Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

MELNĀS JŪRAS PĒRLES RUMĀNIJA UN BULGĀRIJACena : € 520 355,- €

 

 

Datumi: 24.07. , 08.09.
10 dienas 
Visas naktis viesnīcās


„SKAISTĀS SIEVIETES IELEJA” - VĪNU DEGUSTĀCIJA – SIBIU – BRAŠOVA – RAŠNOV - BRĀN – DRAKULAS PILS – BUKARESTE – ALADŽA KLOSTERIS – “PROBITI KAMNI” - VARNA - FOLKLORAS VAKARS – KONSTANTA – ATPŪTA PIE JŪRAS – SIGIŠOĀRA – PELEŠ PILS – KLUŽA NAPOKA - MIŠKOĻCA-TAPOĻCA 

1.diena.  „Un ceļojums sākas...” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija, Slovākija. Ierašanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Slovākijas teritorijā, Popradas apkaimē.

 2.diena. .„Vīnogulāju apskāvienos...” Brokastis*. Dodamies uz “Skaistās sievietes ieleju” nodegustēt slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”,”Egri Lenyka” un nobaudīt nacionālos Ungārijas virtuves ēdienus. Pārbrauciens līdz Rumānijai. Ierašanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Rumānijas teritorijā, Oradeā apkaimē. 

3.diena. „Jaunu iespaidu gaidās...” Brokastis*. Dodamies uz Transilvāniju. Sibiu – vienu no skaistākajām Rumānijas pilsētām. Pēc vēlēšanās piedāvājam apskates ekskursiju ar vietējo gidu pa Sibiu, par papildus samaksu 10 €. Pilsētā ir lielisks centrālais laukums ar daudziem krāšņiem namiem, Brukentāla pils – bijusī Transilvānijas gubernatora Zāmuēla fon Brukentāla rezidence, gotiskā stilā celtā Evaņģēliski – luteriskā katedrāle, Romas katoļu baznīca, Rumāņu ortodoksās baznīcas katedrāle, kas celta pēc Sofijas katedrāles parauga. Apskates ekskursija ar vietējo gidu pa Brašovu, par papildus samaksu 10 €. Brašova - pauguru ieskauta skaista viduslaiku pilsēta. Viduslaikos tas bija galvenais tirdzniecības centrs. Pilsētā var apskatīt 1420. gadā celto rātsnamu, kurā tagad atrodas vēstures muzejs, 58 m augstais Taurētāja – ziņotāja tornis, gotiskā Melnā baznīca, Sv.Nikolaja baznīca. Ierašanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Rumānijas teritorijā, Brašovas apkaimē. 

4.diena. „Ciemošānās pie grāfa Drakulas....” Brokastis*. Dodamies uz Rašnov cietoksni –iecīenīta apmeklējuma vieta, tas ir 14.gs cietoksnis. Tie kuri būs pārvarējuši gājienu kalna līdz cietoksnim tos apburs dabas skaistums kas ieskauj Rašnovu. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz pili. Brān ir ievērojama ar pili, kura ir visvairāk apmeklētākā vieta Rumānijā, pateicoties mītam par Drakulu, kas saistās ar šo pili! Pārbrauciens līdz Melnajai jūrai. Ierašanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Konstantas apkaimē. 

5.diena. . „Atpūta var sākties...” Brokastis*. Atpūta pie jūras. Ap pusdienas laiku piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 50 €) uz Bulgāriju, Varnu, Aladžas klosteris un “Probiti Kamni”. Aladžas klosteris ir viduslaiku klosteris, kurš atrodas klintī, veidots tas divos stāvos un tā augstums sasniedz gandrīz 40 m. Ir vairākas leģendas par klostera rašanos. Brauciens uz Akmeņu mežu „Probiti Kamni” – fenomenāliem akmeņu veidojumiem. Probiti Kamni apkārtnē izveidojies unikāls un vienreizējs akmeņu mežs, vienīgais šāds mežs visā pasaulē. Mežā 50 km2 teritorijā atrodas viena liela akmeņu grupa, kurai apkārt izvietojušās vēl 15 mazākas. Šī vieta ir ieguvusi pasaules mēroga interesi, ģeologi no visas pasaules apmeklē mežu, cenšoties izdibināt tā noslēpumu un akmeņu mīklu. Bulgāri tic, ka mežs izstaro ļotispēcīgu enerģiju. Varna - nozīmīgākā Bulgārijas Melnās jūras piekrastes pilsēta un galvenā valsts osta. Varnu dēvē par Melnās jūras karalieni, pilsēta ir valsts lielākais tūrisma, kultūras, biznesa un izglītības centrs. Iepazīsimies ar bulgāru folkloru, izbaudīsim bulgāru nacionālo virtuvi. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Konstantas apkaimē. 

6.diena.  „Baudot sauli, jūru...” Brokastis*. Atpūta pie jūras. Nakts 3* viesnīcā Konstantas apkaimē. 

7.diena. „Pa Melnās jūras piekrasti...” Brokastis*. Atpūta pie jūras. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Rumānijas galvaspilsētu Bukaresti, tā ir arī viena no lielākajām Balkānu pilsētām. Pilsētas apskates: bulvāri, Parlamenta pils; Karaļa pils, Athenaeum, Stavropoleos baznīca. Eksursijas laika apmeklēsim Parlamenta pili, tā ir daudzfunkcionāla ēka, kura ir mājvieta Rumānijas Parlamentam. Pasaules Ginesa Rekordu Grāmatā minēts, ka šī ir pasaulē lielākā civilā administratīvā ēka, kā arī pati dārgākā administratīvā ēka, kā arī smagākā ēka. Pils ir 86 metrus augsta un stiepjas pat 92 metrus zem zemes. Platums un garums ir 270 un 240 metri. Pilī atrodas 1100 telpas, 2 pazemes stāvvietas. Gandrīz visi materiāli, kas izmantoti ēkas celtniecībā, ir no Rumānijas. Vakarā piedāvājam apmeklēt folkloras programmu ar mūziku un dejām, nacionalo virtuvi un vīnu. Atgriešanās viesnīcā pie Melnās jūras. Nakts 3* viesnīcā Konstantas apkaimē. 

8.diena.  „Ceļā uz Transilvaniju...” Brokastis*. Atbrīvojam viesnīcas numurus. Dodamies uz Peleš pili tā tiek uzskatīta par skaistāko un interesantāko muzeju Rumānijā. Arhitektoniski pils harmoniski ietver sevī angļu renesansi, vācu baroku un franču rokoko. Pils celtniecība ilga 40 gadus, tā piederēja Kārlim I un karalienei Elizabetei. Talāk mūsu ceļš ved uz Sigišoāra – cietoksnis ar četriem torņiem, pulksteņtornis ar Šveices kurantiem un septiņām koka figūrām, kas simbolizē nedēļas dienas, 14.gs. gotiskā klostera baznīca ar ērģelēm, kā arī luterāņu baznīca, kas atrodas uz klints ar 13.gs. rumāņu kapenēm, māja, kurā dzimis Vlads III Cepešs, kas pazīstams kā grāfs Drakula. Kluža Napoka - pilsēta Rumānijas ziemeļrietumos, Transilvānijā, pie Mazās Somešulas upes. Pēc velēšanās var doties vēlā vakara pastaiga pa pilsētu. Rumānijas ceturtā lielākā pilsēta. Pilsēta veidojusies rumāņu, ungāru un vācu kultūru mijiedarbībā. Pilsētā ir tādas ievērojamas vietas kā Iuliu Maniu iela, kas ir slavenākā pilsētas iela, saukta arī par „spoguļu ielu”, Svētā Miķeļa baznīca, Rumāņu ortodoksās baznīcas katedrāle, kas celta 1933. gadā jauktā Renesanses un Bizantijas arhitektūras stilā. Ierašanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Rumānijas teritorijā, Klužas Napokas apkaimē.

 9.diena.  „Kalnu pelde...” Brokastis*. Brauciens līdz Miškolcai. Miškoļca-Tapoļca kūrorts. Par "Pasaules brīnumu" sauc termālo avotu baseinus alu labirintos ar ūdens temperatūru 20-28oC. Neparasti iespaidi un relaksējoša pelde Jūs gaida modernizētos pazemes baseinos starp klintīm. Ierašanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 2*Polijas teritorijā, Krakovas apkaimē. 

10.diena. „Un atpakaļ uz mājām...” Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

 Samaksas kārtība
 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 
 • Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 

Ceļojuma cenā ietilpst: 
 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
 • transporta un ceļa izdevumi, 
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 
 • grupas vadītāja pakalpojumi 

Piemaksas un papildus izdevumi
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 230 
• piemaksa par papildvietu autobusā € 120 
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos, 
• pilsētas sabiedriskais transports, 
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 9 € (65-74 gadu vecums 18 €). 

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Varnu, Aladžas klosteri 50 €; 
Izbraukuma ekskursija uz Bukaresti 45 €

 Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 95 €. 

IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 85 €, bērniem līdz 14g. 65 €. 

Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. 

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

 Vīna degustācija Skaisto Sieviešu ielejā 30 € 
Pelde Miškoļca – Tapoļca baseinos 14 €; 
ekskursija ar vietējo gidu Sibiu 10 €; 
ekskursija ar vietējo gidu Brašovā 10 €; 
Folkloras programma Rumānija 40 €;
nacionālais vakars Bulgarijā 35 €; 
Aladža klosteris un „Probiti Kamni” 6 €; 
vīnu degustācija Bulgārijā 15 €; 
Brān pils 8 €; 
vilcieniņš un ieeja Rašnov cietoksnī 7 €;
Parlamenta pils 12.50 €; 
Peleš pils 7 €. 

2017. gada izmaksas

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.