Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13
14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Brīņišķīgā Sanktpēterburgā - visas naktis viesnīcā!no € 235,-

 

 

Datumi : 22.08., 12.09.
5 dienas


Ceļojuma programma 

1. diena. No rīta izbraukšana no Rīgas. Uzzināsiet interesantus stāstus par mūku dzīvi un par klostera dzīvi ekskursijā pa Pleskavas-Pečoras vīriešu klosteri. Senā pilsēta Pleskava, Pleskavas Kremļa apmeklējums. Vakarā ieradīsimies Krievijas ziemeļu galvaspilsētā - Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

 2. diena. Brokastis viesnīcā. Daudz interesantu stāstu no slavenu muižnieku dzīves, par kultūras un arhitektūras pieminekļiem, vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums, kanāli un tilti pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu . Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums. Pēc vēlēšanas par papild. samaksu Pētera un Pāvila katedrali apmeklējums.Tālāk pastaiga pa Vasaras parku. Kā arī apmeklēsim pērlistarp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu. Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Ziemeļu Venēcijas kanāliem. Nakts viesnīcā. 

3. diena. Brokastis. Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenciCarskoe selo (Puškina): Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli, ko ir atjaunojuši krievu meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tās lieliskajiem paviljoniem un skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā! No krāšņās Katrīnas pils mēs pārcelsimies uz Pavlovsku – noslēpumainā un pretrunīgā imperatora Pāvila I rezidenci. Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi, ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu . Nakts viesnīcā. 

4.diena. Brokastis viesnīcā. Iesakām apmeklēt Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām. Tālāk ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča, Pētera I vasaras rezidence. Ekskursija pa parku.Brīvajā laikā, pēc vēlēšanas, Jūs varēsiet apskatīt Pēterhofas pili, Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu. Nakts viesnīcā. 

5. diena. Brokastis viesnīcā. Ekskursija Gatčinā. Vēl viena Pēterburgas piepilsēta, kas nav īpaši pazīstama plašākam ceļotāju skaitam. Gatčinas pils apmeklējums. Ceļš uz mājām. 
Vēlu vakarā atbraucam Rīgā.

 Ceļojuma cena: 235* EUR -1 vieta autobusā, 
15 EUR - atlaide pensionāriem, atlaide bērniem līdz 12g.
70 EUR - papildvieta autobusā 

Informācijai:Ieejai Pleskavas-Pečoras vīriešu klosterīsievietēm obligāti: garie svārki un lakats, vīriešiem - garās bikses !!!

 Ceļojuma cenā ietilpst: 
• brauciens ar komfortablu autobusu (TV, kondicionieris) un autoceļu izdevumi; 
• nakšņošana tūristu klases viesnīcās, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām, brokastis; 
• Pleskavas Kremļa un Pečoras klostera apmeklējums (ekskursija), 
• apskates ekskursijas Sanktpēterburgā, 
• gids pavadonis visa brauciena laikā ( krievu val.) 

Ekskursijas pakete-ieejas biļetes un ekskursijas 80 EUR pieaugušajiem, 50 EUR bērniem līdz 16g. /60 EUR - bērniem no 16 līdz 18g. un studentiem ar ISIC! Tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā ! 

Ietilpst: 
• Ermitāža (ieejas biļete, ieeja bez rindas, atļauja fotogrāfēt un uzņemt video); 
• Katrīnas pils un dārzs (ieejas biļete, ieeja bez rinda, ekskursija ar vietējo gidu); 
• ekskursija Pēterhofā –ieejas biļete uz parku ar ekskursiju; 
• Gatčinas pils; 
• naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”; Krievijas vīza (noformēšana 10 darb.dienas): tā kā Krievijas vēstniecībā vīzas cena mainās, cena tiek noteikta dokumentu iesniegšanas dienā vēstniecībā. LR pilsoņiem ar apdrošināšanu ~72 EUR

 Papildus izdevumi: 
biļete uz kuģīti ~600 RUB Īzaka katedrāle ~250 RUB
Pavlovska parks/pils -150 RUB/500 RUB

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.