Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26
27
28 29 30 31

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

«DZER, MĪLI, LŪDZIES...» LIELDIENU BRĪVDIENAS UN PAVASARIS GRUZIJĀ!€ 765.00 (Ceļojuma cena)

 

 

AVIO ceļojums: «Dzer, mīli, lūdzies...». Lieldienu brīvdienās un pavasara Gruzijā Tbilisi – Mcheta – Džvari klosteris – Kahetija – Kazbegi 


Izlidošanas datums: 28.03.2018 – 02.04.2018Lieldienas ir vienas no svarīgākajiem svētkiem kristiešu pasaulē. Kristus augšāmcelšanās svētkus Gruzijā vienmēr atzīmē ar īpašu svinīgumu. Viesis Gruzijā – Dieva sūtīts! Apmeklējot Gruziju šinī laikā, Jums paliks tikai pašas siltākās atmiņas par šo braucienu. Lieldienu laikā gruzīni sveic viens otru ar vārdiem “Kristos Agzdga!” (“Kristus Augšāmcēlies!”), uz ko parasti seko atbilde “Češmaritad Agzdga!” (“Tiešām Augšāmcēlies!”). Šinī dienā visas māju durvis ir atvērtas viesiem. Gruzija ir varena un plaši atvērta kā savas tautas sirds. Ja zemes virsū ir paradīze, tā atrodas tieši šeit – Gruzijā! Palūkojiet kā dzīvo gruzīņu tauta, kā strādā un kā priecājas, ieklausieties visā pasaulē zināmajās gruzīņu tautas dziesmās, ļaujieties nenogurstošajām dejām, izbaudiet pasakaino kalnu un ieleju ainavu skaistumu! Atklājiet sev šo brīnišķīgo valsti – sirsnīgu, unikālu un neaizmirstamu!!!

 

 1 diena:  (trešdiena). Tiešais lidojums no Rīgas, reiss BT 724 plkst.22:55. Lidojums uz Gruziju, Plkst.03:25 ielidošana Tbilisi. Transfērs un agrā iekārtošanās 3-zvaigžnu viesnica Tbilisi.

 

2 diena: 29.03.18. (ceturtdiena). “Tbilisi – mana mīļā un dārgā!”. Brokastis. Brīvais laiks vai lielā apskates ekskursija pa Tbilisi. Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Samebu - Sv. Trīsvienības baznīcu - Gruzijas pareizticīgo baznīcas galveno katedrāli, kas ir pati lielākā ortodoksālā baznīca visā Kaukāzā; vēsturisko pilsetas centru pie Mtacminda kalna ar senatnīgām divu un trīs stāvu mājām ar koka mežģīnu balkoniņiem un verandām; gleznainās Mtkvari(Kūras) upes krastmalas ainavas; stikla tiltu, kuru valsts prezidents nosauca par “Miera Tiltu”; Rike parku ar dejojošajām strūklakām – miera un atpūtas saliņu trokšņainās pilsētas sirdī; Abanotubani kvartālu ar slavenajām sēra pirtīm, kas uzceltas virs dabīgiem sērūdens avotiem; Metehi templi – seno citadel un Gruzijas caru rezidenci; šaurās un stāvās vecpilsetas ieliņas; Sioni baznīcu, kurā glabajas sv. Nino krusts; pa Šardena ielu, uz kuras atrodas marionešu teātra režisora Rezo Gabriadzes uzbūvētais dīvainais puksteņtornis, aiziesiet līdz pat “Muhrant Kari” cietokšņa sienai, Brīvības laukumam un pilsētas galvenajai artērijai Rustaveli prospektam; bet pa trošu ceļu nokļūsiet pie Narikala cietokšņa, kas uzcelts klints virsotnē jau 4. gs. un ir patisenākā Tibilisi daļa, lai no putna lidojuma augstuma vērotu lieliskos pilsētas skatus. Tradicionālas gruzīnu pusdienas pēc vēlēšanās (patstāvīgi, par papildus samaksu: no 10-30 lariem). Brīvais laiks. Jūs varēsiet pastaigāties pa skaisti izgaismotajām Tibilisi vecpilsētas ieliņām, izbaudīt tasi kafijas kādā no mājīgajām kafejnīciņām, vai apmeklēt slavenās Tbilisisērūdens pirtis (maksa atkarīga no cilv. skaita: no 5 € - 25 €). Nakts viesnīcā Tbilisi. 


3 diena: 30.03.18. (piektdiena). “Uz svētvietām, mīlestības un mākslas pilsētu un ciemos pie vīndariem Kahetijā”. Bodbe – Signagi – Kvareli – Kindzmarauli – Cinandali – Telavi. Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Gruzijas austrumiem - Kahetijas reģionu. Šodien jūs uzzināsiet visu par gruzīnu vīnu dzimteni un viesmīlību. Mēs apmeklēsim Bodbe sieviešu klosteri, kur atrodas Svetās Nono bazilika, kas uzcelta Gruzijas kristītājas apbedīšanas vietā, bet, nokāpjot pie Svētās Nino brīnumdarītāja avota, varēsiet ievēlēties kādu vēlēšanos, kas noteikti piepildīsies. Mēs apstāsimies Signagi – mīlestības pilsētā, ļaujot tai mūs iemānīt savu šauro, mājīgo ieliņu labirintos. Maza, bet žilbinošiskaista, Signagislejas pakalna galā, paverot pasakainu skatu pāri Alazani ielejai. Pilsētai ir 23 torņi un 6 vārti, un to apjož 18. gadsimtā būvēts mūris ar lielāko cietoksni Gruzijā. Suvenīru veikaliņu apmeklējums, kur var nopirkt vīnu, aromātiskas garšvielas, čurčelu, sieru un suvenīrus. Ģimenes vīna pagraba – marani apmeklējums pie vietējā vīndara:Jums būs lieliska iespēja iepazīties ar kahetiešu zemnieku darba ikdienu, nogaršot vietējo vīnu tieši no kvevri(lielām māla krūkām , kas ieraktas zemē) un piedalīties gruzīnu ēdienu gatavošanā. Noslēgumā Jūs gaida īsts kahetiešu mielasts ar gruzīnu ēdieniem un neierobežotu mājas vīnu daudzumu, kā arī gruzīnu daudzbalsīgā dziedāšana! Pārbrauciens uz Kvareli. Pa ceļam apmeklēsim vienu no pazīstamākajām rūpnīcām Kindzmarauli, kur būs iespēja iepazīties ar īsta gruzīnu vīna gatavošanas tehnologiju un protams nodegustēt lieliskos vīnus, kuru garša ir neaizmirstama. Ekskursijas turpinājumā – brauciens uz kņazu Čavčavadze dzimtas muižu Cinandali. Šeit Jūs gaida pastaiga pa skaisto muižas dārzu, iepazīšanās ar kņazu dzimtas vēsturi un Cinandali leģendāro vīna pagrabu apmeklējums ar degustāciju. Dodoties prom no Kahetijas, uz īsu bridi piestāsim Telavi pilsētā, kur, kā zināms, dzīvo Mimino. Īsa pastaiga pa Alazanas ielejas seno pilsētu, kuras simbols ir vairāk kā 800 gadu vecs platāna koks. Tbilisi atgriezīsimies caur neatkārtojamiskaisto Gomboras pāreju (1980 m). Atpūta un nakts viesnīcā Tbilisi. 


4 diena: 31.03.18. (sestdiena). “Majestātiskais Kazbegs”. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai pilnas dienas ekskursija: Ananuri – Džvari pāreja – Kazbegs – Svētās Trīsvienības templis – Gudauri. Agri no rīta sāksies Jūsu ekskursija pa interesanto un ainavisko Gruzijas kara ceļa maršrutu, kas vēsturiski savienoja Gruziju ar Ziemeļkaukāzu. Šis senais vēsturiskai maršruts atklās Jums visu Zhinvali ezera skaistumu. Mēs apmeklēsim Ananuri viduslaiku pili, pa galvu reibinošiem šauriem kalnu ceļu serpantīniem pacelsimies uz Krusta pāreju un brauksim garām kalnu slēpošanas kūrortam Gudauri, redzēsim leģendārā "padebešu" jeb Gergeti - Sv.Trīsvienības tempļa neparasto skaistumu. Templis atrodas 2170 m augstumā, uz kurieni mēs dosimies ar džipiem. No šejienes paveras nepārspējamiskaists skats uz Terekas upes ieleju, Stepancmindi ciematu un majestātisko, ar mūžīgo sniegu klāto, vulkānu – Kazbegu, kas personificē pašu Gruziju – lepnu, senu, leģendāru un noslēpumainu. “Kazbegiešu” pusdienas hinkāļu dzimtenē Pasanauri ar brīnišķīgu gruzīnu virtuvi. Atgriešanās Tbilisi ap plkst. 21:00. Pēc vēlēšanās, Jums būs iespēja apmeklēt svētku dievkalpojumu kādā no pareizticīgo vai katoļu baznīcām! Nakts viesnīcā Tbilisi.


5 diena: 01.04.18. (svētdiena). “Priecīgas Lieldienas!”. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursija: Gruzijas vissvētākā vieta Mcheta - Džvari. Džvari klostera (V gs.) apmeklējums, no kura paveras senās Mchetas brīnišķīgā panorāma un redzama divu varenu upju – Kūras un Aragvi- savienošanās. Gluži kā putniJūs izjutīsiet šeit brīvības garu! Saka – “Kurš nav bijis Mchetā, tas nav bijis Gruzijā”. Senā Gruzijas galvaspilsēta Mcheta ir svētceļojuma vieta un svētnīca katram gruzīnam. Tik daudz kulta vietu, kā šeit, nav nekur citur Gruzijā. Tāpēc šo seno pilsētu dēvē par “Otro Jeruzālemi”. Mēs apskatīsim Svetichoveli(Dzīvības pīlārs) katedrāli un Samtavro sieviešu klosteri, kur dzīvoja svētā Nino. Pastaiga pa pilsētu. Suvenīru bodītes, aromātiskas garšvielas, vīnogu našķis – čurčela, slavenā keramika un karstie hačapuri, kas tiko izņemti no krāsns! Pusdienas restorānā “Salobio” (no 15 lariem). Atgriešanās Tbilisi. Vakarā – lieldienu vakariņas slavenajā gruzīnu restorānā “Dzirnavas” (Tsiskvili), kur Jūs varēsiet redzēt ugunīgās gruzīnu dejas, paklausīties slaveno daudzbalsīgo vīru dziedājumu un, protams, novērtēt tradicionālo kaukāza virtuvi: khinkali, mcvadi, lobio, džondžoli, gruzīnu vīnus un čaču (par papildus samaksu: 35 €). Atgriešanās Tbilisi. Atpūta. 


6 diena: 02.04.18. (pirmdiena). Atgriešanās majās. Bezgala laimīgi, mēs pametam šo skaisto un viesmīlīgo zemi .. bet pārliecināti, ka tikai uz īsu brīdi! 

Transfērs uz lidostu plkst. 02:30. Izlidošana plkst.04:40* - avio pārlidojums Tbilisi-Rīga. Plkst.07:15* ierašanās Rīgā. Cena: 765 € 


Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi): 

• Avansa iemaksa, piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu, 300 € no personas. • Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 30 dienas pirms ceļojuma sākuma. Ceļojuma cenā ietilpst: - Lidojums:Rīga - Tbilisi- Rīga (avio kompānija - airBaltic); - Rokas bagāža (max svars 8 kg, max izmērs 55x40x20 сm), nododāmā bagāža: 1 soma (max svars 20 kg, 100х50х80 cm); - Nakšņošana divvietīgā numurā: 5 naktis 3* zvaigžņu viesnīcā Tbilisi; - Pavadošais gids no Rīgas; - Profesionāla vietējā krievvalodīgā gida pakalpojumi; - Konfortabls transports; - Ekskursiju programma, brokastis, 2 pusdienas, vīnu degustācijas un ieejas biļetes - saskaņā ar programmu, izņemot par papildinājumu samaksu. 


Papildus izdevumi pēc izvēles: - Sēra pirtis par kabīni 2 – 3 personam – no 25 €; - Pīlings un viegla masāža sēra pirtīs 1 personai- 5€; - Nacionāla sova programma ar vakariņām restorānā “Dzirnavas” – 35 €.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.