Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19
20
21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

SĀREMĀ - MUHU salaCena : 90 € 80 €

 

 


Datumi : 19.09.2020. -Standarta cena: 90.00 EUR 
2 dienas


 Maršruts: RĪGA – MUHU SALA – SAAREMAA – MUHU SALA - RĪGA 

Standarta cena: 90.00 EUR 

1. diena. 07:00 izbraukšana no Rīgas (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai). Ceļš līdz Virtsu ostai un pārcelšanās uz Saaremaa salu ar prāmi (40 min). Meteorītu/dolomīta muzeja apmeklējums un Kāli meteorītu krāteru apskate – kas ir astotais lielākais pasaulē un izveidojies pirms 8 tūkstošiem gadiem. Saimniecība “Good Kaarma”, kur ražo ekoloģiskās ziepes, skurbējus, rotas un suvenīrus. Saimnieki iepazīstina ar ziepju tapšanas procesu. Vietējā veikaliņā būs iespēja iegādāties visus šeit saražotus produktus. Piedāvājām nobaudīt kafiju ar pīrādziņiem skaistā saimniecības teritorijā. Ekskursija pa Tellustes muižas teritoriju, kur 5h platībā tiek audzēti ārstniecības augi, no kuriem tiek iegūti ekstrakti kosmētikai NaturaSiberica. Anglas senās kultūras centrs: ekskursija, vējdzirnavas; Ceļš līdz Kuressaarei – salas galvaspilsētai. Check-in SPA viesnīcā, iespēja atpūsties ūdens centrā, saunā un baseinā. Nakts viesnīcā Kuressarē. 

2. diena. Brokastis. Check-out no viesnīcas. Ekskursija pa Kuressaares Bīskapa pili-cietoksnī. Orbu saimniecības apmeklējums, kur ražo Saaremaas lepnumu – kadiķu sīrupu, dažādas mērces, riekstus sīrupā un pat kadiķu marmelādi. Īsa pietura pie Pangas stāvkrasta, kura augstākais punkts ir 21 m, un stiepjas 2.5 km garumā. Sinepju saimniecības Mustjala apmeklējums. Šeit no sinepju sēkliņām gatavo visdažādākās mērces – no saldām līdz asām. Ir iespēja iegādāties produkciju. Izbraukšana uz Kuivastu ostu, pārcelšanas ar prāmi. Ceļš uz mājām, aptuvenais atgriešanas laiks Rīgā (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai) ~ 21:00 – 24:00. 

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:
 Transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu (gaisa kondicionieris, audio/CD/video);  Grupas vadītāja pakalpojumi; 
 Prāmis Virtsu – Saaremaa - Kuivastu turp/atpakaļ;
  1 naktis viesnīcas 3* “Meri”: divvietīgās istabas ar dušu, WC;  Viesnīcas ūdens centra, saunas un baseina apmeklējums;  Brokastis – zviedru galds. 

CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST: 
 Ieejas maksa apskates objektos pēc programmas; 
 Maksas ekskursijas;  Ceļojuma apdrošināšana pārvietojoties pa ES valstīm, nav obligāts iebraukšanas dokuments un tiek kārtota papildus ar aģentūras starpniecību, vai patstāvīgi;  Pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi, sabiedriskais transports, dzeramnauda; 
 Piemaksa pa papildus sēdvietu autobusā – 40.00 EUR;  Piemaksa par izmitināšanu vienvietīga numurā – 25.00 EUR. 

IEEJAS BIĻETES UN MAKSAS EKSKURSIJAS VAI PAKALPOJUMI: 
 Meteorītu/dolomītā muzejs: 1.50 EUR/1.00 (studenti, pensionāri, bērni); 
 Anglas vējdzirnavas: 4.00 EUR/2.00 EUR (studenti, skolēni)/ bērni līdz 7 g.v. bezmaksas; 
 GoodKaarma saimniecība – ieeja bezmaksas, kafija/pīrādziņi – tiek precizēts;
  Tellistes muiža: 2.00 EUR;  Kuresāres Bīskapa cietoksnis: 8.00 EUR/6.00 EUR (pensionāri, studenti, skolēni)/ bērni līdz 8 g.v. bezmaksas; 
 Orbu saimniecība ar sīrupa degustāciju: 3.00 EUR/2.00 EUR pensionāri;  Sinepju saimniecība – bezmaksas. Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties. Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās ceļojuma laikā. 

INFORMĀCIJA: Ekskursijas uz saimniecībām notiks, ja būs pieteikušies vismaz 15 dalībnieki. Gida pakalpojumi tiks sniegti krievu/angļu valodā. 

PIETEIKŠANAS CEĻOJUMAM: Piesakoties ceļojumam, ceļotājs uzrāda pasi vai ID karti, kā arī uzrāda pavadošo personu, ja tie pastāv, personīgus datus (vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu, kontakta tel. numuru) un iemaksā tūroperatoram minimālo avansa iemaksu (10.00 – 60.00 EUR), atkarībā no ceļojuma cenas. Veicot šo iemaksu, ceļotājam tiek rezervēta vieta autobusā. Pilnu pakalpojuma samaksu ceļotājs veic tūrisma līguma norādītājos termiņos, bet ne vēlāk ka 10 dienas pirms ceļojuma sākuma. ATTEIKŠANAS TIESĪBAS: Ceļotājs jebkurā brīdī pirms tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt tūrisma līgumu, samaksājot izbeigšanas maksu:  Atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 40 dienām pirms ceļojuma, tiek ieturēta minimāla avansa summa;  Atskatoties 30 – 20 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;  Atsakoties 19-10 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;  Atsakoties mazāk nekā 10 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas. 

CEĻOJUMAM NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI:  Katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgs ceļošanas dokuments - pase vai ID karte, kas atbilst LR un citu valstu likumiem, uz kurām ieceļo. Ceļošanas dokuments jābūt derīgs vēl 3 mēneši pēc ceļojuma beigu datumam;  Nepilngadīgam ceļotājam jābūt ierakstītam vecāku pasē. Ja bērns nav ierakstīts vecāku pasē, nepieciešams bērna dzimšanas apliecības oriģināls;  Nepilngadīgam ceļotājam (līdz 18 gadiem) dodoties ceļojumā bez vecākiem līdzi jābūt pase, dzimšanas apliecības oriģināls un pilngadīgā pavadošā persona. Ceļojumiem ārpus Eiropas Savienības teritorijas vēl ir nepieciešama notariāli apstiprināta vecāku pilnvara uz pilngadīgu pavadošu personu;  Par ceļošanas dokumentu esamību, derīgumu un atbilstību atbild tā īpašnieks. UZMANĪBU, SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!  Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā tūrisma pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Informējam ka tūroperatoram ir tiesības septiņas dienas pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma izbeigt tūrisma līgumu, ja minētais dalībnieku skaits nav sasniegts.  Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanas spējām.  Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām Latvijā un ārpus Latvijas, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņas, kā arī valūtas kursa izmaiņām.  Lai ceļotājiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūroperators ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējuma kārtību un secību.  Tūroperators nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekš brīdinājuma.  Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties atkārībā no neparedzētajām situācijām ceļā. Tūroperators nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.  Ja ceļotājs iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti u c.), tūroperators negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.  Tūroperators ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, ka arī veikt korekcijas ceļojuma programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku pasākumu norise valstī/pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.  Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu, tajā var nebūt audio/CD/video.  Tūroperators nav atbildīgs par ceļotāja nepamatotām fantāzijām un ilūzijām

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.