Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Impērijas pilsētu tūre€ 875.00 - SPO cena

 

 

Maroka. Impērijas pilsētu tūre. Kasablanka, Rabata, Meknesa, Fēsa, Marakeša 


8 dienas 20/08 - 27/08/2017 


1. diena “Rīga – Kasablanka” No rīta izlidošana no Rīgas lidostas. Ielidošana Kasablankā. Tikšanās ar vietejo gidu. Transfers uz viesnīcu. Atpūta. Kasablanka / ad Dār el Beida (البيضاء الدار .(Šī ir lielākā valsts pilsēta un osta, tiek uzskatīta arī par valsts galveno ekonomikas centru. Tāpat kā vairākas citas Marokas pilsētas sastāv no vecās daļas un jaunās daļas, kura celta franču protektorāta laikā. Pilsētā atrodas Hasana II mošeja ar visaugstāko (210 m) minaretu pasaulē. Iespējama, atkarībā no ierašanās laika, mošejas apmeklēšana. Vakariņas viesnīcā. Nakts – viesnīcā Kasablankā. 


2. diena “Rabata – Meknesa – Fēsa” Brokastis. Ceļš pa Maroku. Marokas galvaspilsēta un karaļa rezidence Rabata (الرب .(Pauze, lai iepazīties ar veco medīnu, Kasbahu un Hassana torni. Meknesa (مكناس .( Marokas valdnieka Mulaja Ismaila staļļi, graudu noliktava, Ūdens nams, mauzolejs. Vakarā ierašanās Fēsā. Vakariņas viesnīcā. Nakts – viesnīcā Fēsā. 


3. diena “Fēsa” Brokastis. Fēsa (فاس .(Fēsas vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Ekskursija Fēsas medīnā – vienā no lielākajām nocietinātām pilsētām Marokā. Pastaiga pa Fēsas medīnas ieliņu labirintu. Karaļu pils, keramikas darbnīcas, ādu darbnīcas apmeklējums. Vakariņas viesnīcā. Nakts – viesnīcā Fēsā. 


4. diena “Fēsa” Brokastis. Brīvais laiks Fēsā (فاس .(Iespēja tūrpināt iepazīties ar Fesu un tā tirgu patstavīgi. Vakariņas viesnīcā. Nakts – viesnīcā Fēsā. 


5. diena “Fēsa – Marakeša” Brokastis. Izbraukšana uz Marakešu, paceļam iespejams redzēt Vidējus un Augstus Atlasa kalnus. Iekārtošanās viesnīcā. Marakeša (مراكش – (visnozīmīgākā impērijas pilsēta Marokas vēsturē. Džemā el Fnā laukums madīnas centrā – visdzīvākais un visrosīgākais laukums Āfrikā. Labākie laukuma skati paveras no kafeinīcu terāsēm. Nakts – viesnīcā Marakešā. 


6. diena “Marakeša” Brokastis. Marakešas (مراكش (apsaktes ekskursija. Bahia pils, Sādiānu kapi, Kutūbijas mošeja u. c. Ieverojāmie objekti. Marakešas tirgus. Vakariņas viesnīcā. Nakts – viesnīcā Marakešā. 


7. diena “Marakeša – Kasablanka” Brokastis. Brīvais laiks Marakešā (مراكش .(Pārbraukšana uz Kasablanku. Vakariņas viesnīcā. Nakts – viesnīcā Kasablankā. 


8. diena “Kasablanka - Rīga” Naktī pārlidošana uz Rīgu. 


Cena: € 995 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā € 260 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās 


Cenā ietilpst: parlidošana Rīga – Maroka – Rīga ar pārsešanos, transferi, transportēšana pa maršrūtu, naktsmītnes ***/**** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis un vakariņas viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma ar ieejas biļetēm krieviski runājošā vieteja gida pavadībā. 


Papildus izdevumi

Marokas vīza LR nepilsoņiem – € 120,

 AAS Baltikums medicīniskā apdrošināšana – no € 0.90 dienā. 


Minimālais tūristu skaits grupā - 10. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums (AAS Baltikums) Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.