Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21
22
23
24 25 26 27 28 29 30

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Brīnišķīgā BavārijaCena : € 320 195,- €

 

 

Minhene – Bavārijas pilis un ezeri – Zalcburga Nirnberga – Minhene – Noišvānšteinas pils – Fisene – Karaliskas Kristālu Termas – Berhtesgādenes sāls raktuves – Zalcburga – Termiskais akvaparks "Prienavera Erlebnisbad" – Rotenburga pie Tauberes 


Izbraukšanas datums: 22.10.2017

6 dienas 

visas naktis viesnīcās


 1.diena. Latvija – Lietuva – Polija. Izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvu un Poliju. Polijā ir paredzēta pusdienas pauze. Vakarā ierašanās viesnīcā Polijā. 


2.diena. Nirnberga. Brokastis viesnīcā. Tranzīta brauciens caur Vāciju. Otrajā dienas pusē mūs gaida iepazīšanās ar otro lielāko pilsētu Vācijā - Nirnbergu. Tirgotāji, izgudrotāji un zinātnieki Nirnbergu viduslaikos padarīja par vienu no pasaulē greznākajām pilsētām. Nocietinājuma pils aizsargā šeit plauka amatniecība un māksla, un apliecinājumi tam šeit ir atrodami ik uz soļa arī šodien. Šeit savu valdīšanu uzsāka visi Vācijas imperatori. Šī ir greznu gotisko baznīcu un krāšņu strūklaku pilsēta, Eiropas rotaļlietu galvaspilsēta, sarkanā alus un slaveno Nirnbergas cīsiņu dzimtene. Apskates ekskursijas laikā pa pilsētu būs iespēja aplūkot Kaizerburgas pili, greznās gotiskās baznīcas, amatnieku pagalmu, Albrehta Dīrera namu, galveno tirgu ar skaistajām strūklakām u.c. ievērojamas šīs pilsētas apskates vietas. Ekskursijas laikā vajag aplūkot arī kustīgās figūriņas baznīcas pulkstens mehānismā, kas uzstādīts galvenajā tirgus laukumā. Nakts viesnīcā Minhene. 


3.diena. Minhene – Noišvānšteinas pils – Fisene – Karaliskas Kristālu Termas. Brokastis viesnīcā. Minhenes apskates ekskursija. Trešā lielākā pilsēta Vācijā, kura atrodas Alpu kalnu tuvumā, Izaras upes krastos. Minhene ir mūsdienīga pilsēta ar senām tradīcijām. Ekskursijas laikā mēs redzēsim Marijas laukumu un Svētās Dievmātes baznīcu. Marijas laukums ir Minhenes centrs. Šeit valda pasaules pilsētas atmosfēra, dzīve kūsā un gandrīz katra celtne ir arhitektūras piemineklis. Laukuma tēlu veido Jaunais un Vecais rātsnams, kā arī vecpilsētas vecākākā baznīca – Pēterbaznīca un, protams, tikai dažus soļus tālāk esošā Svētās Dievmātes baznīca (Frauenkirche) ar zaļajiem torņiem. Tā ir pilsētas simbols – turklāt ne tikai optiski, bet arī akustiski, jo zvanu skaņas ir viena vienīga, skaļi gavilējoša degsme. Plašo alus zāli Hofbrauhaus 1000 viesiem labprāt apmeklē katrs, kas ierodas Minhenē, tur vīri nacionālos tautas tērpos skandina bavāriešu treļļus un zvaniņus, smaržo skābēti kāposti, desiņas un alus. Otrajā dienas pusē - brīvais laiks Minhenē vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Noišvānšteinas pils – Fisene – Karaliskas Kristālu Termas (par papildus samaksu: 45 €)sk. Pārbrauciens līdz Ķēniņa Ludviga ievērojamākajai pilij. Neišvānšteina Alpu kalnu pakājē, ir kā no pasaku grāmatas noskatīta, ar torņiem un tornīšiem, ar krāsainu un greznu interjeru, tiek uzskatīta par visas Bavārijas simbols, no pils lieliska Alpu kalnu un apkārtnes ezera Alpsee panorāma. Fūssena - omulīga pilsētiņa-kūrorts Alpos ar 2000 gadu vēsturi. Senu romiešu leģionu mītne. No 9 gds. Svēta Magnusa pilsēta. Viduslaikos pilsētiņa bija plaši pazīstama pateicoties vijoļu meistaru darbnīcām. Karalisku kristālu termu apmeklējums. Netālu atrodas Švangavas reģions ar lieliskam karaliskām kristālu termam. Vairāki baseini ar dažādam minerālsastāvdaļām un temperatūras režīmiem. Plus saunas. Lieliska atpūta visa gada garumā. Atgriešanās viesnīcā. 


4.diena. Berhtesgādenes sāls raktuves – Zalcburga – Akvaparks "Prienavera Erlebnisbad". Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Minhenē vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Berhtesgādenes sāls raktuves - Zalcburga - Akvaparks (par papildus samaksu: 25 €). Sāls raktuves (ieejas biļete pieaugušajiem - 16 €, bērniem no 4 līdz 16 gadiem - 9,50 €) – neaizmirstams, jautrs un izzinošs piedzīvojums pieaugušajiem un bērniem. Ekskursija muzejā sāls raktuvēs. Speciālā apģērbā un speciālos vagoniņos ir iespējams nolaisties kalnu dzīlēs un uzzināt, kā tiek iegūts sāls Bavārijas Alpos, kā arī pavizināsieties uz prāmi pa sāls ezeru ar iespaidīgām grotām un instalācijām. Sāls pagatavošanas muzejā tiek demonstrēta instrumenti un darbarīki, kuri nepieciešamisāls gatavošanas procesā. Zalcburga. Ceļš uz Zalcburgu vedīs gar Alpu skaistākajiem ezeriem ar lieliskām kalnu ainavām. Pastaiga pa vecpilsētu iepazīstinās ar slavenākajiem apskates objektiem Zalcburgā: Doma katedrāli, Kapucīnu klosteri, Mirabellas pils-parka ansambli, Mocarta māja-muzeju, kā arī slaveno Hohenzalcburgas cietoksni (ieejas biļete: 7,80 €), no kura paveras lielisks skats uz pilsētu. Neatkārtojamo Zalcburgas ansambli ir atzinuši par pasaules kultūras mantojumu. Akvaparks "Prienavera Erlebnisbad" (ieejas biļete: pieaugušajiem - 9 €, bērniem no 6 līdz 17 gadiem - 4 €), kas atrodas pilsētā Prien piedāvā saviem apmeklētājiem lielisku izklaidi un pasakainus skatus uz Alpiem. Šī kompleksa atvērtais peldbaseins iziet tieši uz Chiemsee ezera krastu, kas rada sajūta it kā Jūs peldētu ezerā. No baseina ir iespējams ieraudzīt Herrenchiemsee pili unAlpu kalnu ainavas. Asu izjūtu cienītājiem ir iespēja nobraukt pa 70 metru garo ūdens slidkalniņu ar apgaismojumiem un ūdens efektiem, baseinu ar dabīgu ūdeni, kas ietek alā. Atgriešanās viesnīcā. 


5.diena. Rotenburga pie Tauberes. Brokastis viesnīcā. Brauciens līdz Rotenburgai pie Tauberes - pilsēta-muzejs, vācu romantikas iemiesojums. Šeit arī atrodas pasaules slavenais Ziemassvētku muzejs un Eiropā lielākais kriminoloģijas muzejs. Pilsētas vēsturiskā centra apmeklējums, kura laikā Jūs redzēsiet tirgus laukumu ar Rātsnamu, Sv.Jēkaba baznīcu ar unikālo altāru, kā arī viduslaiku kvartālus. Izbraukšana uz Poliju. Nakšņošana viesnīcā Polijā. 


6.diena. Brokastis. Brauciens mājup. Polija, Lietuva, Latvija. Vēla atgriešanās Rīgā.


Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):

 • Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

 • Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 


Ceļojuma cena: € 320.00 (1 vieta autobusā) 

€ 440.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā) 

€ 120.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)


Ceļojuma cenā ietilpst:

- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”; 

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas; 

- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā); 

- Grupas vadītāja pakalpojumi; 


Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”: 

- Medicīniskā apdrošināšana – 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+); 

- izbraukuma ekskursija Nr.1: Noišvānšteinas pils, Fisene, Karaliskas Kristālu Termas - 45 €;

- izbraukuma ekskursija Nr.2: Berhtesgādenes sāls raktuves, Zalcburga, Akvaparks Prienavera Erlebnisbad - 25 €; 


*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25% Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 60.00 euro

 - Ieejas biļete Neišvānšteina pili- 12 €; 

- Karaliskas Kristālu Termas Švangavā (2 st.) - 17 €; 

- Hofbräuhaus alus - no 8,5 € - Ieejas biļetes sāls raktuvēs - pieaugušajiem - 16 €, bērniem no 4 līdz 16 gadiem - 9,50 €; - Ieejas biļetes Hohenzalcburgas cietoksnī- 11,30 €;

 - Ieejas biļetes Akvaparks «Prienavera Erlebnisbad» (2 st.) - pieaugušajiem - 9 €, bērniem no 6 līdz 17 gadiem - 4 €; 

- Ieejas biļetes Ziemassvētku muzejā - pieaugušajiem - 4 €, bērniem no 6 līdz 11 gadiem - 2 €; 

- Ieejas biļetes kriminoloģijas muzejā - 5 € 


SVARĪGI !!!

 * Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā. 

* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi. 

* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā. 

* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki. * Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem. 

* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk. *Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros. 

*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību. 

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem: 

- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 

- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara. 

- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem. 

- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arīrepatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vaismagas saslimšanas gadījumā. 

- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti. 

- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, taiskaitā pases

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.