Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Grieķija senā un mūsdienīgā ar Atona kalnuCena : € 575,- 415,- €

 

 

 Sigišoāra, Tasas sala, Atona kalns, Uranopole, Saloniki, Meteora, Loutraki, Atēnas, Epidaura, Nafplija, Mikēnas, Delfi, Bukareste


datumi :  15.07., 29.09.

13 dienas

visas naktis – viesnīcās


1. diena “Rīga – Ziemeļungārija” Agri no rīta izbraukšana ar autobusu no Rīgas. Ceļš līdz Ungārijai. Nakts - viesnīcā Ungārijā. 


2. diena “Ziemeļungārija – Sigišoara – Bukarestes apkaime” Brokastis. Ceļš pa Ungāriju, Rumāniju. Pastaiga Sigišoārā (Sighişoara) – vienā no visskaistākajām un vislabāk saglabātajām Rumānijas viduslaiku pilsētām, grāfa Vlada Drakulas dzimtā pilsētā: Pulksteņu Tornis, Vlada Drakulas māja, Pauguru baznīca. Ceļš pa Rumāniju. Nakts - viesnīcā Bukarestes apkaimē. 


3. diena “Bukarestes apkaime – Ziemeļgrieķija” Brokastis. Ceļs pa Rumāniju. Donavas šķērsošana. Ceļš pa Bulgāriju, Grieķiju. Nakts – viesnīcā Grieķijas ziemeļos.


4. diena “Ziemeļgrieķija – Tasas sala – Ziemeļgrieķija” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Tasas salu. Pārbrauciens ar prāmi uz Tasas salu (Θάσος) Egejas jurā. Šī sala ir ideāla atpūtas vieta Egejas jūras ziemeļos - tīrs gaiss, priedes, debeszīlais ūdens, pludmales. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Grieķijas ziemeļos. 


5. diena “Ziemeļgrieķija – Atona kalna kruīzs – Uranopole – Saloniki – Ziemeļgrieķija” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu brauciens uz Atona kalna kruīzu un Salonikiem. Halkidiki pussala. Atona kalna kruīzs. Izbraukšana ar kuģīti gar Svētā Kalna (Άγιον Όρος) pussalas rietumu piekrastes, kur atrodas pareizticīgo mūku valsts. No 500 m attāluma var ieraudzīt dažus no funkcionējošajiem klosteriem un apskatīties šīs pussalas nevainīgo dabu. Pēc kruīza - pauze Uranopoles (Ουρανούπολη) pilsētiņā pie Atona kalna robežas. Saloniki (Θεσσαλονίκη) – otra lielākā pilsēta Grieķijā. Nakts – viesnīcā Grieķijas ziemeļos. 


6. diena “Ziemeļgrieķija – Meteora – Kalampaka – Lutraki” Brokastis. Ceļš pa Grieķiju. Meteoras (Μετέωρα) apskate, kur uz klintīm bizantiešu laikā tika uzcelti daži klosteri. Mūsdienās Meteorā darbojas 6 klosteri. Viesosimies vienā no tiem. Pauze Kalampakas (Καλαμπάκα) pilsētiņas centrā. Ceļš uz dienvidiem. Vakarā - iekārtošanās viesnīcā Lutraku (Λουτράκι) kūrortpilsētā, kura atrodas pie Jonijas jūras Korintas līča. Tā izstiepusies gar pašu jūru 3 km garumā, ar lielisku krastmalu, pilnu ar tavernām, restorāniem, bāriem. Šī kūrortpilsēta plaši pazīstamā ar saviem minerālūdens avotiem. Nakts – viesnīcā kūrortpilsētā. 


7. diena “Lutraki” Brokastis. Atpūta pie jūras. Vakarpusē - kruīzs ar kuģīti pa Korintas kanālu , kas savieno Egejas jūru un Jonijas jūru. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā. 


8. diena “Lutraki – Atēnas – Lutraki” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Grieķijas galvaspilsētu Atēnām (Αθήνα). Apskates ekskursija pa pilsētu: Stadiu prospekts, Nacionālais parks, Sindagma, Parlamenta ēka un sardze, Kolonaki kvartāls, marmara Olimpiskais stadions, Zappions, Olimpijas Zeva templis. Akropoles patstāvīgs apmeklējums ar iespēju apskatīt Propilejus, Nīkes templi, Partenonu, Erehtionu. Skatu laukums ar Atēnu brīnumskatiem. Brīvais laiks Plakas, Anafiotikas un Monastiraku kvartālu apskatei, muzeju apmeklēšanai un iepirkšanās pastaigām. Vakarā, pēc vēlēšanās - grieķu folkloras programma ar vakariņām. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā. 


9. diena “Lutraki – Delfi – Lutraki” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Delfiem. Brauciens pa gleznaino ceļu gar Parnasa (Παρνασσός) kalnu. Delfu (Δελφοί) arheoloģiskās zonas patstāvīgs apmeklējums. Delfi bija viens no sengrieķu reliģiskajiem centriem. Pilsētā atradās Apollona templis un orākuls. Brīvais laiks Delfu pilsētiņā. Vienreizēji skati uz ieleju, Korintas līci un “olīvkoku jūru”. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā. 


10. diena “Lutraki – Epidaura – Nafplija – Mikēnas – Lutraki” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Argolīdu. Senā Epidauras (Έπίδαυρος) teātra patstavīgs apmeklējums, kam piemīt unikāla akustika. Pirmās brīvās Grieķu valsts galvaspilsētas Nafplijas (Ναύπλιο) apskate. Mikēnas (Μυκήναι) - senas civilizācijas centrs, kur tika atrasta “Agamemnona” zelta maska. Pils „ciklopiskie mūri”. Mikēnu arheoloģiskās zonas patstavīgs apmeklējums. Korintas kanāla šķērsošana. Fotopauze. Atgriešanās Lutrakos. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.


 11. diena “Lutraki – Bukarestes apkaime” Brokastis. Ceļš pa Grieķiju gar Olimpa (Όλυμπος) kalnu. Ceļš pa Bulgāriju, Rumāniju. Nakts – viesnīcā Bukarestes apkaimē. 


12. diena “Bukarestes apkaime – Bukareste – Ziemeļungārija” Ceļš pa Bulgāriju, Rumāniju. Rumānijas galvaspilsēta Bukareste (Bucureşti). Iepazīšanās ar pilsētu: bulevardul Unirii – Bukarestes galvenais prospekts, Republikas nams, Uzvaras prospekts, bij. karaļu pils, pareizticīgo katedrāle, vecpilsēta. Brīvais laiks. Ceļš pa Rumāniju, Ungāriju. Nakts – viesnīcā Ungārijas ziemeļos vai Polijas dienvidos.


 13. diena “Čehijas austrumi – Rīga” Brokastis. Polija. Lietuva, Latvija. Vēlu naktī no 13. uz 14. dienu - ierašanās Rīgā.


 

Cenā ietilpst: 

brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, 

brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.


 Papildus izdevumi: 

brauciens uz Tasas salu (ieskaitot kuģu biļetes) - 55€,

Atona kalna kruīzs un brauciens uz Salonikiem - 55€,

Korintas kanāla kruīzs – 25 €,

brauciens uz Atēnām – 40 €,

Grieķu vakars (ieskaitot vakariņas ar vīnu) – 45 €,

brauciens uz Argolīdu – 35 €, 

brauciens uz Delfiem – 40 €.


 Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.


Ieejas biļetes:

Meteoras klosteris – € 3,

Atēnu Akropole – € 20,

Epidauras teātris – € 12,

Mikēnas - € 12 

Delfu biļete - 12€ 


AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no € 0.90 dienā. 


Minimālais tūristu skaits grupā - 33.


Minimālais dalibnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise Nr. 604151805 (AAS Balta). Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.