Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23
24
25 26 27 28 29 30 31

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Dienviditālijas krāsas ApūlijaCena : € 640 435 ,- € (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

 

 

 saulainais Itālijas papēdis Apūlija Austrijas pērle – Grāca – neticami skaista Boloņa – "papēža galvaspilsēta" Bari – pārsteidzošā klinšu pilsēta Matēra – Itrijas ieleja – mazā pērlīte Altamura – pasakainā Alberobello pilsēta ar trulli mājiņām – Baltā pilsēta Ostuni – Polignano a Mare – Apūliešu tradicionālās pusdienas – stalaktītu alas Grotte Castellanа – Olīveļļas degustācija – Castel del Monte un jūras sāls tvaicētava – Pundurvalsts San Marino – Klāgenfurte 

Izbraukšanas datums: 08.09.
(11 dienas/ visas naktis viesnīcās)

 1. diena. Agri no rīta izbraukšana no Rīgas, plkst. 06:00. Laiks ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts tranzītviesnīcā Polijā, netālu no Čehijas robežas. 

2. diena: Austrijas pērle - Grāca. Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Austriju:Čehija, Austrija. Ierašanās Grācā. Neliela ekskursija pa pilsētu. Grācā ir lielākais viduslaiku arhitektūras ansamblis Eiropā. Renesanses laikmetā pilsēta kļuva par Hābsburgu dinastijas rezidenci un šodien, pateicoties tā laika mantojumam. Grāca tiek uzskatīta par vienu no vislabāk saglabātajām Vecpilsētām Centrālajā Eiropā. Slēptie iekšpagalmiņi, renesanses stila ēkas un dienvidu noskaņojums piešķir pilsētai neatkārtojamu romantismu. Dienas turpinājumā ceļš uz Itāliju. Nakts viesnīcā Padovas rajonā (Itālijas ziemeļos). 

3. diena: Boloņa - Emīlijas-Romanjas reģiona galvaspilsēta. Brokastis viesnīcā. Ekskursija pa Boloņu, kas dos iespēju izbaudīt slaveno Boloņas virtuvi, kurā ietilpst tādi kulinārijas šedevri, kā Boloņas mērce. Boloņa, viena no senākajām Itālijas pilsētām, kas var lepoties ar unikālo vēsturisko centru. Pilsētas apskates ekskursijas ar gida pavadījumu: katedrāle San Francesco, bazilica di San Petronio, Piazza Maggiore, Neptūna strūklaku, palaco Komunale, Palaco Podesta, Palaco Arhiģimnāzija (Boloņas universitātes pirmā ēka). Gadsimta beigās Boloņā bija vairāk nekā 150 torņu, šodien ap piecpadsmit paliek. Divi torņi ir Boloņas simbols. Vēlu vakarā ierodamies Itālijas saulainajā reģionā Apūlijā - Itālijas „papēdis”. Iekārtošanās viesnīcā jaukā Bari piepilsētā - Bisceglie. Nakts viesnīcā. 

4. diena: Saulainie Itālijas dienvidi un Bari pilsēta. Brokastis viesnīcā. No rīta atpūta pie jūras. Pēcpusdienā iespēja doties izbraukuma ekskursija Nr.1: Bari (par papildus samaksu: 40 €). Bari- Apūlijas galvaspilsēta. Bari ir pazīstama Eiropā un ārpus tās kā svarīga osta un universitātes pilsēta. Bari pilsēta ir arīslavens kristietības centrs. Svētā Nikolaja klosteris katru gadu pievilina tūkstošiem svētceļotāju. Baripilsēta ar bagātu vēsturi, interesantu arhitektūru un skaistu vēsturisku centru. Bari pievilcīga ar to, ka cauri gadsimtiem ir saglabājusi viduslaiku pilsētas atmosfēru, pilsētas dārgumu Sv.Nikolaja baziliku, kurā visas kristīgās pasaules svētceļotāji pielūdz Sv.Nikolaja relikvijas. Bazilikas apmeklējums. Ja Jums interesē gastronomiskie jautājumi, Barī var uzzināt visu par Apūlijas pastu orecchiette, to izgatavo vienā no centrālajām Bari-Vekia ieliņām, kur to var arī iegādāties. Ja ir silts laiks, tradicionālas „austiņas" (kaut kas līdzīgs makaroniem ar dārzeņiem) gatavo tieši uz ielas. Atgriešanas viesnīcā. Nakts viesnīcā. 

5.diena: Alberobello un stalaktītu alas Grotte Castellana. Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās izbraukuma ekskursija Nr.2: Alberobello un Grotte Castellana (par papildus samaksu: 50 €). Dienas sakumā Alberobello. Alberobello, UNESCO pasaules kultūras mantojuma piemineklis, tā ir vienīgā vieta pasaulē, kur ar sajūsmu var aplūkot 1400 baltās pasaku rūķīšu- trulli mājiņas ar koniskiem jumtiem. Šeit var atrast veikalu un restorānu – trulli un pat trulli katedrāli. Vairākās trulli mājiņās pašlaik ir suvenīru bodes, kur Jūs var iegādāties interesantus suvenīrus, iepazītu ražošanas kultūru. Dienas turpinājumā vizīte uz tipisko masseria Papaperta, Apūliešu tradicionālās pusdienas (par papildus samaksu ir iespējams nobaudīt īstas apūliešu pusdienas, kuru neatņemam sastāvdaļa ir tomāti ar mocarella sieru un baziliku, grillēti dārzeņi, pasta, olīvas, tipiskas olīveļļu mērcītes un dažādas maizes, kā arī vietējais vīns!). Un noslēgumā stalaktītu alas Grotte Castellanа apmeklējums (iesakām paņemt līdz siltās drēbes, jo temperatūra alās ir daudz zemāka nekā ārpusē) – Itālijas lielākās un skaistākās stalaktītu alas. Redzēsiet unikālo stalaktītu un stalagmītu neparasto skaistumu! Jums būs iespēja pabūt neiepazītā pazemes pasaulē ar dabas veidotiem tempļiem. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 

6.diena: Ostuni - Apūlijas baltā pilsēta, Polignano a Mare. Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās izbraukuma ekskursija Nr.3: Ostuni – Polignano a Mare – olīvu "dzirnavās" (par papildus samaksu: 50 €). Pa ceļam uz Ostuni pietura Polignano a Mare: Unikālā pilsēta, kas atrodas tikai 38 kilometru attālumā no Bari un kas burtiskistāv uz klints. Ļoti īpatnēja ir vietējā pludmale, kas pievilina gan tūristus, gan vietējos iedzīvotājus, kuru šeit ir tikai drusciņ vairāk pār 18 tūkstošiem. Polignano a mare tika uzņemtas tādas slavenās filmas, kā "La ragazza con la pistola" (Meitene ar pistoli), "Beautiful" un daudzas citas. Ekskursijas turpinājumā Ostunivisbaltāko Apūlijas reģiona pilsētiņu. Ostuni pilsētā tik tiešām visas ēkas ir baltas un te ir aizliegts būvēt citu krāsu mājas. Ostuni atrodas uz pakalna un no šejienes paveras neaizmirstamie skati uz Itrijas ielēju. Baltās ēkas, daudzie mazie celiņi, kāpnes, neskaitāmās alejas un arkas padara Ostuni par vienu no skaistākajām dienvidu Itālijas pilsētām. Pilsētas ievērojamākās celtnes ir Katedrāle un Bīskapa pils. Brīvs laiks pilsētā. Apmeklēsim arī Olīveļļas degustāciju (olīvu "dzirnavās" apskate un degustācija tipiskā masseria Brancati). Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 

7. diena: Klinšu pilsētiņa Matēra un pastaiga Altamurā. Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās izbraukuma ekskursija Nr.4: Klinšu pilsētiņa Matēra un Altamura (par papildus samaksu: 50 €). Šodien dosimies ārpus Apūlijas reģiona robežām uz citu dienvidu Itālijas reģionu - Bazilikatu. Matera (UNESCO) ir pilsēta – ala, tā mēdz to dēvēt īpatnējo mājokļu dēļ. Tās izcirstas klintīs un ir bez logiem. Matēra atrodas nelielas upītes veidotā kanjonā, tās senākā daļa ir Sassi di Matera - klintīs cirstas telpas jeb alas. Šajās alās ģimenes bija dzīvojušas gadsimtiem ilgi, vēl 20 gadsimtā tā bija blīvi apdzīvota. Pēdējā laikā šī pilsēta, ar tās dabisko, elpu aizraujošo skaitumu ir bieža skatuve kino industrijā. Dienas turpinājumā dosimies uz Alatmuru. Altamura ir pazīstama kā „maizes pilsēta”. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 

8. diena: Castel del Monte un jūras sāls tvaicētava. Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās izbraukuma ekskursija Nr.5: Castel del Monte un jūras sāls tvaicētava (par papildus samaksu: 40 €). Castel del Monte (UNESCO) - savdabīgu 8-stūrainu 13.gs. cietoksni. Tas ir unikāls viduslaiku militārās arhitektūras paraugs - akurāti izvēlēta atrašanās vieta, būvēts ar matemātisku precizitāti un izmantots arī astronomiskām vajadzībām (ārēja apskate). Turpinājumā Jūras sāls tvaicētavas apmeklējums. Jūras sāls tvaicētavas Margherita di Savoia apmeklējums. Sāls ezers plešas 20 km garumā un līdz pat 5 km platumā, kopējā virsma ir 45 000 ha, no kuriem 40 000 ha ir pārklāti ar ūdeni un atlikušie 5 ha ir ceļi, uzbērumi, sāls glabāšanas zonas u.c. Vislabvēlīgākais periods sāls produkcijas iegūšanai ir laika posmā no jūnija līdz septembrim. Pēc pusdienā visas grupas izbraukšana uz Itālijas centrālo reģionu Emilija Romanija. Nakts viesnīcā Rimini- Reccione rajonā. 

9.diena: Pundurvalsts San Marino. Brokastis. Atpūta pie jūras vai iespējams doties izbraukuma ekskursijā Nr.6: uz San Marīno republiku (par papildus samaksu: 40 €). San Marino - muzejs zem klajas debess. Iepazīšanās ar pundurvalsti San Marino, kas ir vismazākā un vissenākā republika mūsdienu Eiropā. Republikas galvenais lepnums - neieņemamais cietoksnis Titano kalnā, valsts galvaspilsēta, kuras nosaukums sakrīt ar republikas San Marino nosaukumu. Ekskursija pa pilsētu sākas no San Frančesko (Del Loko) vārtiem. Pilsētas laukumus un ielas rotā neskaitāmie pieminekļi un mākslas darbi: Sv. Marino bazilika, Tautas pils, Valsts muzejs, pils Cesta un Guaita, seno ieroču muzejs. Jums būs arī iespēja apmeklēt arī LaBefana tirdzniecības centru, lai iegādātos populārākās itāļu preces: vīnu, olīvu eļļu, makaronus u c. Izbraukšana uz viesnīcu Itālija Ziemeļos. Nakts viesnīcā Udines apkaimē. 

10.diena: Klāgenfurte ir īstā dienvidu Austrijas pērle, burvīgā roze pie Verterzee ezera. Brokastis viesnīcā. Austrija, Karintija. Izstaigāsim Karintijas federālās zemes galvaspilsētu un apskatīsim tās ievērojamākās vietas: jūgendstilā būvēto Pilsētas teātri, Veco laukumu un Jauno laukumu ar pilsētas simbolu tā centrā un pirmo pieminekli Austrijas imperatorei Marijai Terēzai, Doma laukumu ar katedrāli, pilsētas Domes ēku un pirmo tikai gājējiem domāto ielu Austrijā. Ceļa turpinājums: Austrija, Čehija, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas. 

11.diena. Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz mājām. Polija, Lietuva, Latvija. Vēlā atgriešanās Rīgā. 

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi): 
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 
• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 Ceļojuma cenā ietilpst: 
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”; 
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
 - Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā); 
- Grupas vadītāja pakalpojumi; 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”: 
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem: 7 € (līdz 65 gadiem) / 14 € (65+); *izbraukuma ekskursija Nr.1:Bari- 40 €; 
*izbraukuma ekskursija Nr.2: Alberobello un Grotte Castellana - 50 €;
*izbraukuma ekskursija Nr.3: Ostuni – Polignano a Mare – olīvu “dzirnavās - 50 €; 
*izbraukuma ekskursija Nr.4: Klinšu pilsētiņa Matēra un Altamura - 50 €; 
*izbraukuma ekskursija Nr.5:Castel del Monte un jūras sāls tavicētava - 40 €;
*izbraukuma ekskursija Nr.6: San Marīno - 40 €

 Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4; Nr.5; Nr.6;= Maksājot Rīgā = 240.00 €/ 203.00 € - bērniem līdz 13 gadiem (12.99) 

- Masseria Papaperta, Apūliešu tradicionālās pusdienas: 17 €; 
- Olīveļas ražotnes apmeklējums un degustācija: 7 €; 
- Austiņas apskates ekskursijām: 11 €; 
- Ieejas maksa Grotte Castellana alās: 12 €/ 10€ - bērniem;
- Ieejas maksa Sassi di Matera klints baznīcā: 6 €;
- Ieejas maksa Castel del Monte: 11 € - Ieejas maksa sāls raktuvēs: 6 €

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.