriju, Itāliju. Nakts - viesnīcā Venēcijas Rivjērā. 

3. diena “Venēcijas Rivjēra – Venēcija – Rimini Rivjēra” Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Venēciju. Venēcija (Venezia). Pilsēta ir izvietojusies uz 118 nelielām salām, kuras savieno 378 tilti. Pilsētas centra apskate: Dodžu pils, Sv. Marka katedrāle, Zvanu tornis, Pulksteņtornis, Nopūtu tilts, Rialto tilts, Lielais kanāls. Pēc vēlēšanās – izbrauciens ar gondolu. Brīvais laiks Venēcijā. Atgriešanās. Izbraukšana uz dienvidiem. Nakts - viesnīcā Rimini Rivjērā. 

4. diena “Rimini Rivjēra – Sanmarino – Rimini Rivjēra ” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sanmarīno. Sanmarīno (San Marino) – Sanmarīno Republikas galvaspilsēta. Sanmarīno ir trešā mazākā valsts Eiropā un arī senākā republika Eiropā. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras Rimini Rivjērā . Nakts - viesnīcā Rimini Rivjērā. 

5. diena "Rimini Rivjēra – Roma – Vatikāns – Rimini Rivjēra” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Romu pāri Apenīnu kalniem. Ierašanās Itālijas galvaspilsētā - Romā (Roma). Ekskursija Romā: Venēcijas laukums, Venēcijas pils, Kapitolija kalns, Viktoriāns, Marčello teātris, Romas Forums, Kolizejs, Spānijas laukums, Condotti iela, Trīsvienības baznīca, Trevi strūklaka, Sv. Enģeļa pils, Sv. Pētera katedrāle Vatikāna pilsētvalstī (Vaticano). Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts - viesnīcā Rimini Rivjērā. 

6. diena “Rimini Rivjēra – Florence – Rimini Rivjēra” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Florenci. Toskānas reģions. Florence (Firenze): Santa Maria del Fiore katedrāle, Džotto zvanu tornis, Baptistērijs, Sinjorijas laukums, Vecā pils, Vecais tilts pāri Arno upei. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā Rimini Rivjērā. 

7. diena “Rimini Rivjēra – Čehija” Brokastis. Pauze tirdzniecības centra apmeklējumam. Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijā. 


8. diena “Čehija – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī. 


Cenā ietilpst: 
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, 
brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 

Papildus izdevumi: 
brauciens uz Venēciju – € 55,
brauciens uz Sanmarīno - € 25,
brauciens uz Romu - € 65,
brauciens uz Florenci - € 55 

Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.

 muzeji Venēcijā € 6-15, 

AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no € 0.90 dienā. 

Minimālais skaits grupā - 33 personas. 
Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. 
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums AAS Balta Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.