Jaunais Gads Venēcijā!

 

Cena : € 365 280,- €

Vīne – Lido di Jesolo – Paduja – Bassano del Grappa (Grappas degustācija) – Verona – vīnu darītava, muzejs un degustācija – Venēcija – Termālais centrs Bādenē Jaunā 2018. gada sagaidīšana Venēcijā (svētku uguņošana Piazza San Marco)

 Izbraukšanas datums: 28.12.2017 – 02.01.2018
 (6 dienas / visas naktis viesnīcā) 

Itālija... mūžīgais vilinājums, neatkārtojama un neaizmirstama, tomēr tik dažāda! Šīs zemes burvību īpaši var novērtēt svētkos. Ir vērts redzēt un piedalīties Jaunā Gada atnākšanas svinībās Itālijā, kad pilsētu ielās mirdz krāšņas gaismas, laukumos rindojas svētku suvenīri, virmo šokolādes smarža, nobaudāmi cepti kastaņi un vīns!!! Sala tētis šajā zemē nes Babbo Natale vārdu un pa Venēcijas kanāliem peld gondolā, bet vakara tumsā gaisā uzšaujas grandiozu salūtu liesmas! 

1.diena – 28.12.2017 No rīta izbraukšana no Rīgas (06:00). Laiks ceļā: Latvija, Lietuva, Polija, Čehija. Nakts tranzītviesnīcā Polijā pie Čehijas robežas. 

2.diena – 29.12.2017 – Vīne Brokastis. Čehija, Austrija. Vīne - izsmalcinātā un aristokrātiska Austrijas galvaspilsēta ar īpašu atmosfēru. Brīvs laiks pilsētā vai ekskursija pastaigājoties, vietējā gida pavadībā (par papildsamaksu 10 EUR). Gājēju iela Grābene aizved līdz vecpilsētas „sirdij” Sv. Stefana gotiskajai katedrālei, kas ir viena no skaistākajām Eiropā. Ringštrāse un Vīnes „vitrīne” - lieliskās celtnes; Parlaments, rātsnams, Burgteātris, Mākslas un Dabas zinātņu majestātiskie muzeji. Imperatoru rezidence Hofburga, mūsdienās valsts prezidenta rezidence un kanceleja, nacionālā bibliotēka, spāņu jātnieku skola, dārgumu krātuve un muzeji. Vīnes opera, muzikālās nācijas simbols, valdošā Hābsburgu dinastija dievināja mūziku, vairāki valdnieki paši komponēja un galmā aicināja labākos Eiropas mūziķus - Mocartu, Gliku, Haidnu, Bēthovenu, Šūbertu, Štrausus u.c. Neaizmirstiet nogaršot Vīnes šokolādes simbolu - Zahera torti, īstu Vīnes štrūdeli un neparasti garšīgo un aromātisko kafiju kafejnīcā Vīnē! Ceļa turpinājums uz Itāliju. Nakts viesnīcā Lido diJesolo pilsētā. 

3.diena – 30.12.2017 – Paduja – Bassano del Grappa Brokastis. Atpūta un brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija par papildus samaksu Nr. 1 ( 45 €): Paduja – Bassano del Grappa No rīta dosimies uz Paduju, kur sāksies apskates ekskursija pa pilsētu (vietējā gida pavadībā). Paduja - viena no ievērojamākajām Ziemeļitālijas pilsētām un svētceļojumu vietām, viena no senākajām Eiropas universitātēm un renesanses domātāju dzimtene. Pilsētas kultūras pieminekļu apskate: Sv.Antonija Katedrāle, kur atdusas svētais, Donatello veidotais, Gatamelatas piemineklis, DeļBo pils. Brīvais laiks pastaigai pa pilsētu. Turpinājumā dosimies uz Bassano del Grappa, lai izzinātu grappas radīšanas noslēpumus, kā arī degustētu Grappu (apmeklējums un degustācija ir iekļauta izbraukuma ekskursijas cenā). Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks iespēja apmeklēt tirdzniecības centru, lai iegādātos populārākās itāļu preces: vīnu, olīvu eļļu, makaronus u c. Nakts viesnīcā. 

4.diena – 31.12.2017 - Verona + vīnu darītava, muzejs un degustācija un Jaunā Gada sagaidīšana Venēcijā Brokastis. Atpūta vaiIzbraukuma ekskursija par papildus samaksu Nr. 2 (40€): vīnu darītava, muzejs un degustācija + Verona. Dienas sākumā vīnu darītava, muzejs un degustācija. Pārbrauciens līdz Zonin ģimenei piederošai vīnu darītavai, kur mēs varēsim uzzināt kā top vīns, apskatīties vīna muzeju un, protams, būs iespēja nodegustēt slavenus Itālijas vīnus, tipisku salami un sieru (apmeklējums un degustācija nav iekļauta izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksāts papildus - 15€). Turpinājumā ekskursija Veronā (vietējā gida pavadībā), mīlētāju galvaspilsētā, kas aiz elegantām namu fasādēm glabā daudzas leģendas un noslēpumus. Pieskaroties Veronas pieminekļiem, var sajust mūžību... Ekskursijas laikā iepazīsim pilsētas vēsturiskās liecības - vareno romiešu Arēnu, viduslaiku laukumus (piazza del Erbe), veco cietoksni, dievnamus un klusās ieliņas, kurās reiz dzīvojuši Šekspīra varoņiRomeo un Džuljeta. Veronu apciemo romantiķi, kas cer satikt īstu mīlestību! Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. Un Jauno 2018. Gadu sagaidīsim Venēcijas centrā – skaistajā San Marco Laukumā. Pastaiga pa ziemsvētku ieliņām līdz Rialto tiltam. Svētku uguņošana... Dzersim šampanieti, priecāsimies un apsveiksim viens otru. * papildus samaksa par transfēru (kuģīti) uz Venēciju. 

5.diena - 01.01.2018 – Atpūta termālā peldētavā “Romertherme” Brokastis. Mājīgais un romantiskais kūrorts Bādene ar 15 termāliem avotiem, greznām kūrmājām, rezidencēm, villām un ziedošiem parkiem. Ideāla vieta atpūtai! Tikai 26 km attālums šķir Bādeni no Vīnes, tuvu un tajā pašā laikā pietiekoši tālu, lai atpūstos no pilsētas steigas un drūzmas, te var mānīgi apturēt laika skrējienu un pasapņot! Atpūta termālā peldētavā „Romertherme” (uz 2.5/3 st.) būs labs enerģijas un možuma papildinājums mūsu ceļojuma noslēgumā. Nakts viesnīcā Čehijā. 

6.diena - 02.01.2018 Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Čehija, Polija, Lietuva, Latvija. Vēla atgriešanās Rīgā. 

 Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi): 
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 
• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 

Ceļojuma cenā ietilpst: 
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”; 
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
 - Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). 
Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
 - Grupas vadītāja pakalpojumi; Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”: 
- Medicīniskā apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 4 € ( līdz 65 gadiem) / 8 € ( 65+); Ekskursija vietēja gida pavadībā Vīnē 10 €

 Izbraukuma ekskursija par papildus samaksu Nr. 1 (45 €)
Paduja – Bassano del Grappa (apmeklējums un degustācija ir iekļauta izbraukuma ekskursijas cenā).
 Izbraukuma ekskursija par papildus samaksu Nr. 2 (40 €):
 vīnu darītava, muzejs un degustācija* + Verona Zonin vīnu darītava un muzejs (ar degustāciju) – 15 € *apmeklējums un degustācija nav iekļauta izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksāta papildus). 

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI! 
“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; + vietēja gida pavadībā Vīnē = Maksājot Rīgā =90.00 euro
 Austiņas ekskursijām Padovā un Veronā – 7 € Gondola Venēcijā (6 personām) – 80/100/120 € 
Termāla peldētava «Römertherme» - 15.30 € (2,5/03,00 st.) 
Peldētava ar Saunām «Römertherme» - 7,20 € Dvieļu noma «Römertherme» - 3,20 €
 Kuģītis un transfers līdz Venēcijai(Jaungada naktī) – 35 €