Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22
23
24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Lieldienas Itālijā.Cena : € 395 335,- € (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

 

 

Grāca - Venēcija - Roma – Orvieto – Perudža – Asīze – Florence – Vīne 

Izbraukšanas datums: 29.03.2018.
 (8 dienas / visas naktis viesnīcas)

 Austrijas skaistums un arhitektūras valdzinājums... Itālijas spilgtākās pilsētas no Venēcijas līdz Romai... Dabas skati, kuri vienmēr būs Jūsu atmiņā... Alpi, Brennera parēja Apenīnu kalnos, Toskānas ainavas un Umbrijas kalnu pilsētas... 

1. diena Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts tranzītviesnīcā Polijā, netālu no Čehijas robežas. 

2. diena. Grāca Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Austriju:Čehija, Austrija. Ierašanās Grācā. Neliela ekskursija pa pilsētu. Grācā ir lielākais viduslaiku arhitektūras ansamblis Eiropā. Renesanses laikmetā pilsēta kļuva par Hābsburgu dinastijas rezidenci un šodien, pateicoties tā laika mantojumam, Grāca tiek uzskatīta par vienu no vislabāk saglabātajām vecpilsētām Centrālajā Eiropā. Slēptie iekšpagalmiņi, renesanses stila ēkas un dienvidu noskaņojums piešķir pilsētai neatkārtojumu romantismu. Nakts viesnīcā Venēcijas rajonā (Itālijas ziemeļos). 

3. diena. Venēcija - ekskursiju pa Grand Canale. Brokastis viesnīcā. Brīnumainā un valdzinošā Venēcijā. Pilsēta uz ūdens ar neskaitāmiem kanālu labirintiem. Kruīzs ar kuģīti pa Venēcijas lagūnu un Jūs nonākat Venēcijas sirdī- Sv.Marka laukumā. Apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu, izbaudot Venēcijas burvību un vērojot senās pilis un šauros kanālus ieliņu vietā! Venēcijas apskate: Sv. Marka laukums, Sv. Marka katedrāle, Dodžu pils, Venēcijas simbols – Spārnotais lauva, Rialto tilts u.c. Viena no pasaules skaistākajām un romantiskākajām pilsētām. Pēc ekskursijas var apmeklēt Dožu pili, pavizināties ar gondolu vai izdzert kafijas tasīti Sv. Marka laukumā. Iespēja uzbraukt ar liftu Campanile zvanu tornī, no kura paveras lieliska visas pilsētas panorāma. Brīvajā laikā piedāvājam izbaudīt ekskursiju pa Grand Canale (Lielais kanāls Venēcijā ar gidu), 40/45 min. Lielais kanāls (Canale Grande) ar pilsētas visslavenāko tiltu – Rialto – rada rosīgas maģistrāles iespaidu – gar to rindojas savi divisimti lielisku piļu, kuras tūristiem paliek neizdzēšamā atmiņā. Nakts viesnīcā Fabro pilsētā. 

4. diena. Roma Brokastis viesnīcā. Atpūta vai izbraukuma ekskursija Nr. 1: Roma (par papildus samaksu: 45 €). Līdz Romai tikai 130 km? Līdz ar to Jūs varēsiet pilnībā izbaudīt šo skaisto pilsētu. „Dvēseles pilseta”- ta nosauca Romu Džordž Bairons. Apskates ekskursija pa Romu vietējā gida pavadībā: Kolizejs, Romas forumi, Konstantīna triumfa arka, Kapitolija pakalns, Trevīstrūklaka, Panteons, Navona laukums, Venēcijas laukums. Vatikāna pilsētvalsts apmeklējums: Sv. Pētera laukums un bazilika. Brīvais laiks un iespēja apskatīties Sv.Pētera katedrāli. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Fabro.

 5. diena. Umbrijas zemes valdzinājums: Orvieto – Asīze – Perudža Brokastis viesnīcā. Atpūta vai izbraukuma ekskursija Nr. 2: Orvieto – Perudža – Asīze (par papildus samaksu: 45 €). Izbraukšana uz seno umbru pilsētu Orvieto – iespaidīga pilsētiņa Umbrijas apgabalā. No visiem skatupunktiem šī pilsēta izskatās burvīgi, jo atrodas uz 300 m augsta plato. Tā noraugās uz vīna dārziem klāto līdzenumu no sava klinšainā balkona. Apmeklēsim krāšņo katedrāli, kas ir viena no vislabākajiem gotikas piemēriem Itālijā. Skaista pilsēta uz kalna, Orvieto ir slavena ar tās krāsaino keramiku un baltvīnu. Pastaigas laikā redzēsim katedrāli un galveno laukumu, Maurizio un Moro torņus, Republikas laukumu un daudz ko citu. Brīvais laiks pilsētā. Kādā no Orvieto kafejnīcām noteikti nobaudiet glāzispirdzinoša vietējā vīna. Dienas turpinājumā Asīze . Asīzes vārds viennozīmīgisaistās ar Svēto Francisku, turīgas tirgotāju ģimenes atvasi, kas pēc smagas slimības un ciešanām nonāk pie apskaidrības par viņa sūtību šajā saulē. Viņš atsakās no savas bagātības un dzīvi turpina pieticībā un grēksūdzēs. Nodibinot franciskāņu ubagotāju ordeni, kopā ar saviem sekotājiem dodas arī uz citām zemēm izplatīt kristietību un atgriezt cilvēkus pie ticības galvenajām vērtībām – sirdsšķīstības, pazemības, vienkāršības un mīlestības pret visām Dieva radībām. Sv. Franciska bazilikā apskatāms slavenais Džoto fresku cikls “Sv. Franciska dzīve” un Lorencetifreskas. Un dienas nobeigumā pastaiga Perudžā, kas pieder pie skaistākajām un iespaidīgākajām Itālijas pilsētām. Daudzās baznīcas, laukumi, senatnīgās celtnes, etrusku laikā celtais vecpilsētas aizsargmūris dara Perudžu līdzīgu celtniecības brīvdabas muzejam. Pastaiga pilsētā, iespēja iegadāties suvenīrus. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Fabro. 

6. diena - Toskānas kultūras un mākslas centrs- Florence Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Florenci- Renesanses šūpuli. Apskates ekskursija pa pilsētu sākas ar Santa Kročes baziliku un ietver svarīgus vēsturiskus ansambļus, Sinjorijas laukumu, Maria del Fiore katedrāli, Vekio pili, Mediči kapellu un c.. Brīvais laiks pilsētā. Nakts tranzītviesnīcā Udina. 

7. diena – Impērijas galvaspilsēta Vīne. Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Vīni, Hābsburgu impērijas galvaspilsētu, greznu ēku, skaistu parku, dārzu, pieminekļu, mūzikas un valšu pilsētu. Braucot pa Ringa bulvāri iepazīsimies ar 19.gs. impērijas greznību - parlamentu, rātslaukumu, Pils teātri, Universitāti un muzeju kvartālu, kura kolekcijas ir vienas no nozīmīgākajām pasaulē. Būs pastaigas ekskursija pa Vīnes vecpilsētu vietējā gida pavadībā: imperatoru rezidences komplekss Hofburga, Trīsvienības kolona, Vīnes Albertīna, pilsētas simbols Sv.Stefana katedrāle, kuras zvanu skaņas jau piekto gadsimtu modina Vīnes iedzīvotājus un viena no pilsētas kulta vietām – Vīnes opera. Šajā pilsētā iedvesmu smēlušies lielākie pasaules mūzikas dižgari Mocarts, Gliks, Haidns, Šūberts, tēvs un dēls Štrausi, ekskursijas laikā redzēsiet, kā Vīni izdaiļo viņiem veltīti monumenti. Pārbrauciens uz Čehiju. Nakts viesnīcā Olomoucas pilsētas apkārtnē. 

8. diena Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Čehija, Polija, Lietuva, Latvija. Vēlā atgriešanās Rīgā. 


 Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi): 
• Avansa iemaksa, piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu, 30% no ceļojuma summas. 
• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 

Ceļojuma cenā ietilpst: 
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”; 
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas; 
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņā ar attiecīgās valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā); 
- Grupas vadītāja pakalpojumi; 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”: 
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € - ( 65+); 

*izbraukuma ekskursija Nr. 1:Roma: 45 €;
*izbraukuma ekskursija Nr. 2: Orvieto – Perudža – Asīze: 45 €;

 Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2;= Maksājot Rīgā = 80.00 €/ 68.00 € - bērniem līdz 13 gadiem (12.99)

 - Ekskursija pa Grand Canale (Lielais kanāls Venēcijā ar gidu), 40/45 min: 30 €; 
- Kuģītis līdz/no Venēcijai: 12 € pilna / 10 € bērniem līdz 12 gadiem ; 
- Sabiedriskais transports Roma: 1,5 € (75 min.), 7 € (dienā); 
- Austiņas Florencē, Venēcijā, Asīze, Orvieto un Romā: 10 €; 
- Brauciens ar gondolu (maksimāli 6 pers.): 80/100/120 €; 
- Dodžu pils: 19 €; 
- Campanile zvanu tornis: 8 €; 
- S.Kroces katedrāles apmeklējums: 6 €; 
- Sv.Pētera katedrāle (kupols): 5 € / kombinējot ar liftu: 7 €; 
- Orvjeto funikulieris: 2 €;
 - Orvieto katedrāle: 5 €; 
- Asīzes katedrāle: 3 € 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.