Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22
23
24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Itālijas Ziemassvētku vecīša rezidence. Toskāna un Ligūrija.Cena : € 275,- 255,- €

 

 

 Ferrara, Montekatini Terme, Florence, Greve, Sjēna, Spēcija, Piecās Zemes

7 dienas, visas naktis - viesnīcās 
 
22/12 - 28/12/2018
 
1. diena “Rīga – Čehija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijā.
 
2. diena “Rietumpolija – Ferrara – Montekatini Terme” Brokastis. Tranzīts. Itālija. Vakarā - pauze Ferrarā (Ferrara). Nakts - viesnīcā termālkūrortpilsētā Montekatini Terme (Montecatini Terme).
 
3. diena “Montekatini Terme – Florence – Montekatini Terme” Brokastis. Brīvais laiks Montekatinī (Montecatini Terme). Šī ir prestīžā itāļu termālā kūrortpilsētā, Toskānas Ziemassvētku galvaspilsēta - Babbo Natale (Ziemassvētku vecīša) rezidences atrašanas vieta. Iespēja uzbraukt ar funikulieri Montekatini augšpilsētā. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Florenci. Toskānas reģions. Florence (Firenze): Santa Maria del Fiore katedrāle, Džotto zvanu tornis, Baptistērijs, Sinjorijas laukums, Vecā pils, Vecais tilts pāri Arno upei. Brīvais laiks. Nakts - viesnīcā Montekatinī.
 
4. diena “Montekatini Terme – La Spezia – Monterosso – Manarola – Riomadžore – Montekatini Terme” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Piecām Zemēm, Spēciju. Ligurija. Piecas Zemes (Cinque Terre) - Itālijas nacionālais parks, kas iekļauj klinšainās Ligūrijas piekarstes piecas skaistākās zvējnieku pilsētiņas. Apmeklēsim trīs no tām - Monterosso (Monterosso), Manarolu (Manarola) un Riomadžore (Riomaggiore). Spēcija (La Spezia) - Itālijas militārā osta. Fotopauze. Nakts - viesnīcā Montekatinī.
 
5. diena "Montekatini Terme – Sjēna – Greve – Montekatini Terme” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sjēnu un Grevi. Toskāna. Kjanti reģiona vīndaru pilsētiņa Greve (Greve in Chianti). Pauze. Iespējams nodegustēt vietējus vīnus. Sjēna (Siena) – īstenā Toskānas pērle. Vēsturiskais Sjēnas centrs ir iekļauts Pasaules mantojuma sarakstā. Il Campo laukums, Tirgus laukums, Doma laukums. Nakts - viesnīcā Montekatinī.
 
6. diena “Montekatini Terme – Dienvidpolija” Brokastis. Pauze tirdzniecības centra apmeklējumam. Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos vai Polijā Silēzijas vojevodistē.
 
7. diena “Dienvidpolija – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī no 6. uz 7. dienu.
 
Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.
 
Papildus izdevumi: 
brauciens uz Sjēnu un Grevi - 35 €, 
brauciens uz Florenci - 55 €,
brauciens uz Spēciju un uz Piecām Zemēm - 45 €, 
 
Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā -
 atlaide 10%. 

Montekatini funikulieris - 7 €, 
Ziemassvētku vecīša rezidence - 13 €
 
 
AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no € 0.95 dienā.
 
Minimālais skaits grupā - 33 personas. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums AAS BAN Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.
 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.