Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Sanktpēterburga un Liela NovgorodaСena : no € 235,-

 

 

Datums :07.08., 12.09.
5 dienas

 Ceļojuma programma 

1. diena. No rīta izbraukšana no Rīgas. Uzzināsiet interesantus stāstus par mūku, veco dzīvi un par klostera dzīvi ekskursijā pa Pleskavas-Pečoras vīriešu klosteri. Senā pilsēta Pleskava, Pleskavas kremļa apmeklējums. Vakarā ieradīsimies Krievijas ziemeļu galvaspilsētā - Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

 2. diena. Brokastis viesnīcā. Daudz interesantu stāstu no slavenu muižnieku dzīves, par kultūras un arhitektūras pieminekļiem, vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums,Vasaras parks, kanāli un tilti pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu . Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums. Pēc vēlēšanas par papild. samaksu Pētera un Pāvila katedrali apmeklējums. Kā arī apmeklēsim pērlistarp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu. Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Ziemeļu Venēcijas kanāliem. Nakts viesnīcā. 

3.diena. Brokastis. Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenciCarskoe selo (Puškina): Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli, ko ir atjaunojuši krievu meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tā lieliskajiem paviljoniem un skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā! No krāšņās Katrīnas pils mēs pārcelsimies uz Pavlovsku – noslēpumainā un pretrunīgā imperatora Pāvila I rezidenci. Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi, ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu . Nakts viesnīcā.

 4. diena. Brokastis viesnīcā. Iesakām apmeklēt Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām Tālāk ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča, Pētera I vasaras rezidenci. Ekskursija pa parku.Brīvajā laikā, pēc vēlēšanas, Jūs varēsiet apskatīt Pēterhofas pili, Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu. Vakarā izbraukšana uz Lielo Novgorodu. Nakts viesnīcā. 

5.diena. Brokastis viesnīcā. Iepazīšanās ar Lielo Novgorodu, Novgorodas kremļa apmeklējums. Unikāls Krievijas Tūkstošgades piemineklis, ko sauc par valsts enciklopēdiju. Jaroslavas Sētas apmeklējums. Ceļš uz mājām. Vēlu vakarā atbraucam Rīgā. 

Ceļojuma cena: 

235 EUR - 1 vieta autobusā 
15 EUR - atlaide bērniem līdz 12g. un pensionāriem 
70 EUR - papildvieta autobusā 

Ceļojuma cenā ietilpst:
 brauciens ar tūrisma klases autobusu un autoceļu izdevumi; 4 naktis 2*-3* klases viesnīcā, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām, 4 brokastis viesnīcā; Pleskavas kremļa apmeklējums, apskates ekskursijas Sanktpēterburgā, gids pavadonis visa brauciena laikā ( krievu val.)

 Ekskursijas pakete - ieejas biļetes un ekskursijas

 80 EUR pieaugušajiem, 
 50 EUR bērniem līdz 16g. 
 60 EUR bērniem 16-18g.un studentiem ar ISIC 

Tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā ! 

Ietilpst: Ekskursija ar vietējo gidu Lielā Novgorodā, Novgorodas kremļa apmeklējums;
 Ermitāža - ieejas biļete, ieeja bez rindas, atļauja fotogrāfēt un uzņemt video (pieauguš.); Katrīnas pils un dārzs (ieejas biļete, ieeja bez rinda, ekskursija ar vietējo gidu) ekskursija Pēterhofā – ieejas biļete un ekskursija pa parku Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga” 

Papildus izdevumi (apmaksa Sanktpēterburgā):

 Ekskursija ar kuģīti- 600 RUB Pētera un Pāvila katedrāle-400 RUB.
 Īzaka katedrāle - 250 RUB Pavlovskā parks/pils 150 RUB/ 500 RUB 
 Reģistrācija viesnīcā 150 RUB (07.08.19) 

 Krievijas vīza (noformēšana 10 darb.dienas):
 tā kā Krievijas vēstniecībā vīzas cena mainās, cena tiek noteikta dokumentu iesniegšanas dienā vēstniecībā. LR pilsoņiem ar apdrošināšanu ~75 EUR Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un tie var mainīties.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.