Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15
16
17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Norvēģijas Fjordu PanorāmaCena : € 450 360,- € (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

 

 

Izbraukšanas datumi: 14.07.,03.08.
(7 dienas / 4 naktis viesnīcās – 2 naktis kuģa 4-vietīgas kajītēs B4)

Stokholma - Oslo - Sognefjords - minikruīzs pa Sognefjordu - brauciens ar vilcienu «Flambānis» - Bergena

 1.diena – Nakts uz prāmja. Rīga – Stokholma. Plkst.16:00 tikšanās Rīgas pasažieru ostā, lai plkst.17:30 dotos ceļā ar prāmiRīga – Stokholma (M/S Romantika). Uz prāmja muzikāla izklaides programma, tax-free veikali, kafejnīca, bārs, bufete, vakariņas restorānā par papildus samaksu. Nakts uz prāmja. 

2.diena –  Stokholma – Oslo. Brokastis – zviedru galds uz prāmja no plkst.7.00 līdz 10:00 par papildus samaksu. Ierašanās Zviedrijas galvaspilsētā - Stokholmā plkst.10:30. Tā atrodas starp Baltijas jūru un Melarēna ezeru, uz 14 salām, tāpēc tiek saukta par “Ziemeļu Venēciju”. Brīvais laiks Stokholmā līdz Plkst.15:00. Mēs iesakām individuāli doties pastaigā pa Stokholmas vecpilsētu – Galma Stad, kas ir patiess arhitektūras un mākslas baudījums ikvienam. Brauciens Oslo virzienā. Nakts viesnīcā Oslo apkārtnē. 

3.diena – Oslo – Vossevangen. Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija Norvēģijas galvaspilsētā Oslo. Vikingu galvaspilsēta atrodas fjorda krastos un atgādina kūrortpilsētu, no ūdens malas paveras skaists skats uz pilsētas rātsnama augstajiem torņiem, Akerbriges krastmalu un Akerhuss cietoksni, bet pastaigājoties pa KarlJohans gate redzēsiet Doma baznīcu, parlamentu, Universitāti un karaļpili. Viens no galveniem pilsētas apskates objektiem ir slavenais Gustava Vīgenda parks, kurā apskatāmas 227 monumentālas skulptūras, kas attēlo cilvēka mūža gājumu. Ne mazāk interesanti ir aizbraukt uz Bigdeja pussalu un apmeklēt slavenāko Norvēģijas muzeju – Kon-tiki, turpat var ieskatīties Vikingu laivu vai kuģa Fram muzejā. Brauciens līdz viesnīcai Vossevangen pilsētas apkārtnē. Nakts viesnīcā. 

4.diena –  Sognefjords. Brokastis. Izbraukuma ekskursija Nr.1: Sognefjords ar minikruīzu pa Sognefjordu un braucienu ar Flamsbānīti pa skaistāko Norvēģijas dzelzceļa panorāmas maršrutu (par papildus samaksu - 135 € Brauciens līdz lielākajam Norvēģijas fjordam Sognefjordam, kas no Norvēģu jūras iespiežas sauszemē vairāk nekā 200km garumā, šo fjordu apņem stāvi klinšaini kalni ar iespaidīgām virsotnēm, kuri paveroties atklāj skatu uz gleznainiem maziem ciematiņiem ar koka baznīcām. Fjordam ir vairāki atzari, taiskaitā Nerojfjords, kas ir tik šaurs, ka liekas, ka tajā iebraucis kuģis pazūd tunelī. Varenajā fjordu valstībā tiek piedāvāti dažādi kruīzu maršruti, dosimies minikruīzā pa Sognefjordu. Brauciens ar Flamsbānīti pa skaistāko Norvēģijas dzelzceļa panorāmas maršrutu. Atgriešanās viesnīcā. 

5. diena – Bergena. Brokastis. Izbraukuma ekskursija Nr.2: Bergena (par papildus samaksu - 40 €). Norvēģijas skaistākā pilsēta Bergena atrodas gleznainā vietā, starp septiņiem kalniem un septiņiem fjordiem, viduslaikos tā bija viena no galvenajām Hanzas tirgoņu pilsētām, saglabājusi unikālu tā laika tirgoņu koka arhitektūras kvartālu Briggenu, cietoksni, katedrāli un dievnamus, bet fjorda pretējā pusē paceļas mūsdienīgi kvartāli un labi apskatāma Bergenas osta. Bergenas viesus priecē iespēja uzbraukt ar funikulieri Flejena kalnā, papriecāties par pilsētas panorāmu, apmeklēt zivju tirdziņu ar Ziemeļjūras dabas veltēm un suvenīriem, apskatīt jūras akvāriju vai kādu no pilsētas muzejiem. Iespējas apskatīt Bergenu ar tūristu minivilcieniņu "Bergen Express" vai pastaigājoties kopā ar grupas vadītāju. Brauciens Oslo virzienā. Nakts viesnīcā Oslo apkārtnē.

 6.diena –  Oslo – Stokholma. Brokastis viesnīcā. Brauciens līdz Stokholmai. Plkst.17:00 atiet prāmis Stokholma – Rīga. Nakts uz prāmja (M/S Romantika), Uz prāmja muzikāla izklaides programma, tax-free veikali, kafejnīca, bārs, bufete, vakariņas restorānā par papildus samaksu. 

7.diena –  Rīga. No plkst.08:00 – 11:00 uz prāmja ir pieejamas brokastis – zviedru galds par papildus samaksu. Plkst.11.00 prāmis ierodas Rīgas ostā. 

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi): 
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 
• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 

Ceļojuma cenā ietilpst: 
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
 - Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas; 
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā); 
- Brauciens ar prāmiRīga – Stokholma un Stokholma – Rīga, ar nakšņošanu 4-vietīgās kajītēs B4; 
- Grupas vadītāja pakalpojumi; 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- izbraukuma ekskursija Nr.1 uz Sognefjordu (4.diena) ar minikruīzu un braucienu ar Flamsbānīti : 135 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2 uz Bergeni (5.diena): 40 €;

 Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK !!! “ekskursiju pakete” 

iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2;= Maksājot Rīgā = 160.00 euro / bērniem līdz 13 gadiem (12.99) = 135.00 euro

 Papildus izmaksas pēc izvēles uz vietas: 
- Bergen-express: ~150 NOK; - Funikulieris Fleja kalnā: ~85 NOK; 
- Fram muzejs: 100 NOK; 
- Kon Tiki: 90 NOK;

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.