Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17
18
19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

DINAMISKĀ BERLĪNE. Izklaide ikvienai gaumei!Cena : € 250 135,- €

 

 

 BERLĪNE – AQUA DOM – SANSUSĪ PILS KOKPLEKSS– MUZEJU SALA – TIRDZNIECĪBAS CENTRS A 10 – ŪDENS PARKS TROPICAL ISLANDS RESORT 


Datumi :  26.10., 17.11.

 4 dienas 

Visas naktis viesnīcās

 


 1.diena. „Pretī jauniem iespaidiem...” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 


2.diena.„Izklaide ikvienai gaumei!” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Berlīni, Berlīnes ZOO, Aqua Dom un tirdzniecības centru A 10 (par papildus samaksu 25 €). Vietējā gida pavadībā mēs iepazīsimies ar Berlīni, uzzināsim šīs modernās pilsētas noslēpumus. Ekskursijas laikā redzēsim: pazīstamo ielu «Zem liepām» – Unter den Linden, Аleksandra laukumu, Jaunavas Marijas baznīcu, Sarkano Rātsnamu, Neptūna strūklaku, televīzijas torni, Кatedrāli, Brandenburgas vārtus, Reihstāgu u.c. Brīvajā laikā Jums būs iespēja apmeklēt muzeju salu, Berlīnes ZOO vai Aqua Dom. Berlīnes Zooloģiskais dārzs (www.zoo-berlin.de/en) ir viens no vecākajiem Eiropā, un viens no lielākajiem Vācijā, tas aizņem 35 ha lielu platību. Pašlaik parkā apskatāmi visi populārākie dzīvnieki. Pārsteidzošs ir akvārijs, kas atrodas zooparkā. Tajā var redzēt visu, sākot no zirnekļiem, čūskām un vardēm līdz pat iespaidīgām medūzām un haizivīm. Ja kāds vēlas pārliecināties par savu drosmi, var doties uz krokodilu mītni. Pa koka laipu iespējams šķērsot baseinu, kura šķietami snaudošie iemītnieki atrodas tikai nedaudz zemāk par laipu. Bērniem un pieaugušajiem interesanti būs arī tas, ka Berlīnes zoodārzā vērojami patiešām daudz un dažādi dzīvnieki. Bez ierastajām pīlēm, kazām un lāčiem rokas stiepiena attālumā var redzēt pandas, kas Eiropā ir liels retums, ķengurus, ziloņus, degunradžus u.c. Aqua Dom – lielākais pasaulē cilindriskais vertikālais akvārijs, tajā ietilpst 1 milj. litru sālsūdens. Jums būs iespēja atrasties gigantiskajā “glāzē” 10 stāvu augstumā, kur no iekšpuses varēsiet vērot jūras iemītnieku dzīvi. Savukārt tiem kuriem patīk iepirkties piedāvājam pavadīt laiku lielākajā Berlīnes tirdzniecības centrā A 10 , kurā atrodas 200 dažādu zīmolu veikali. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē.


 3.diena. „Tropical Islands Resort un Sansusī.” Brokastis*. Piedāvājam dotieds izbraukuma ekskursijā uz ūdens parku “Tropical Islands Resort” vai uz vienu no skaistākajiem Eiropas pils kompleksiem – Sansusī (par papildus samaksu 25 €). Iespaidīgais Tropisko salu brīvdienu kūrorts “Tropical Islands Resort” (http://tropical-islands.de) piedāvā visdažādākā veida atrakcijas, tostarp smilšainas pludmales, ūdenskritumus, atpūtu palmu paēnā, vai, ja vēlaties varat relaksēties dažādās pirtīs, pat iepirkšanās bulvāri un daudz ko citu. Visu gadu šajā tropu paradīzē ir 25 – 28 grādus silts, bet septiņos tūkstošos kvadrātmetru viļņojas silts tropisko jūru ūdens. Parkā ir arī tropiskais ciems, kurā apskatāmas dažādas dienvidjūru salām raksturīgas celtnes un augi. Bērnus un arī pieaugušos parasti sajūsmina neskaitāmās ūdens atrakcijas, slidkalniņi, viļņu baseini, bet pasaules lielākais iekštelpās izvietotais lietus mežs nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu, jo tā izmēri ir īpaši iespaidīgi. Tiem, kam patīk senatnes elpa, māksla, un pils aura piedāvājam doties uz Sansusī – viens no skaistākajiem Eiropas pils kompleksiem. Imperatora Frīdriha Vairāk nekā gandrīz divus gadsimtus labākie sava laika mākslinieki Brandenburgas-Prūsijas kungu uzdevumā radīja fascinējošu piļu un parku kompleksu rezidences pilsētā Potsdamā. Lielā vasaras rezidences Sansusī pils apskate. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. 


4.diena.  „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..” Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā. 


Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.

 • Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 


Ceļojuma cenā ietilpst: 

• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)

• transporta un ceļa izdevumi,

• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 

• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), 

• grupas vadītāja pakalpojumi


 Piemaksas un papildus izdevumi : 

• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 30 

• piemaksa par papildvietu autobusā € 70 

• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos 

• pilsētas sabiedriskais transports 

• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 3.60 € (65-74 gadu vecums 7.20 €)


 Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:

Izbraukuma ekskursija „Izklaide ikvienai gaumei!” 25 €; 

izbraukuma ekskursija „Tropical Islands Resort un Sansusī.” 25 € 


Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 50 €.

 

IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 45 €, bērniem līdz 14g. 35 €.


 Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi. 


* Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: 

Berlīnes Zooloģiskais dārzs un akvārijs 13 + akvarijs 20 €;

 bērniem līdz 15g. 6.50 + akvarijs 10 €;

 ieejas biļete Aqua Dom – 18 € (līdz 14g. – 14.50 €), 

 ieejas biļete “Tropical Islands Resort” 36 €, studentiem, bērniem no 6 – 14g., senioriem pēc 65 g. 28.50 €, bērniem no 0 – 5g. ieeja bezmaksas, Sansusī pils kompleksa apskate ar vietējo gidu 20 € 


2016. gada izmaksas 


Atcerieties, ka... 

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauci ens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC). 

 • Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.

 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā. 

 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 

 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. 

 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju) 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt. 

 • Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā. 

 • Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.