Jaunā gada pasaka. Minhene un Bavārijas Alpi.

 

Cena : € 370 299,- € (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

 Rotenburga pie Tauberes – Neišvānšteinas pils – Fussene – Karaliskas Kristālu Termas – Minhene –Oberammergau - Etales klosteris - Nirnberga 


Izbraukšanas datums: 28.12.2018 – 02.01.2019

 ( 6 dienas / visas naktis viesnīcas )


 1. diena 28.12.2018. Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā. 


2. diena 29.12.2018. Rotenburgai pie Tauberes. Brokastis. Vācija. Brauciens līdz Ziemassvētku muzeja pilsētiņaiRotenburgai pie Tauberes, kas pamatoti iemantojusiskaistākās Dienvidvācijas viduslaiku pilsētas slavu. Pilsēta-muzejs zem debesu juma ar viduslaiku mūri, pilsētas vārtiem, rātsnamu, dievnamiem un laukumiem. Ziemassvētku laikā pilsēta piedāvā apmeklēt viskrāšņāko Ziemassvētku dāvanu veikaliņu, kurā var no garšo t ceptās „sniega pikas”. Nakts viesnīcā pie Minhenes. 


3. diena 30.12.2018. Izbraukuma ekskursija Nr.1 par papildus samaksu 50 € (Neišvānšteinas pils – Fussene – Karaliskas Kristālu Termas). Brokastis. Pārbrauciens līdz Ķēniņa Ludviga ievērojamākajai pilij. Neišvānšteina Alpu kalnu pakājē, ir kā no pasaku grāmatas noskatīta, ar torņiem un tornīšiem, ar krāsainu un greznu interjeru, tiek uzskatīta par visas Bavārijas simbols, no pils lieliska Alpu kalnu un apkārtnes ezera Alpsee panorāma. Fūssena - omulīga pilsētiņakūrorts Alpos ar 2000 gadu vēsturi. Senu romiešu leģionu mītne. No 9 gds. Svēta Magnusa pilsēta. Viduslaikos pilsētiņa bija plaši pazīstama pateicoties vijoļu meistaru darbnīcām. Karalisku kristālu termu apmeklējums. Netālu atrodas Švangavas reģions ar lieliskam karaliskām kristālu termam. Vairāki baseini ar dažādam minerālsastāvdaļām un temperatūras režīmiem. Plus saunas. Lieliska atpūta visa gada garumā. Nakts viesnīcā pie Minhenes.


4. diena 31.12.2018. Minhene. Jaunais gads! Brokastis. Minhene – Bavārijas galvaspilsēta. Ekskursija ar vietējo gidu Minhenē: Sv.Miķeļa baznīca un karaļa Ludviga apbēdījuma vieta, Riharda Štrausa strūklaka, pilsētas slavenākā celtne – viduslaiku Dievmātes baznīca, valdnieku pils komplekss Rezidence, Nacionālais teātris, greznā Teatīniešu baznīca, vecais un jaunais rātsnams Marijas laukumā. Īpaši interesants ir jaunais rātsnams, fasādirotā apburoša skulpturāla kompozīcija – Bavārijas hercogi, kūrfirsti, karaļi, svētie un alegoriskas figūras, fasādi papildina 85m augstais zvanu tornis ar pulksteņspēli. Plašo alus zāli Hofbrauhaus 1000 viesiem labprāt apmeklē katrs, kas ierodas Minhenē, tur vīri nacionālos tautas tērpos skandina bavāriešu treļļus un zvaniņus, smaržo skābēti kāposti, desiņas un alus. Ekskursija Nr.2 par papildsamaksu 20 € : ½ dienas ekskursijas diena par papildsamaksu:(Oberammergau - Etales klosteris) Oberammergau ir viena no skaistākajām mazpilsētām Vācijā un Eiropā. Šīs pilsētiņas iedzīvotāji ir slaveni ar pasijas teatrālajiem uzvedumiem un kā arī lieliski kokgriezēji un fresku gleznotāji, tāpēc nelielie pilsētas nami ir izrotāti greznām freskām, kurās skatāmi pasaku varoņi, svētie un Bībeles vēstījumi. Netālu no pilsētas atrodas Etales klosteris, dibināts vēl 14 gs. Šodienas barokas stila izskatu, pateicoties vācu un itāļu arhitektiem, klosteris ieguva 18 gs. Bet klostera ražotie alus un liķieri neatstaj ne vienu vienaldzīgu. Iespēja iegadāties benediktiešu ražoto preci. Atgriežamies Minhenē. Piedāvājam sagaidīt Jauno gadu pilsētas rātslaukumā. Jaungada Vakariņas par papildus samaksu no 50 euro. Nakts viesnīcā pie Minhenes.


 5. diena 01.01.2019. Nirnberga. Brokastis. Tālāk dosimies ceļā līdz Nirnbergai, pilsētu ar īpašu šarmu, kādreiz tai bija galvenā loma visā ģermāņu impērijā, viduslaiku pilī tika izraudzīti neskaitāmi ģermāņu zemju imperatori un no šīs tālās pagātnes saglabājusies varenā pils, staltie dievnami, seno amatnieku meistardarbs „Skaistā strūklaka” un daudzas iespaidīgas liecības. Pastaigu ekskursija vecpilsētā. Nakts viesnīcā Polijā. 


6. diena 02.01.2019. Brokastis. Mājupceļā: Polija, Lietuva, Latvija līdz Rīgai. 


 € 4.00 Med.Tūristu apdrošināšana ( līdz 65 gadiem ) € 8.00 Med.Tūristu apdrošināšana ( virs 65 gadiem ) 


Ceļojuma cenā ietilpst: 

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļa izmaksas; 

- Nakšņošana tūristu klases viesnīcās (viesu namos)(2 – 3*), 2 – 3 vietīgās istabās ar ērtībām un brokastis; 

- Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā. 


Papildus izdevumi: 

- Ekskursijas Nr.1. Neišvānšteinas pils – Fūssena–Karaliskas Kristālu Termas Švangavā – 50 € - Ekskursijas Nr.2. ½ dienas ekskursijas diena - Oberammergau, Etales klosteris 20 € 


Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas:

 - Ziemassvētku muzejs- 4 €

 - Neišvanšteinas pils – 12 € 

- Karaliskas Kristālu Termas Švangavā – 16 €

 - Jaungada vakariņas – no 50 € 

- Alus Minhenes alus krogā Hofbrauhaus no 8 € 


Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI! “Ekskursiju paketē” iekļautās ekskursijas Nr.1, Nr.2 = maksājot Rīgā = 60 € / 50 € (bērniem līdz 12 gadiem) 


*Ekskursiju dienās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.ъ

 *Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! 

*Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā no rādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 

*Firma ir tiesīga mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā. Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: - Pase, vaiID karte derīga līdz brauciena beigas, nepilsoņiem – tikai derīga Pase.