Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25
26
27 28 29 1

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Brīnišķīgā Sanktpēterburga -Bāltas naktis!Cena :no 250,- €

 

 

Datums : 21.06.19-25.06.19 

5 dienas

Ceļojuma programma 


1. diena. No rīta izbraukšana no Rīgas. Uzzināsiet interesantus stāstus par mūku dzīvi un par klostera dzīvi ekskursijā pa Pleskavas-Pečoras vīriešu klosteri. Senā pilsēta Pleskava, Pleskavas Kremļa apmeklējums. Vakarā ieradīsimies Krievijas ziemeļu galvaspilsētā - Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.


 2. diena. Brokastis viesnīcā. Daudz interesantu stāstu no slavenu muižnieku dzīves, par kultūras un arhitektūras pieminekļiem, vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums, Vasaras darzs, kanāli un tilti pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu . Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums. Pētera un Pāvila katedrāli apmeklējums pēc vēlēsanas un par papild. samaksu. Kā arī apmeklēsim pērlistarp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu. Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Ziemeļu Venēcijas kanāliem. Nakts viesnīcā.


 3. diena. Brokastis. Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenciCarskoe selo (Puškina): Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli, ko ir atjaunojuši krievu meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tā lieliskajiem paviljoniem un skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā! No krāšņās Katrīnas pils mēs pārcelsimies uz Pavlovsku – noslēpumainā un pretrunīgā imperatora Pāvila I rezidenci. Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi, ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu . Nakts viesnīcā. 


4.diena. Brokastis viesnīcā. Iesakām apmeklēt Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām. Tālāk ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča, Pētera I vasaras rezidence. Ekskursija pa parku. Brīvajā laikā, pēc vēlēšanas, Jūs varēsiet apskatīt Pēterhofas pili, Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu. Vakarā izbraukšana mājup. Nakts ceļā. 


5. diena. Agri no rīta mēs esam Rīgā.


 Ceļojuma cena: 

250 EUR - 1 vieta autobusā, 

15 EUR - atlaide pensionāriem, atlaide bērniem līdz 12g. 

70 EUR - papildvieta autobusā


 Informācijai: Ieejai Pleskavas - Pečoras vīriešu klosterī sievietēm obligāti: garie svārki un lakats, vīriešiem garās bikses !!! 


Ceļojuma cenā ietilpst:

 brauciens ar tūrisma klases autobusu un autoceļu izdevumi; 3 naktis 2*-3* klases viesnīcā, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām, 3 brokastis viesnīcā; 

Pleskavas Kremļa un Pečoras klostera apmeklējums, apskates ekskursijas Sanktpēterburgā, gids pavadonis visa brauciena laikā ( krievu val.) 


Ekskursijas pakete

Ieejas biļetes un ekskursijas :

70 EUR pieaugušajiem

50 EUR bērniem no 16g. līdz 18g. un studentiem ar ISIC/ 

45 EUR bērniem līdz 16g. 


Tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā ! 


Ietilpst: Ermitāža - ieejas biļete, ieeja bez rindas, atļauja fotogrāfēt un uzņemt video (pieauguš.) Katrīnas pils un dārzs (ieejas biļete, ieeja bez rinda, ekskursija ar vietējo gidu) ekskursija Pēterhofā – ieejas biļete un ekskursija pa parku Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga” 


Papildus izdevumi (RUB)

 Pētera un Pavila katedrāle 450 RUB (peaug.)

 Ekskursija ar kuģīti- 600 RUB Īzaka katedrāle - 250 RUB 

 Pavlovska parks/ Pils 100 RUB/ 400 RUB 


Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un tie var mainīties !!! Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros. 


Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 LR pilsoņa pase, derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma; ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt; nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vec.) ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas apliecību.

 Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara. Krievijas vīza LR pilsoņiem ~75 EUR (ar apdrošināšanu, noformēšana 9 darba dienas)

 med. apdrošināšana nepilsoņim ~1.70 EUR

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.