Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Iemīli MelnkalniCena : € 780 735,- €

 

 

 Datumi : 19.07. - 30.07.2019.
12 dienas 
Visas naktis viesnīcās

1.diena. Agri no rīta   5.00  - izbraukšana no Rīgas ar autobusu.  Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā  Čehijā.

2.diena. Brokastis. Izbraucam uz Melnkalni. Brauciens caur Austriju, Slovēniju un Horvātiju. Vēlu vakarā – naktī iekārtojamies viesnīcā Budvā

3.diena.Brokastis. Atpūta pie jūras. Iepazīsim Budvu, tās vecpilsētu, izbaudīsim peldi Adrijas jūrā. Budva ir Melnkalnes tūrisma metropole, tas ir pilsēta – teātris, pateicoties neskaitāmiem koncertiem, teātra izrādēm un citiem kultūras pasākumiem, kas nomaina viens otru . Budvas vecpilsēta ir izvietojusies uz nelielas pussalas un tajā apskatāma virkne vēsturisku pieminekļu – baznīcas un klosteri, kā arī mākslas galerijas un nelieli muzeji. Melnkalnes vakars  lauku ciematā, programmā folkloras priekšnesumi – krāšņi tautas tērpi, mūzika, dziesmas, dejas, rotaļas. Nacionālā virtuve – olīves, siers, vītinātā gaļa “pršut”, salāti, krāsnī cepta gaļa ar kartupeļiem, augļi, vīns, rakija un mazas pankūciņas. Naktsmītne viesnīcā Budvā .

4. diena. Brokastis .  Piedāvājam braucienu uz  Melnkalnes pērlu- vēsturisku Kotoru. Kotora ir senā jūrnieku un tirgoņu pilsēta- cietoksnis ar ievērojamo kultūras mantojumu ( UNESCO), acis priecē lieliski saglabājušās šaurās ieliņas, pa kurām staigājot var apskatīt senas aristokrātu pilis un dievnamus. Panorāmas brauciens ar kuģīti pa Kotoras līci (≈ 15 €), vienīgo kalnu ieskauto "Balkānu fjordu", kas dziļi līkumots, iespiedies sauszemē starp dramatiskajiem Dināru kalniem, tā zilajos jūras ūdeņos spoguļojas kalnu virsotnes, kuru pakājē kā mazas pērlītes rindojas nelielas pilsētiņas un ciemati. Melnkalnes jūrnieku svētvietas apmeklējums dievnamā uz mākslīgi izveidotā saliņas ”Gospa od Škrpjela”, salas nosaukums nozīmē Dievmāte uz klints. Naktsmītne - viesnīca Budvā.

5. diena. Brokastis. Brauciena laikā līdz Nacionālā parka -Skadaras ezeram redzēsim burvīgo Adrijas jūras piekrasti, Sv. Stefana salu un varenos Dinaru kalnus . Skadara ezers ir lielākais Balkānu pussalā,to savā starpā sadalījušas abas kaimiņvalstis Melnkalne un Albānija. Krāšņa daba,  zied ūdensrozes un lilijas, seni klosteri,senas zveinieku piestātnes un zivju restorāniņi- tas viss ilgi paliks atmiņā. Brauciens ar kuģīti pa ezeru, atpūta un iespējams arī pelde. Pēc peldēšanās no mūsu peldlīdzekļa klāja mums tiks piedāvātas nacionālās uzkodas : aitas sieru, pončikus ar medu, vīnu… Programmas nagla – skadara  zivis, kuru mēs pagaršosim pusdienās vietējā restorānā ezera krastā.  Atgriešanās  Budva.Naktsmītne - viesnīca Budvā.

6. diena. Brokastis.  Piedāvājam braucienu uz Albāniju, tās galvaspilsētu Tirānu un Kruju. Brauciens cauri Škodera (vienu no vecākajām pilsētām Eiropā). Tirāna, šo pilsētu 16.gs. dibināja turki, un tikai nepilnus 100 gadus tā ir Albānijas galvaspilsēta. Pilsētā izbaudīsim austrumiem raksturīgu kolorītu – Et’hem Beja mošeju, Skanderbeka laukumu, Kristus augšāmcelšanās katedrāli, Mātes Terēzas pieminekli u.c.    Albāņu nacionālā varoņa Skanderbeka rezidences pilsētā Krujā apmeklēsim vareno cietoksni, ko ilgi nespēja iekarot turki, bet austrumu tirdziņā papriecāsimies par spilgto krāsainību un skaistajiem sudraba izstrādājumiem, brīvs laiks suvenīru iegādei. Piedāvājumā albāņu nacionālās pusdienas skaistā Krujes restorānā (par papildus samaksu  ).Atgriešanās un naktsmītne  viesnīca Budvā .

7. diena. Brokastis.  Atpūta pie jūras.  Rafaieloviči kurorta ciematiņš ar zeltaino smilšu pludmalēm. Naktsmītne - viesnīca Budvā .

8. diena. Brokastis. Taras un Močaras upju kanjoni.   Ainavām bagāts brauciens gar Moračas upe, kura savā tecējumā izveidojusi gleznainu kanjonu, upe ietek Skadaras ezerā un tās krastos atrodas Melnkalnes galvaspilsēta Podgorica, apmeklēsim 13.gs. dibināto Moračas klosteri ar brīnišķīgām. Pa ceļam Jums būs iespēja atkal redzēt Skadaras ezeru, lielāko Balkānos, brauksim cauri Melnkalnes galvaspilsētai Podgoricai, tālāk gar Moračas upi, fotopauze, Moračas klostera apmeklējums. Redzēsim Taras upes vareno kanjonu un interesanto Džordževiča tiltu.Durmitora Nacionālais parks raksturojas ar mežonīgiem dabas skatiem - neskaitāmām Dināru kalnu varenajām virsotnēm, ezeriem, alām un gravām. Parka teritorijā atrodams viens no Balkānu pussalas dabas brīnumiem, ierakstīts UNESCO Pasaules dabas mantojuma sarakstā, Taras upes noslēpumainais un mežonīgais  kanjons. Pietura  Žabljakas  pilsētā  pusdienām . Atgriešanās un nakstsmītne viesnīcā Budvā .

 Naktsmītne - viesnīca Budvā.

 9. diena. . Brokastis   Piedāvājam braucienu uz  Melnkalnes visievērojamākiem klosteriem – brīnumdarītāju klosteri Ostrogu  un klosteri Cetiņā.    Ostrogas  klosteri   atrodas augstu klintīs. Cetiņu – karaļu pilsētu, bijušo Melnkalnes galvaspilsētu .Vienlaikus Cetiņa  ir pilsēta-muzejs, pilsēta-bibliotēka, pilsēta-arhīvs, citiem vārdiem pilsēta-vēsture.  Šeit būs iespēja nogaršot slaveno vītināto gaļu pršut kopā ar majas vīnu. Atpakaļceļā Podgoricā iegriezīsimies lielākajā iepirkšanās centrā Delta city.

10. diena. Brokastis.  Atpūta pie jūras. Naktsmītne - viesnīca Budvā .

11. diena. Brokastis.   Uzsākam ceļu mājup. Nakts - viesnīcā  Čehijā.

12. diena. Brokastis.  Polija. Lietuva. Vēlu vakara - atgriešanās Rīgā.Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta.


Brauciena cenā ietilpst:

- komfortabls autobuss  (WC, video, kondicio­nieris, karsts ūdens, tēja, kafija) 

- ceļu nodokļi

- 9 naktis  viesnīca Budva Tatjana *** divvietīgos numu­ros ar visām ērtībām

https://www.hoteltatjana.com/en-gb

- 2 naktis  viesnīca  Čehijā  divvietīgos numu­ros ar visām ērtībām

- brokastis viesnīcās  pēc programmas

- grupas vadītāja pakalpojumi

 

Papildus izdevumi: 

- veselības apdrošināšana 12  euro  (līdz 60.g.)

- Tirāna – Kruja ( Albānija) izbraukuma eksk. (min.21 brauceju) - 55.00 €

- Melnkalnes vakars lauku ciematā - 25.00 €

- ar kuģīti pa Kotoras līci                - 15.00 €

- laiva līdz Škrepjela dievmātes

  salai un ieeja baznīcā                    - 8.00 €

- pusdienas terasē  Skadaras  ezera krastā - 25.00  €

- Albāņu nacionālās pusdienas  Krujes restorānā

- Moračas klostera apmeklējums      - 1.50 €

- Durmitora Nacionālais parks           - 4.00 €

- Žabljakas  pilsētā  pusdienas   

- Ostrogas  klosteris               - 1.50 €

- Pusdienas Cetina

- Tūristu nodoklis Kotorā            - 1.50 €


2018.gada cenas


Papildus informācija:

  – papildus vieta autobusā – 120 eur

  – piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcā –175 eur

 

Ieteicams paņemt līdzi vismaz 500 EUR

pusdienas kafejnīcā: 10–15 EUR, kafija 2 EUR


- Dvieli un peldkostīmu, ērtus apavus, ūdeni, galvassegu un pretiedeguma krēmu.

 

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma

Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja

LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nav de­rīgas braucie­niem uz ārzemēm!


 Vēlam Jums patīkamu atpūtu !


 


                                                     Tūrisma firma “INDI”

Rīgā, Pērses,9/11

t. 67226627, 67210822, 67220210

indi@indi.lv

 http://www.indi.lv/

2019.g.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.