Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9
10
11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Ceļojums uz Nemunas deltu – Mazo Lietuvu!cena : 99 €

 

 


aicinām populārajā 2 dienu ekskursijā

datumi : 11.07., 15.08.

Ceļojums uz Nemunas deltu – Mazo Lietuvu!

1. diena: RĪGA – KLAIPĒDA - VENTE
Plkst. 7:20 tiekamies, pl. 7:30 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5, Rīgā.
Rīta kafijas pauze Šauļos.
 
Ceļojumā iepazīsim Mazo Lietuvu – seno baltu novadu, lietuviešu nacionālās kultūras šūpuli - šeit tika izdota pirmā lietuviešu grāmata, radīta lietuviešu valodas gramatika, tika atvērtas pirmās lietuviešu skolas.
Šajā reģionā ir viena no skaistākajām Eiropas ainavām! To veido smiltāju, mežu un ūdens saderība un papildina senā koka arhitektūra - zvejnieku un zemnieku dzīvojamās mājas, rotātas ar izgrieztiem ornamentiem.
 
Klaipēda - Mazās Lietuvas centrs – šodien trešā lielākā Lietuvas pilsēta ar attīstītu ostu, bagātu un daudzveidīgu kultūras, vēstures, industriālo mantojumu. Ekskursija - pastaiga Vecpilsētā un pusdienas Klaipēdā.

Švekšna. Grāfa Jurģa Plātera mantinieki 19.gs.muižas parkā uzcēla krāšņo villu Genovefa ģimenes svinībām un medību izklaidēm. 20.gs. sākumā uzceltais Sv. Apustuļa Jēkaba divu torņu majestātiskais dievnams ar gotiskā stilā veidoto interjeru ir viens no krāšņākajiem reģionā. Saules ģimnāzija.
 
Nemunas delta ar daudzajām salām, upju attekām, vēsturiskiem zvejnieku ciemiem, bagātīgo dabas, kultūras un arhitektūras mantojumu veido Nemunas deltas reģionālo parku (EDEN 2009.laureāts – izcils Eiropas ceļojumu galamērķis!), kurā pavadīsim šo un nākošo dienu!
 
Ventes rags - 1837g. celtā bāka un ornitoloģiskā stacija.
(Nemunas delta ar upju atteku, kanālu, polderu un mitraiņu tīklu, Ramsares konvencijas ietvaros tiek aizsargāta kā nozīmīga vieta putnu migrācijas un ligzdošanas vieta (īpaši zosīm, pīlēm un bridējputniem)). Apmeklējums ornitoloģijas stacijā ar atraktīva ornitologa stāstījumu 1 € /pers.; (apmeklējums muzejā, pēc izvēles - biļete no 3 € pieaugušajiem; no 2 € skolēniem.)
 
Naktsmājas Kuršu Jomas krastā, atpūtas kompleksā Ventaine 3*: izmitināšana viesu namā, villās vai bungalow 2-3 viet. numuros ar ērtībām.
Vakariņas viesu mājas kafejnīcā (individuāli pēc izvēles, par papildus maksu).
 
2. diena: VENTE - KINTA – ŠILUTE – RUSNE – RĪGA
Plkst. 7:30 brokastis, pl. 8:30 izbraukšana no nakšņošanas vietas.
 
Minikruīzs pa Nemunas deltu cauri pietekām, attekām, kanāliem, līcīšiem un Kuršu jomu, Atmatas upi nokļūsim senās Ostas muižas vietā - Uostadvaris, Atmatas upes kreisajā krastā uz Rusnės salas, ir ļoti populāra skaisto dabas ainavu un jaukās atmosfēras dēļ... Uosatadvaris bāka - 13 m astoņstūru tornis, savienots ar bākas uzrauga māju un sūkņu stacija – izcili industriālie pieminekļi.
Dosimies uz Lietuvas Venēciju Minijas (Minges) zvejnieku ciematu, kur centrālās ielas vietā – upe(!), bet ciemata mājas sabūvētas abos krastos un nav neviena tilta, kas krastus savienotu... tikai laivas...
Kinta (Kintai) kūrortciemats skaistā priežu meža ielokā – zivsaimniecības un tūrisma centrs. Šeit tiek koptas senās zvejas tradīcijas, tādēļ pusdienās nobaudīsim pēc īpašas receptes pagatavotu zivju zupu un /vai vēl kādu citu vietējo gardo ēdienu.
 
Šilute. 16.gs.senajā Austrumprūsijā dibināta kā zvejnieku tirgus Šišas upes krastā, vāciskā izcelsme jūtama ēku arhitektūrā, vēsturisko notikumu un personību klātbūtnes liecībās. Ekskursijā gida pavadībā iepazīsim šīs pilsētas vēsturiski nozīmīgākās un interesantākās vietas.
Rusnes sala starp Nemunas lielākajām attekām Atmatu un Skirvīti, lielākā apdzīvotā vieta Rusne – Lietuvā vienīgā pilsēta uz salas, viena no senākajām apdzīvotajām vietām Nemunas deltā - šodien robežpilsēta ar Krieviju; šeit saglabātas liecības par senajām zvejniecības tradīcijām, koku pludināšanu un apstrādi u.c.
 
Mājupceļš. Atgriešanās Rīgā līdz pl. 22:00.
 
Cena: 99 € /pers.
 
Cenā iekļauts: tūristu klases autobusa (atbilstoša grupas lielumam, ar kondicionieri, bez WC) izmaksas, gidu pakalpojumi, 1 vieta naktsmājās un brokastis, izbrauciens ar kuģīti pa Nemunas deltu, autoceļu nodokļi Lietuvā.
Cenā nav iekļauts: ieejas maksas apmeklējumu vietās, ēdināšanas izdevumi (kafijas pauzēs, pusdienās, vakariņās).
 
Piemaksas par SGL (vienvietīgu numuru) = 25 €
 
Svarīgi: katram ceļotājam izbraukšanai no valsts nepieciešama derīga pase vai personas ID karte.
 
JAUKU ATPŪTU!

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.