Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Ziemassvētki Budapeštā.Cena : € 195 165 ,- €

 

 

 Ungārija - Rumānija Miškolctapolca, Egera, Sentendre, Budapešta, Debrecena, Oradja 5 dienas, visas naktis – viesnīcās

 

22/12 - 26/12/2018

 

1. diena “Rīga – Miškolcas apkaime” Agri no rīta izbraukšana ar autobusu no Rīgas. Ceļš līdz Ungārijai. Nakts - viesnīcā Ungārijā Tokajas vai Miškolca apkaimē.

 

2. diena “Miškoļctapoļca – Egera” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz termāliem baseiniem un Egeru. Unikālo termālo baseinu klints alās apmeklējums Miškoļctapoļcā  (Miskolctapolca) / www.barlangfurdo.hu. Iepazīšanās ar viduslaiku pilsētu Egeru (Eger), vīna reģiona centru. Viduslaiku un baroka stila ēkas, minarets, vīna degustācija vienā no Skaistās sievietes ielejas krogiem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts - viesnīcā Ungārijā Tokajas vai Miškolca apkaimē.

 

3. diena “Sentendre – Budapešta” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Budapeštu un Sentendre. Šarmantā Sentendre (Szentendre) pilsēta, kas atrodas Donavas upes ielokā netālu no Budapeštas. Iespēja izbaudīt Sentendres neatkārtojamo atmosfēru. Ungārijas galvaspilsēta Budapešta (Budapest). Iepazīšanās ar pilsētu: Donavas krasti un tilti, Parlamenta ēka, Varoņu laukums, Matiaša baznīca, Gelerta kalns, Vaci iela. Brīvais laiks. Nakts - viesnīcā Ungārijā Tokajas vai Miškolca apkaimē.

 

4. diena “Miskolcas apakime – Debrecena – Oradja – Miskolcas apakime” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Debrecenu un Oradju. Otrā lielākā pilsēta Ungārijā Debrecena (Debrecen). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Rumānija. Oradja (Oradea). Iepazīšanās ar barokālo pilsētas centru. Brīvais laiks atpūtai Felikss (Băile Felix) termālajā kompleksā. Nakts - viesnīcā Ungārijā Tokajas apkaimē.

 

5. diena “Miškolcas apkaime – Rīga” Brokastis. Ceļš pa Slovākija, Polija, Lietuva, Latvija. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī no 5. uz 6. dienu.


 

Cenā ietilpst:

brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

 

Papildus izdevumi: brauciens uz Egeru ar vīna degustāciju, Miškolctapolcu – 45€, brauciens uz Budapeštu un Sentendre – 45€, brauciens uz Debrecenu un Oradju – 40€

 

Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.

 

termālās peldvietas ieejas biļete - no 1200 HUF, Felikss termālais komplekss – no 10€, medicīniskā apdrošināšana – no € 0.95 dienā.

 

Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas  polise AAS BAN Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.