UNGĀRIJAS MIRDZUMS JAUNAJĀ 2018.GADĀ

 

Cena : € 250 189 ,- € līdz 15.11

UNGĀRIJĀ JAUNO GADU SAGAIDA JAUTRI, SKAĻI, AR KRĀŠŅU SALŪTU PIRMSSVĒTKU DIENĀS VISĀS UNGĀRIJAS PILSĒTĀS NOTIEK DAŽĀDI SVĒTKU FESTIVĀLI, KARNEVĀLI UN CITI JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANAS PASĀKUMI. VISAPKĀRT SKAN MŪZIKA UN SMIEKLI... SAVUKĀRT BUDAPEŠTA, KAS IR VIENA NO SKAISTĀKAJĀM EIROPAS GALVASPILSĒTĀM, SAGAIDOT ZIEMASSVĒTKUS UN JAUNO GADU, IETĒRPJAS ĪPAŠĀ SVĒTKU ROTĀ. ŠAURĀS BUDAS IELIŅAS UN PEŠTAS PLAŠOS PROSPEKTUS GREZNO NESKAITĀMAS MIRDZOŠU ELEKTRISKO LAMPIŅU VIRTENES. BUDAPEŠTA – BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU - SENTENDRE - GODOLLO – TATA - ĢĒRE – EGERA- JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA - BALLE UN SALŪTS VARGATANYA (Vakara programma Ungārijas stepē „puszta” - zirgu paraugdemonstrējumi kopā ar ungāru jātniekiem „čikošiem” brīvā dabā) 


Datums : 28.12.2017. - 02.01.2018.

6 dienas 

Visas naktis viesnīcās 


 1.diena. 28.12. „Pretī jauniem iespaidiem…” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pauze ēšanai. Slovākija. Nakts viesnīcā 3* Slovākijas teritorijā, Popradas apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


2. diena. 29.12. „Donavas pērle –Budapešta...” Brokastis*. Pēcpusdienā ierašanās Budapeštā. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. ( par papildsamaksu 15 €). Iepazīsim divas vēsturiskās pilsētas daļas: Pešta-Varoņu laukums, Vajdahuņadas pils,Parlamenta ēka; Budas vecpilsēta-Sv.Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Prezidenta pils. Brīvs laiks Budapeštā. Iesakām apmeklēt slaveno Budapeštas svētku tirdziņu Verošmārti laukumā, nobaudīt glāzi karstvīna, izstaigāt gājēju ieliņu Vaci vai relaksēties Sečeņi termālajos ūdens baseinos. Nakts 3* viesnīcā Budapeštā. Ierašanās viesnīcā. 


3. diena. 30.12. „Gioras un Tatas dārgumi...” Brokastis.*. Izbraukuma ekskursija uz barokālo Ģēre un renesanses pilsētu Tatu (par papildus samaksu 35 €). Tata- "ūdens pilsēta". Vecā ezera krastā Jūs sagaidīs renesanses stilā celtais Tatas cietoksnis, kas tā vien aicinameklējiet fotoaparātus, Kapučīniešu ordeņa baznīca, bijušā Esterhāzu dinastijas pils, milzīgs angļu stila parks ar palmu māju un gleznainās ūdensdzirnavas. Tālāk dodamies uz Ģēre. Ģēre - upju un satikšanās pilsēta - šeit satiekas upes, cilvēki un dažādas kultūras. Pilsēta, kas arhitektūras pieminekļu skaita ziņā ieņem 3. vietu valstī. Baroka stila ēkas, neparasti stūra balkoni un šauras ieliņas aicina pastaigā pa pilsētu. Bazilika un valstī pirmā bīskapija Kaptalonskas pakalnā, Benediktīeniešu baznīca, grāfa Sēčēņi laukums, Rātsnams, Marijas kolonna, Ferenca Lista iela, kur apskates cienīgs ir katrs nams. Vakarā, klausoties gida stāstījumā, baudot neaprakstāmi krāšņo Budapeštu un ļaujoties mūzikas valdzinājumam, romantisks brauciens ar kuģīti pa Donavu. Atgriešanās un nakts 3* viesnīca Budapeštā. 


4. diena. 31.12. „Karaliskā Godollo pils un mazā saldumu tūrīte-Sentendre...” Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par papildsamaksu 35€) uz karalisko Godollo pili un Sentendri. Sentendre - pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17.-18.gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums. Muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas, konfektes, šokolādes - lieliska svētku dāvana mīļajiem. Tālāk dodamies uz Godollo. Karaliskās pils apskate. Šī ir viena no lielākajām baroka laika pilīm Ungārijā. Tā atdzīta par otru lielāko pils kompleksu uzreiz pēc Versaļas. Savulaik pili Ungārijas parlaments uzdāvināja iemīļotajai karalienei Sissi. Tā kļuva par viņas iecienīto atpūtas vietu, kur karaliene pavadīja daudz vairāk laika nekā Šenbrūnas pilī. Pils telpu krāšņums ir nepārspējams, maigi violeti, sārti, mēļi toņi, zelts un sudrabs.Tas viss 140 pils zālēs. Piedāvājam neaizmirstamu Jaunā gada sagaidīšanu Ungārijas stepē. Pēcpusdienā programma Ungārijas stepē „puszta” - zirgu paraugdemonstrējumi un ungāru jātnieki čikoši, vakarā Jaunā gada sagaidīšanas lustes Varga Tanya - ungāru folkloras grupas dejotāji, moderno deju paraugdemonstrējumi, gardas un bagātīgas vakariņas, vīns, dejas un neaizmirstams salūts. Pusnaktī paceļam glāzi dzirkstošā šampanieša... Lai laimīgs un veselīgs 2018. Gads.!!! Salūts un daudz priecīgas sejas Jums līdzās. Svētki turpinās līdz vēlu nakti. Daudz prieka un jauno iespaidu 2018. gada ceļojumos vēlJums Ozolciems Tūre! Atgirešanās un nakts 3*viesnīcā Budapeštā.


 5. diena. 01.01. „Budapeštas un Egeras valdzinājums...” Brokastis*. Atpūta. Brīvs laiks Budapeštā. Ap 12.00 viesnīcas numuru atbrīvošana. Ierašanās Egerā. Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Cietoksnis, turku laika minarets, katedrāle, Minoretu baznīca. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā. Pilsētas apskates eksursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €). Pēcpusdienā aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” un nodegustēt slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka”, un nobaudīt nacionālos Ungārijas virtuves ēdienus. Izbraukšana uz Poliju. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Krakovas apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


6.diena. 02.01. „Un atpakaļ uz mājām...” Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā. 


Apmaksas kārtība: 

• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas. 

• Atlikusīsumma jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 


Ceļojuma cenā ietilpst: 

• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 

• transporta un ceļa izdevumi,

• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,

• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 

• grupas vadītāja pakalpojumi


 Piemaksas un papildus izdevumi:

• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 80 €, 

• piemaksa par papildvietu autobusā 75 €, 

• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos, 

• pilsētas sabiedriskais transports, 

• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (pēc 65 gadu vecuma 10.80 €). 


Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:


Izbraukuma ekskursija uz Sentendri un Godollo 35€; 

Izbraukuma ekskursija uz Ģēri un Tatu 35€. 


Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 70 €.


 IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 65 €, bērniem līdz 14g. 60 €.


 Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. 


Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: 


Ekskursija Budapeštā 15 €; 

ekskursija vietējā gida pavadībā Egerā10 €;

Marcipāna muzejs 3 €, Kuģītis pa Donavu Budapeštā 20 €,

Jaunā gada vakars nacionālajā stilā 68 €,

Godollo pils 11€;

Vīna degustācija un pusdienas Skaistās Sievietes ielejā 29 €.

Sečeņi termālie baseini 4600 HUF, 

Transports Budapeštā 350 HUF,

Zooloģiskais dārzs 2500 HUF,

Muzeji Budapeštā No 1000 HUF. 1 € ~`300 HUF. 


2017.gada rudens izmaksas 

*Ja izbraukuma ekskursijā dodas mazāk kā 30 ceļotāju, tad ekskursijas izmaksas sadārdzinās par 5 €.