Kanāriju salas

 

no 550 EUR

Mazais kontinets

 

…tā šī sala tiek saukta dēļ savām dažādajām ainavām ar eiropiešu, afrikāņu un pat amerikāņu augu valsti. 2000 mertrus augstās kalnu grēdas atrodas salas centrālajā daļā. Kalnu ainavu dažādo upju ieelejas un kanjoni.

 

Gar piekrasti ir plašas smilšainās pludmales, un kamēr citur pasaulē cilvēki salst, šeit tūristi sauļojas un vēro ar sniegu klātās kalnu virsotnes.

 

Šī salu grupa sastāv no 7 lielākām salām – Gran Canaria, Fuerteventura, LanZarote, Tenerife, La Palma, Gomera,Hierro un dažām mazākām.

 

Tenerife – pati lielākā, populārākā sala no Kanāriju salu arhipelāga. Aktīvās atpūtas cienītājiem, šī ir piemērota vieta, golfa mīļotājiem tiek piedāvāti 6 golfa klubi. Pludmali šeit klāj zeltainās smiltis, vietām melnās vulkāna smiltis. 

 

Gran Canaria – atrodas pašā Kanāriju arhipelāga sirdī, sala visu cauru gadu priecē tūristus ar maigo klimatu, saulainajām dienām, silto jūras ūdeni, kā arī ar savu orģinālo dabu.

 

Kūrorts piedāvā netikai augstvērtīgu servisu, dažādas izklaides iespējas, bet arī regulāri notiekošos karnevālus un dažādus festivālus. Labākā atpūta pasaulē un vienreizēja, neaizmirstama atpūta.