JAUNAIS GADS DRUSKIŅINKOS AR KAUŅAS UN VIĻŅAS APMEKLĒJUMU

 

cena : 90 € 67 €

datums : 31.12.

 (2 DIENAS)


 1. diena. 08:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Kauņā, otrā Lietuvas galvaspilsētā, pastaiga pa Jaungada izrotātu Laisves ielu, kur būs iespēja jautri pavadīt laiku, apskātīt Jaungada simbolu – pilsētas egli, un iegādāties slavenus Lietuvas suvenīrus ar Ziemassvētku un Jaungada tematiku: rokdarba keramika, šakotis – tradicionālais lietuviešu pīrāgs egles formā, kas ir īsts Ziemassvētku simbols, “Midus” – zāļu uzlējumi ar medu un degvīnu. Pārbrauciens līdz Druskiņinkiem. Check-in viesnīcā. Pēc vēlēšanas Jaungada programma. Tradicionāls Jaungada koncerts pilsētas laukumā: pilsētas mēra apsveikuma vārds visiem viesiem un iedzīvotājiem, jautra mūzikālā programma, Jaungada sagaidīšana ar iespaidīgu uguņošanu, pēc kā Jums būs iespēja atgriezties viesnīcā vai apmeklēt diskoklubu. Nakšņošana viesnīcā Druskiņinkos. LAIMINGŲ NAUJŲJŲ METŲ! 


2. diena Vēlas brokastis. 12:00 check-out no viesnīcas. Ierašanās Viļņā: pastaiga pa Jaungada izrotātām ieliņam, kur būs iespēja jautri pavadīt laiku, apskātīt Jaungada simbolu – pilsētas egli, un iegādāties slavenus Lietuvas suvenīrus. Izbraukšana uz Rīgu. Vakarā ierašanās Rīgā. Ceļojuma cenā ietilpst: Transporta pakalpojumi komfortablā autobusā ceļojuma laikā; Lietuvas ceļa nodokļi, grupas vadītāja-gida pakalpojumi; viena nakts viesnīcā divvietīgā numurā (ērtības numurā) ar brokastīm (zviedru galds) 


CEĻOJUMA CENĀ IETILPST: Transporta pakalpojumi komfortablā autobusā ceļojuma laikā; grupas vadītāja-gida pakalpojumi; viena nakts viesnīcā divvietīgā numurā (ērtības numurā) ar brokastīm (zviedru galds).


 PAPILDUS IZDEVUMI: Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties. Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās brauciena laikā.


 PIEMAKSAS: Papildvieta autobusā – 30.00 EUR


 Vienvietīgs numurs viesnīcā - 15.00 EUR Jaungada programma: tiek precizēts


 CEĻOJUMA APDROŠINĀŠANA CENĀ NAV IEKĻAUTĀ!