Austrija - Francija - Vācija - Šveice - Lihtenšteina.

 

Cena : € 245,- 215,- €

 Nirnberga,Strasbūra, Bādenbādene, Cīrihe, Lucerna, Vaduca, Minhene, Vīne


 Datumi :  15.09.18

 6 dienas,

 visas naktis - viesnīcās  1.diena, “Rīga – Rietumpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.


 2.diena, “Rietumpolija – Nirnberga – Austrumfrancija” Brokastis. Ceļš pa Vāciju. Pauze Bavārijas pilsētā Nirnbergā (Nürnberg). Pilsētas nocietinājumi, Sv. Lorenca baznīca, Hauptmarkt laukums, Dievmātes baznīca, rātsnams, Sv. Sebalda baznīca, A. Dīrera māja, pils. Nakts - viesnīcā Francijā Strasbūras apkaimē.


 3. diena, “Strasbūra – Bādenbādene” Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās par papildmaksu - brauciens uz Bādenbādeni un Strasbūras centru. Vācija. Bādenbādene (Baden-Baden) – pasaules slavenā termālā kurortpilsēta: vecpilsēta, kazino, trinkhalle. Iespēja atpūsties termālos ūdeņos Karakalas termās. Francija. Strasbūra (Strasbourg), Elzasas reģiona vēsturiskā galvaspilsēta: kvartāls “Mazā Francija”, segtie tilti, 142 m augstā Notre-Dame katedrāle, Kammerzell māja, Gutenberga laukums. Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru.Brīvais laiks. Nakts - viesnīcā Francijā Strasbūras apkaimē.


 4.diena, “Austrumfrancija – Lucerna – Cīrihe – Vaduca – Minhenes apkaime” Brokastis. Ceļš pa Vāciju, Šveici. Šveice. Centrālšveices krāšņākā pilsēta Lucerna (Luzern). Iepazīšanās ar pilsētu: Fīrvaldštetera ezera (Vierwaldstättersee) krasti, Kapellas tilts, monuments “Mirušais Lauva”. Brīvā diena Lucernā. Pēc vēlēšanās par papildmaksu - brauciens uz Cīrihi. Cīrihe (Zürich). Šī pilsēta atrodas Šveices ziemeļos, valsts vācvalodīgajā daļā, Cīrihes ezera krastā. Tā ir Šveices lielākā pilsēta, pasaules līmeņa finanšu centrs. Iepazīšanās ar pilsētu: Grossmünster, Fraumünster baznīca ar Marka Šagāla vitrāžām, Sv. Pētera baznīca ar lielāko pulksteni visā Eiropā, Lindenhof laukums uz klints un Cīrihes panorāmas skati, Cīrihes ezera krasti. Vakarā - atgriešanās Lucernā. Ceļš pa Šveici. Pauze Vaducā (Vaduz) – Lihtenšteinas firstistes (vienas no mazākajām valstīm pasaulē) galvaspilsētā. Pārbrauciens uz Vāciju. Nakts - viesnīcā Minhenes apkaimē. 


5.diena, “Minhene – Vīne – Dienvidpolija” Vācija. Bavārija. Bavārijas galvaspilsēta Minhene (München). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru: Maksimiliāna iela, Rezidence, Hofbräuhaus, Vecais Rātsnams, Sv. Pētera baznīca, Marijas laukums, Jaunais Rātsnams, Frauenkirche, Sv. Miķeļa baznīca. Ceļš pa Vāciju, Austriju. Austrijas galvaspilsēta Vīne (Wien): rātsnams, parlamenta ēka, Ringstraße, valsts Opera, Sv. Stefana katedrāle, Hofburgas pils, Marijas Terēzes laukums. Brīvais laiks. Ceļš pa Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijā Olomoucas reģionā vai Polijā Silēzijas vojevodistē. 


6. diena, “Dienvidpolija – Rīga” Brokastis. Polija. Lietuva. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī.


Cenā ietilpst: 

brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,

brokastis viesnīcās pēc programmas, 

ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 


Papildus izdevumi: brauciens uz Cīrihi - 25 € (minimālais dalībnieku skaits - 15 personas), brauciens uz Bādenbādeni un Strasbūras centru - 45 €, Vine 10 E 

Karakalas termas – 16 € par 2 stundām,

 Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Minimālais tūristu skaits grupā - 33.


 Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. 

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums JL17TP070344 (AAS Baltikums). Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.