Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Masleņica Baltkrievijā - Minska, Dudutki



140 € 110 €

 

 


Datums : 08.03.-10.03.2019
3  dienas
visas naktis viesnīcās


1.diena. Izbraukšana plkst. 6.00 no Rīgas. Ierašanās Minskā. Izvietošanās viesnīcā. Pusdienu pauze. Apskates ekskursija pa Minskas pilsētu: vēsturisko centru, apmeklējot  Augšējo pilsētu, Trīsvienību priekšpilsētu, Svētā gara katedrāli. Vakariņas ( pēc vēlēšanās ) kādā  tradicionālā baltkrievu krogā. Vietējā kulinārā mantojuma baudīšana: variet nogaršot neatkārtojamās baltkrievu draņikus  ( kartupeļu pankūkas )! Brīvais laiks. Naktsdzīves mīļotājiem ir iespēja apmeklēt kādu no Minskas diskotēkām. Viesnīca  Minskā.

 

2. diena. Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz etnogrāfisko muzeju Dudutki (40 km no Minskas) , kur norisināsies Masļenicas svinības! Masļeņica – svētki, kas bija saistīti ar pavasara saulgriežiem. Senos laikos publiskās vietās rīkoja svētku tirdziņus ar gardām pankūkām, tēju un citiem gardumiem. Ikviens var iesaistīties tradicionālās spēlēs un atrakcijās. Jo skaļāki smiekli un jautrākas rotaļas, jo labāka būs šī gada raža! Svētkos Jūs sagaidīs folkloras kopas ar tautu dejām un dziesmām,redzēsiet viduslaiku izrādes, būs karstas pankukas , kastais vīns, vietējais samagons.  Jūs varēsiet apskatīt vienīgās darbojošās vējdzirnavas Baltkrievijā un nobaudīt dzirnavnieka cienastu, Jūs paviesosieties podnieka darbnīcā, apmeklēsiet senatnīgu 19.gadsimta smēdi, kurā varēsiet izkalt sev veiksmes pakavu… Kā arī pabūsiet galdniecības daiļamatnieka darbnīcā un krāšņā maizes ceptuvē. Ekskursijas laikā Jūs sagaidīs 3 dažādas degustācijas: pie samogona aparāta (samogons, maize, sālīts gurķis, medus), maizes ceptuvē (svaigi cepta maize, 3 veidu sieri, sviests, tēja) un dzirnavās (zemnieku maize ar speķi). Uz vietas varēsiet iegādāties jaukus suvenīrus. Pasākums noslēdzas ar tradicionālo salmu lelles dedzināšanu. Pēcpusdienā  ~~ pēc 17.00  brīvais laiks Minskā – var apmeklēt   tirzniecības centrus , kas  atrodas netālu no viesnīcas  vai  apmeklēt slaveno  Delfināriju. Nakts  viesnīca  Minskā.


3. diena. Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Miras pils, kas iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Pils kompleksu ieskauj iespaidīgi aizsardzības vaļņi un angļu parks. Pēcpusdienā  atgriešanas uz Minsku un Ceļš mājup. Pauze lielveikalā  ar mājās vedamo gardumu iegādi. Vakarā atgriešanās Rīgā.

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizde-vumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta.


Brauciena cenā ietilpst:

• brauciens ar komfortablu autobusu;

• Ceļu nodokli

• nakšņošana 2naktis viesnīcā Minskā centrā *Planeta *   ,     2 vietīgi numuri ar visam  ērtībām

 • 2 brokastis viesnīcās;

 • grupas vadītājas pakalpojumi 


 Papildus izdevumi:

 ekskursijas ar vietējiem gidiem krievu valodā :


- Izbraukuma ekskursija uz Dudutkiem   -  25  €   

- Apskates  ekskursija  Minska                  - 10  €

- Izbraukuma ekskursija uz Miras  pili    -   20  €  

  

IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā –   atlaide 10%.  Atlaides nesummējas.


• Vīza pieaugušajiem  /bērniem   10 euro   ( + 1 foto)

• Veselības apdrošināšana     (lidz 65 g.)        -   3  € 


• Bērniem līdz 12 g.  atlaide par eksk .             - 30 %   



• Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas.


Ieiejas biļetes:

• Dudutki             11.0   €

Ekskursija ar degustācijām: maize, sīpols, speķis, kāposts,samagons ar tradicionālajām uzkodām, siers, sviests, zālu tēja,  apmeklēsiet dažādas darbnīcas, kur redzēsiet demonstrējumus,varēsiet pavizināties ar zirgiem.

•  Mira   pilis                     7.5   €

Apskates laukums           2.0   € 

Brīvaja laikā: Delfinārijs   23.00   BYN

Kara vēstures  muzejs  8.00  BYN

 

Uzmanību! 

Viesnīcā par papildu samaksu Jūs varēsiet apmeklēt:

• turku un somu pirti;

• baseinu (12 m) ar kaskādi un hidromasāžu;

• atpūtas telpu;

• masāžu.

Neaizmirstiet paņemt līdzi peldkostīmus!


 Valūta Baltkrievijā – baltkr.rublis  1 eur = ~2.36  BYN

• vienvietīgs numurs viesnīcās: piemaksa 35 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu;

• papildus vieta autobusā: 70 EUR;

Iesakām ņemt līdzi ~150 EUR (ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos; pilsētas sabiedriskais transports).  *ieejas biļešu cenas var mainīties!

 

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie¬šanās no ceļojuma.Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nebūs derīgas braucieniem uz ārzemēm!

      Min.cilvēku skaits grupā –40


                                                      Tūrisma firma “INDI”

Rīgā, Pērses,9/11

t. 67226627, 67210822, 67220210

indi@indi.lv

http://www.indi.lv/

2019.g.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.