Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

ZIEDOŠĀ HOLANDE AMSTERDAMACena : € 304 230,- €

 

 

 Datums : 01.05. – 05.05.2018. 
 5 dienas 
 Visas naktis viesnīcās 

ZIEDOŠĀ HOLANDE AMSTERDAMA – KEUKENKOHA-ZIEDU DĀRZS – VOLENDAMA – ZAANSE SCHANS - DELFTA – HĀGA 


 1.diena. 01.05. „Un ceļojums sākās...” Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

 2.diena. 02.05. „Pretī jauniem iespaidiem...” Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Nīderlande. Dienas otrā pusē ierašanās Amsterdamā. Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem. Tā ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām. Pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta - šī nav pilsēta, kur pieņemts izrādīt savu situētību. Piedāvājam pilnvērtīgu pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €): Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet arīšīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Nakts 3* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

3.diena. 03.05. „Ziedu dārza pārsteigums...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Ziedu dārza pārsteigums” (par papildus samaksu 40 €). Vispirms dodamies uz Keunkenhofa - ziedu dārzu. Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī. Apmeklēsim saimniecību Rembrandt Hoeve, kurā jau vairākus gadu desmitus grebj koka tupelītes un darina sieru. Apmeklējuma laikā Jums būs iespēja dzirdēt interesantu stāstījumu par siera vārīšanas procesu, varēsiet arī to nobaudīt, gan arī iegādāties. Tālāk dodamies uz Zaanse Schans - brīvdabas muzeju ar vēsturiskām ēkām, vējdzirnavām, veikaliņiem, kur redzams kā top siers, koka tupeles, tiek maltas sinepes un tiek ceptas bezgala gardas pankūkas. Iespēja iegādāties suvenīrus. Tālāk dodamies uz Volendamu. Volendama – visīstākais zvejnieku ciematiņš, kurš ir saglabājis savu viduslaiku atmosfēru. Tas kļuvis par ceļotāju iecienītu atpūtas vietu – suvenīru veikaliņi, kuteri, krastmala siera darītavas apmeklējums. Iespēja iegādāties suvenīrus. Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Amsterdamas apkaimē. 

4.diena. 04.05. „Holandes „rozīnītes”...” Brokastis*. Iepazīšanās ar Nīderlandes pilsētām. Izbraukuma ekskursija „Holandes „rozīnītes”” (par papildus samaksu 35 €). Hāga – faktiskā valsts galvaspilsēta, tajā atrodas valsts parlaments un valdība, kā arī monarha ģimene. Pastaiga Delftā - vienā no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Kopš 17. gadsimta Delfta ir izslavēta keramikas preču dēļ, jo tur ražo slaveno zilibalto Delftas porcelānu. Un protams, esot Delftā, noteikti ir jāpagaršo Klintona vārdā nosauktās pankūkas ar zemenēm. Labu apetīti! Laiks ceļā. Vācija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 

5. dienas. 05.05. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...” Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā. 

Samaksas kārtība 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 
• Atlikusīsumma jāsamaksā: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi, 
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem, 
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), grupas vadītāja pakalpojumi 

Piemaksas un papildus izdevumi :
 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 124 
 • piemaksa par papildvietu autobusā € 100
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos 
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65-74 gadu vecums 9.00 €).

 Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Keukenkofu 40 €,
Izbraukuma ekskursija „Holandes „rozīnītes” 35 €.

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 75 €. 

IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 65 €, bērniem līdz 14g. 55 €.

 Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

 Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
 Pilnvērtīga ekskursija Amsterdamā 20 €; „Keukenhof” parka ieejas biļete 18 €;
 Kuģītis Amsterdamā 16 €; 
 Mdm Tiso vasku figūru muzejs 23 €. 

2017. gada rudens izmaksas Atcerieties, ka... 
• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi). 
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC). 
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā. 
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. 
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros. 
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju) Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt. 
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropa

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.