Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17
18
19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Toskana - Korsika - SardīnijaCena : € 385,- 335,- €

 

 

 Brno, Florence, Greve, Sjēna, Sandžiminjāno, Bonifačo, Kastelsardo, Algēro, Sassari, Portotoresa, Ferrāra 

datums : 28/04 - 06/05/2018
9 dienas
visas naktis - viesnīcās 

1. diena “Rīga - Dienvidpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijā Olomoucas reģionā vai Polijā Silēzijas vojevodistē. 

2. diena “Dienvidpolija – Brno – Toskānas rietumi” Brokastis. Čehija. No rīta – pauze Brno (Brno/Brünn) – Morāvijas reģiona galvaspilsētā. Ceļš pa Čehiju, Austriju, Itāliju. Nakts – viesnīcā Toskānas rietumos.

 3. diena “Toskānas rietumi – Greve – Florence – Toskānas rietumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Grevi un Florenci. Toskāna. Greve (Greve) – vīndaru ciemats Kjanti reģionā. Iespēja iepazīties ar vietejiem vīniem. Florence (Firenze): Santa Maria del Fiore katedrāle, Džotto zvanu tornis, Baptistērijs, Sinjorijas laukums, Vecā pils, Vecais tilts pāri Arno upei. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā Toskānas rietumos. 

4. diena “Toskānas rietumi – Sjēna – Sandžiminjāno – Toskānas rietumi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sjēnu un Sandžminjāno. Toskāna. Sjēna (Siena). Vēsturiskais Sjēnas centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Il Campo laukums, Tirgus laukums, Doma laukums. Pastaiga pa iespaidīgo pilsētiņu Sandžiminjāno (San Gimignano), kuru dēvē par “viduslaiku Ņujorku. Sandžiminjāno pazīstama labi saglabājušās viduslaiku arhitektūras (taja skaita augsto torņu) dēļ. Nakts – viesnīcā Toskānas rietumos. 

5. diena “Toskānas rietumi – Korsika – Ziemeļu Sardīnija” Brokastis (līdzi). Pārbrauciens ar prāmi uz Korsikas (Corse/Corsica) salu Francijā. Uz baltām klintīm celtā šarmantā viduslaiku pilsēta Bonifačo (Bonifacio/Bunifaziu) – viena no skaistākām pilsētām Korsikā. Pastaiga pa pilsētu. Sv. Roka kapella, Dženovas vārti, Sv. Marijas Lielas baznīca, Sv. Domenika baznīca, Jūrnieku kapsēta. Bonifačo šaurums. Pārbrauciens ar prāmi uz Sardīnijas (Sardegna) salu (Itālijā). Nakts – viesnīcā Sardīnijā, Sassaru apkaimē. 

6. diena “Ziemeļu Sardīnija – Algēro – Sassari – Ziemeļu Sardīnija” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Algēro un Sassari. Algēro (Alghero/L’Alguer/S’Alighéra) – Sardīnijas “Mazā Barselona”, kur līdz mūsdienām jūtama kataloņu atmosfēra. Kataloņu arhitektūra, pilsētas nocietinājumi, pludmales. Atpūta pie jūras Korālu Rivjērā. Sassari (Sassari) – otrā lielākā pilsēta Sardīnijā. Pauze vesturiskajā centrā. Nakts – viesnīcā Sardīnijā Sassaru apkaimē.

 7. diena “Ziemeļu Sardīnija – Kastelsardo – Portotoresa – Ziemeļu Sardīnija”” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Kastelsardo un Portotoresu. Kastelsardo (Castelsardo), kuru uzskata par skaistāko pilsētiņu Sardīnijā. Kastelsardo viduslaiku arhitektūra. Atpūta pie jūras. Pauza Portotoresā (Porto Torres) – romiešu laikos dibinātā pilsētā. XI gs. Sangavino bazilika. Ap pusdienlaiku - pārbrauciens ar prāmi uz kontinentu. Nakts – uz prāmja. 

8. diena “Itālijas rierumi – Ferrāra – Dienvidpolija” Ceļš pa Itāliju. Pauze īsa pauze Ferrārā (Ferrara). Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijā Olomoucas reģionā vai Polijā Silēzijas vojevodistē.

 9. diena “Dienvidpolija – Rīga” Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu naktī - atgriešanās Rīgā.

 
 Cenā ietilpst:
 brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar  dušu un wc) pēc programmas, 
 brokastis viesnīcās pēc programmas,
 ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas  minēti ailē “papildizdevumi”.

 Papildus izdevumi: 
brauciens uz Florenci un Grevi – 50€,
brauciens uz Sjēnu un Sandziminjāno – 40€, 
brauciens uz Sassari-Algēro – 40 €, 
brauciens uz Kastelsardo-Portotoresu – 40€,

 Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. 

papildmaksa par izvietošanu divvietīgajā kabīnē uz prāmja Sardīnija - kontinents – 40€ par personu 
papildmaksapar izvietošanu četrvietīgajā kabīnē uz prāmja Sardīnija - kontinents – 30€ par personu

 AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no € 0.90 dienā.

 Minimālais skaits grupā - 33 personas. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums 
AAS Balta Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.